Skoči na vsebino

Najamem strešne nosilce za Mazdo 3


Janoš

Priporočeno sporočilo

Živjo ekipa,

 

a je na forumu kdo, ki ima strešne nosilce za limuzinsko Mazdo 3 (BP, zadnja generacija) in bi mi jih proti plačilu posodil? Kupil jih najraje ne bi, ker jih bom zagotovo rabil samo enkrat (6 dni smučanja).

 

Mogoče pa pade še kakšna druga ideja, kje bi jih dobil :).

 

Hvala!

Popravljeno od Janoš
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Janoš napisal:

Živjo ekipa,

 

a je na forumu kdo, ki ima strešne nosilce za limuzinsko Mazdo 3 (BP, zadnja generacija) in bi mi jih proti plačilu posodil? Kupil jih najraje ne bi, ker jih bom zagotovo rabil samo enkrat (6 dni smučanja).

 

Mogoče pa pade še kakšna druga ideja, kje bi jih dobil :).

 

Hvala!

jaz sem si nosilce, ko jih nisem imel izposodil pri tem modelu (firmi), zelo korekten, prideš, ti pomaga montirati, cena ugodno...(če si kje blizu LJ)

WWW.STRESNI-KOVCEK.SI

Izposoja strešnih kovčkov, prtljažnikov, nosilcev in ostale opreme - Izposoja d.o.o.

 

Popravljeno od sportman333
  • Všeč 3
  • Hvala 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolikor vem so potrebne še posebne strešne letve ...  razen če preluknjaš originalne (jaz jih ne bi) ali tistih 6 dni voziš brez (jaz ne bi).

 

 
WWW.MAZDA.SI

Preberite dodatne informacije o dodatni opremi vozil Mazda in izberite prave kose, Ki bodo vaše vozilo Mazda naredili res unikatno.

 

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

14 hours ago, Janez007 said:

Kolikor vem so potrebne še posebne strešne letve ...  razen če preluknjaš originalne (jaz jih ne bi) ali tistih 6 dni voziš brez (jaz ne bi).

 

 
WWW.MAZDA.SI

Preberite dodatne informacije o dodatni opremi vozil Mazda in izberite prave kose, Ki bodo vaše vozilo Mazda naredili res unikatno.

 

 

Sem videl to z letvicami ja. Zakaj pa se ne bi vozil brez? :)

Popravljeno od Janoš
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.