Skoči na vsebino

Mazda 3 iStop lucka


Priporočeno sporočilo

Ojla! Ze ene pol leta sveti lucka za istop, ki posledicno ne deluje...pred tem se je obcasno prizgala...na servisu pravijo, da je akumulator, ker cim mu napetost pade, posveti lucka...Sedaj pa, zamenjat akumulator? In pa ali je potrebno kaj priklapljat na racunalnik, da se error pobrise ali kaj podobnega ali samo zamenjam aku in gasa?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Akumulator moras zamenjat po navodilih… da se tudi vsi sistemi pravilno inicializirajo…. sem ze parkrat dal navodila… nazadnje tukaj >>
 

 

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem ga enkrat na Mazdi menjal in pazil, da se napetost ni prekinila (kabli s krokodilčki sem in tja). Kljub temu, da po menjavi nisem opazil nobenih težav, pa se je v računalnik ta menjava zapisala kot napaka - sprememba napetosti, kar je pokazala Mazdina diagnostika, Torque in FORScan pa ne.

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.