Skoči na vsebino

Naši hišni ljubljenčki ...


FuManchu

Priporočeno sporočilo

pred 2 minutama je TiEn napisal:

Čak mal...šli ste v Golobarno,.. dobili pa psa ?🤔

Heh, je psica, torej golobico 🤪😄...Pa pri vas oz.vasih koncih (v Vipavi) smo opravljali vet.preglede😉🤣😂, je Lavrencic eden boljsih maherjev za ta posel😉

Popravljeno od sportman333
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 minutami je sportman333 napisal:

Kje si jo nabavil, v kateri psarni (ce ni skrivnost)....mi v Idriji pri Blažu Golobu 😉🤣 (psarna Golobova)

Dobro poglej prispevek,kjer je video z priboljškom...je pripet link....rodosek.de

Psarna ratina v MB...ja "štajerka" je😁

Gospa k ima psarno pa ne verjamem,če bo še kdaj imela kako leglo...je že v letih,pa najbrž sam še za svojo veselje🙄

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 urami je sportman333 napisal:

Kje si jo nabavil, v kateri psarni (ce ni skrivnost)....mi v Idriji pri Blažu Golobu 😉🤣 (psarna Golobova)

Js sm Ollo nabavu pri žlahi. Maja Golob - psarna hydrargium. Črni vrh nad idrijo. 

Spoda ko je bla olla stara 3m in eno leto kasneje. Zdej ma baba že 5 let

 

20180722_205741.jpg

  • Všeč 5
  • Ljubim 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je TBA napisal:

Js sm Ollo nabavu pri žlahi. Maja Golob - psarna hydrargium. Črni vrh nad idrijo. 

Spoda ko je bla olla stara 3m in eno leto kasneje. Zdej ma baba že 5 let

 

20180722_205741.jpg

Mater je lepa🧐😍

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 32 minutami je skritikrt napisal:

Mater je lepa🧐😍

Enako. še posebaj mi je všeč k ma bol temno glavo. Pri meni so bili tud v igri nemci sam sem iskal črnega ali pa sivega nemca (delavno linijo), ker nimajo podrte riti in imajo manj težav s kolki. V igri so bili tudi čehoslovaški ovčar in pa Volkosob (ga pomoje sploh nebi smel mel :) )

Popravljeno od TBA
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je TBA napisal:

Enako. še posebaj mi je všeč k ma bol temno glavo. Pri meni so bili tud v igri nemci sam sem iskal črnega ali pa sivega nemca (delavno linijo), ker nimajo podrte riti in imajo manj težav s kolki. V igri so bili tudi čehoslovaški ovčar in pa Volkosob (ga pomoje sploh nebi smel mel :) )

ja "normalno" lepotno linijo NO je danes že res težko dobiti, so žal izrodili to linijo zaradi razstav......naša je še "klasična", zato smo jo tudi vzeli pri Blažu, ker je imel prav načrtno tako normalno leglo, zato smo šli tudi samo na 2 razstavi, toliko da je dobila uradne ocene, ampak drugače pa nimamo kaj delati na raztavah, ker ni "podrta", delavc je zame zakon in seveda klasika, ampak moraš imeti predvsem primeren prostor zanj (čas ti itak vsak vzame :)🤣), sploh če imaš namene po kakih treningih IPO/IGP, pol je to bolj kot ne pes za na poligon in ne ravno za okrog hodit :) v smislu urbanega okolja :).... in moraš malo znati, ker kljub vsemu gre za 38kg mišic :) in 4WD :)

Popravljeno od sportman333
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je sportman333 napisal:

ja "normalno" lepotno linijo NO je danes že res težko dobiti, so žal izrodili to linijo zaradi razstav......naša je še "klasična", zato smo jo tudi vzeli pri Blažu, ker je imel prav načrtno tako normalno leglo, zato smo šli tudi samo na 2 razstavi, toliko da je dobila uradne ocene, ampak drugače pa nimamo kaj delati na raztavah, ker ni "podrta", delavc je zame zakon in seveda klasika, ampak moraš imeti predvsem primeren prostor zanj (čas ti itak vsak vzame :)🤣), sploh če imaš namene po kakih treningih IPO/IGP, pol je to bolj kot ne pes za na poligon in ne ravno za okrog hodit :) v smislu urbanega okolja :).... in moraš malo znati, ker kljub vsemu gre za 38kg mišic :) in 4WD :)

res je. s psom je treba znat delat in mu zagotovit ustrezen prostor ter socializacijo. Naša je kr lepo skos z nami v stanovanju :).  sej tazga lahko tud za kak šport natreniraš. od canicrossa, bikejoring, agility. Sam ja to pa res full cajta vzame. s svojo sem hotu mal bikejorat sam je nisem upel natrenirat, pomanjkanje časa in ker ima ful močen nagon. zdej je pa tud nočem matrat. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je TBA napisal:

....temno glavo......črnega ali pa sivega nemca (delavno linijo)...

To je pa tako težko najti....smo imeli še srečo z barvo in masko...sam nepodrtega je res težko🙄....pa ne vem kaj vzrediteljem skoraj zraven "prihaja",ko vidijo podrtega....smo imeli tudi tu kar srečo...mal ima padajoče,pa ne zelo...se pa avtomtsko postavi v to stojo za na razstavo🤨

Zmeraj,ko sem sproti pošiljal slike,vzrediteljici,kako pes raste itd...zmeraj je fehtala za slike z podrto stojo...ma folk je "bolan"

Mu genetiko usmerjati v lepotni ideal,pes je pa pol čist "krumplast",tako da ne more normalno hoditi...

Naša ima kolke ok,je zdrava...moram potrkati...futramo jo samo z taboljsimi-drazjimi stvarmi...upam,da bo še en čas v redu🙄

 

Aja...za kaj spet pes pri nas doma...k smo že imeili NO iz psarne Kovačič izpod Šmarne Gore...pa je sin bil alergičen na pasjo dlako,in ko je psica poginila nismo več vzeli psa....

In nam je pred leti ena drogerašica vlomila im vso zlatnino pokradla...leto za tem pa dva tudi vlomila...za cca.3500€ robe nakradla...še čas sta si vzela odmontiraati digitalno termostatsko glavo ventila na radiatorju....pa sem enega dobil,k sem spal iz nočne...glavobol,jaz po tableto in ga slucajno ujamem,in ga drzal,dokler ni prišla policija....

Tadrugi pa je ušel...z ukradenim ključem vhodnih vrat.....

In je padla odlocitev se komplet zaprti (graja okoli cele bajte) in pes,da je lahjo skoz spuščen.

In lahko pohvalim našo Oxy😃👍...zelo dobro zna oceniti kakšen folk okoli hodi...in privkakšnih se ji dobesedno "odpuli"....kakšne pa tudi not spusti...a zmeraj zraven in na očeh...res noro-nič več ne rabim paziti-res idealen čuvaj🧐👍

Jebi ga...Ljubljana,in je sumljivih k dreka🙄

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 urami je TBA napisal:

res je. s psom je treba znat delat in mu zagotovit ustrezen prostor ter socializacijo. Naša je kr lepo skos z nami v stanovanju :).  sej tazga lahko tud za kak šport natreniraš. od canicrossa, bikejoring, agility. Sam ja to pa res full cajta vzame. s svojo sem hotu mal bikejorat sam je nisem upel natrenirat, pomanjkanje časa in ker ima ful močen nagon. zdej je pa tud nočem matrat. 

jp, to je potem full time second job:), jaz sem imel (imam) možnost spremljati človeka, ki je bil z NO do sedaj najboljšji Slovenec na WUSV-WM 2017 (15 na svetu !!!, kdor pozna ta šport ->

WWW.WORKING-DOG.COM

Alle WUSV-WM 2017 Ergebnisse auf einen Blick. Übersicht mit den wichtigen Veranstaltungsinformationen und Verknüpfungen zu Hunden und Hundeführern.

 

mi smo z našo delali ips-a in bb-h ter jo pripravljali za ipo-vo (stari program, sedaj so mislim da bgh izpiti) in so jo napalili do amena in ima sedaj plenski nagon 200%......in sedaj ni ravno primeren kužek za, kot je v LJ popularno, iti z njo na kavo v lokal in se družiti z lepotkami :)

 

heh, tako da pri nas pri bajti, je dvojna ograja, da jo imam lahko neobremenjeno spuščeno, ko sem sam na kavču :), sprehajalci so se pa nekako že navadili, da jih "nadere ko vola", ko gredo mimo....oz. gredo po drugih poteh....

Popravljeno od sportman333
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je skritikrt napisal:

To je pa tako težko najti....smo imeli še srečo z barvo in masko...sam nepodrtega je res težko🙄....pa ne vem kaj vzrediteljem skoraj zraven "prihaja",ko vidijo podrtega....smo imeli tudi tu kar srečo...mal ima padajoče,pa ne zelo...se pa avtomtsko postavi v to stojo za na razstavo🤨

Zmeraj,ko sem sproti pošiljal slike,vzrediteljici,kako pes raste itd...zmeraj je fehtala za slike z podrto stojo...ma folk je "bolan"

Mu genetiko usmerjati v lepotni ideal,pes je pa pol čist "krumplast",tako da ne more normalno hoditi...

Naša ima kolke ok,je zdrava...moram potrkati...futramo jo samo z taboljsimi-drazjimi stvarmi...upam,da bo še en čas v redu🙄

 

Aja...za kaj spet pes pri nas doma...k smo že imeili NO iz psarne Kovačič izpod Šmarne Gore...pa je sin bil alergičen na pasjo dlako,in ko je psica poginila nismo več vzeli psa....

In nam je pred leti ena drogerašica vlomila im vso zlatnino pokradla...leto za tem pa dva tudi vlomila...za cca.3500€ robe nakradla...še čas sta si vzela odmontiraati digitalno termostatsko glavo ventila na radiatorju....pa sem enega dobil,k sem spal iz nočne...glavobol,jaz po tableto in ga slucajno ujamem,in ga drzal,dokler ni prišla policija....

Tadrugi pa je ušel...z ukradenim ključem vhodnih vrat.....

In je padla odlocitev se komplet zaprti (graja okoli cele bajte) in pes,da je lahjo skoz spuščen.

In lahko pohvalim našo Oxy😃👍...zelo dobro zna oceniti kakšen folk okoli hodi...in privkakšnih se ji dobesedno "odpuli"....kakšne pa tudi not spusti...a zmeraj zraven in na očeh...res noro-nič več ne rabim paziti-res idealen čuvaj🧐👍

Jebi ga...Ljubljana,in je sumljivih k dreka🙄

glede lepotne linije in "podrtih kolkov" je to mislim da biznis in spet forsiranje iz big mame Nemčije, poglej si malo njihova državna ali svetovna prvenstva v show-u.....pes komaj hodi, kaj šele teče, ampak lepotno je to oh in sploh.....Glede zdravja, mislim da moraš imeti malo sreče, verjetno se strinjava, da je najbolj pomembna genetika in seveda da kupiš pri preverjenem vzreditelju, in ne kaki sumljivi uvoz.....hrana verjetno na to ne more vplivati, pomagati, je pa seveda dobro za zdravje in počutje.....

uf....glede drugega odstavka pa ja, kot so čudni cajti in sem prepričan, če imaš psa, ki se če ne drugega dere in laja, tako kot se za gre :), potem je če ne drugega vsaj en faktor, ki ga bodo pacienti premislili, ali bodo prišli ali ne....ni pa seveda to zagotovilo.....kot pri avtu, imaš lahko ne vem kake alarme, itd....pa ti ga naložijo celega in odpeljejo :).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 2. 12. 2022 ob 21:05 je skritikrt napisal:

Daj kakšno sliko,da ga celega vidimo😉...nič fotkiča šparati-vsi radi gledamo lušne kužate😁

 

He,he...malo heca tudi mora biti,a ne😁

 

Bom vseeno vzel resno :)

Danes ob 11h

image.png

 

image.png

 

Danes ob 13h po tuširanju (v 2 urah sem zaslužil za 1 kabinski filter na Mazda servisu), rezultat pa bolj za zjokat :(  🤣

image.png

 

Dnevna 60g doza hrane, pol je že pojedel

image.png

 

Pa še ena poletna bolj fotogenična

image.png

 

... in zimska

image.png

 

otroštvo

image.png

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 14 urami je TBA napisal:

Js sm Ollo nabavu pri žlahi. Maja Golob - psarna hydrargium. Črni vrh nad idrijo. 

Spoda ko je bla olla stara 3m in eno leto kasneje. Zdej ma baba že 5 let

 

20180722_205741.jpg

Meni najlepši psi. Če bi ga že imel, bi imel takega. 😊 Ta tvoja psička je pa res lepa. Že kot mladička je imela "vražji", navihan pogled. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 14 urami je Alex napisal:

Meni najlepši psi. Če bi ga že imel, bi imel takega. 😊 Ta tvoja psička je pa res lepa. Že kot mladička je imela "vražji", navihan pogled. 

Še drugi ljubljenček... (ne tista Mazda zadaj :) )

image.png

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...
  • 6 mesecev kasneje...
pred 57 minutami je Slivka napisal:

Tole je pa del mojih hišnih ljubljenčkov:

 

IMG_20230907_062654793.jpg

 

...znajo pa lepo cvrčati v olju...

Legenda si..."cvrčati"😂🤣...aja,saj za to pa so "ljubljenčki"😲😋

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

je šel / bo šel kdo iz bližnjih koncev mogoče kaj pogledati ta dogodek, če pa slučajno kdo celo tekmuje mu pa želim dober rezultat 👍

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.