Skoči na vsebino

Formula 1


M-Fan

Priporočeno sporočilo

Ja ja.... Spet se je za?ela sezona F1, kle na forumu pa vse tiho.. c-c-c <_<

Mislim , bi blo fajn ?e bi meli kle eno temo v kateri bi malo razglabljali tut o Formuli.

Ja... za za?etk mi povejte za ktero ekipo oz. za kterga dirka?a navijate.

 

Jst osebno navijam za Mclarn Mercedes-Montoya :jupiii:

 

P.S.

 

Pa prosm vas da se ne bi slu?ajno za?el kregat!!! Sej veste kko pravjo. ?e se ho?i? kregat omen politiko al pa Formulo. :policaj:

post-413-1142170525.jpg

post-413-1142170535.jpg

post-413-1142170573.jpg

IPB Image
IPB Image
...::RX-8 LEPOTICA IN ZVER::...
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 4,7k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

stari to mi deli.................. :bravo:

Sm prista? mclarna in bol za Kimija

 

Tekma se je pa za moje pojme odli?no odvila(iz zadnega na 3 mesto :rispekt: )

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja,jaz sn tudi za srebrne! :bravo: Pa ?e gledamo,kak so ble kvalifikacije,se je tekma tak vredi razvila za "na?e"! :D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men se je dirka tut zdela prva liga. Jst druga? tut pravm--sam da Shumacher n zmaga pa j ql!!!

Sej ne mislm bit vsiljiv, ampak a ne bi blo fajn ?e bi mel kle v tej temi eno tabelo pa bi not to?ke vpisval? :(

Sej vem ja kua mi bote rekl, BEJ? NA FORUM UD FORMULE 1! Sam ?e se vas bo pa mogo?e ene par strinjal pa ne vidim razloga zakaj ne.

 

aja, tut men je blo u?eri ?ou zarad honde.

IPB Image
IPB Image
...::RX-8 LEPOTICA IN ZVER::...
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Keri ste gledli celo dirko,verjetno niste mogli mimo izvrstnega uspeha in super predstave mladega Nica Rosberga!! :bravo: De?ko je pa res iz pravega testa(ni ?udno,po priimku :P ) in je na svoji prvi dirki presenetil vse,skratka raztural po doma?e! :rispekt:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Keri ste gledli celo dirko,verjetno niste mogli mimo izvrstnega uspeha in super predstave mladega Nica Rosberga!! :bravo: De?ko je pa res iz pravega testa(ni ?udno,po priimku :P ) in je na svoji prvi dirki presenetil vse,skratka raztural po doma?e! :rispekt:

 

Sledi stopinjam o?eta..... zna ?e nekaj bit s tega fanti?a.-... :bravo:

 

 

Newcomer of the week....

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Keri ste gledli celo dirko,verjetno niste mogli mimo izvrstnega uspeha in super predstave mladega Nica Rosberga!! :bravo: De?ko je pa res iz pravega testa(ni ?udno,po priimku :P ) in je na svoji prvi dirki presenetil vse,skratka raztural po doma?e! :rispekt:

 

 

Kdo bi si mislu jle? Pa tisti k ste dirko gledal ste najbr? tut poslu?al 2. komentatorja..... ?lovek obvlada! :hohoho:

Joj kake j pihu ?lovk. Jst sm ud za?etka mislu d se kdo zajebava! Upam da je blo prvi?, pa zadni?, ker ?ene bom sam ?e na Eurosportu gledu F1. :angry:

IPB Image
IPB Image
...::RX-8 LEPOTICA IN ZVER::...
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sledi stopinjam o?eta..... zna ?e nekaj bit s tega fanti?a.-... :bravo:

Newcomer of the week....

 

Mislim, da bo ful bolj?i od o?eta,ki je bil svetovni prvak ne da bi zmagal ene dirke sramezljiv , no mogo?e je kak?no ne vem ve? to?no, vem pa da ni bil n? kaj agresiven in je ?akal samo na kikse drugih, pa zbiral to?ke! Mislim da je mulo prav drug karakter, tko brezkompromisno vozi... skratka super! :bravo: Mu ?e dr?im pesti za naslednjo dirko! :jupiii:

Drga? je pa Kimi pokazu kdo je the Boss ! :rispekt: Alonzo nima ?ans letos! :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vidim, da se kar strinjamo, srebrneeee pu??ice vladajo! Al pa ?e bodo! :bravo:

 

Men je pa samo va?no, da zmaga kdorkoli razen ?umadinac, pa sem zadovoljen, ?e je to Alonzo, tut ok, men se zdi dost ok ?ofi, drga? pa do lanskega leta sem navijal tut za Wilijems, pol pa so ?li gobe iskat tja kjer jih ni! :hohoho:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jest navijam za Trulli-ja najbr? odkar je bil testni voznik. vedno imam upanje za njega, ?eprav je samo 1× zmagal. pa srebrni so mi tudi simpati?ni (rajkonen tako sme?no govori :D )

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jah je ?e tko da grejo uspehi drugega ponavadi folku na ?ivce.

 

Poznam veliko ljudi ki imajo dosti proti uspe?nim in bogatim, v tem primeru schumacher.

 

Zame pa je tip legenda, ne po karakterju, ampak po svojem znanju in izku?njah, in v kon?ni fazi bi moralo to imeti ve?jo te?o kot pa to da ni neki klovn al pa plejboj.

 

Re?te kar ho?te ampak tip je za 95% sotekmovalcev doktor.

 

to je samo moje skromno mnenje!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Re?te kar ho?te ampak tip je za 95% sotekmovalcev doktor.

 

Kaj pa je lansko sezono delal doktor??? <_<:whatever:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se sn ?e reko,da mu znanja in rekordov ne gre oporekat! <_< Samo enostavno mi ni niti malo simpati?en! ?e vsa leta! :ne vem: Aj,pa ?i bi bil doktor za ostale,bi tudi z slabim avtom raztural! :D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poky, sem popolnoma iste sorte navija? kot ti, pred tem sem bil ful za Senno, pa vemo kako se je kon?al, pol za Dejmona, Miko in ?e koga, skratka vedno anti rde?ih in predvsem vsega kar se za?ne na ?????????! :P

 

Letos je dost kandidatov za prvaka, tko da sm zihr da bo ??? dobil astmo od Mekovin in Renojevih izpuhov (samo na ?tartu, pol jih itak ne bo ve? vidu, razen po televiziji mogo?e)! :ljubezen::jupiii:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

He he,vidim da sma skozi leta navijala za iste dirka?e!! :bravo: Glede rde?ih pa me sploh ne moti,?e zmaga recimo Massa ali ?e je prej Barrichello zmagal-samo da ni ?umi,ker te pa res ni blo za gledat! :P

 

@David

Pa kak si lahko za Ferrari,ko pa ma? Mazdo..........SREBRNO???? :D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Kaj pravite na tole? https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=19412621&display=Mazda Mazda3
    • Pozdravljen Evo bom uredil.   Sem tretji lastnik. Prvi lastnik je bil učitelj klavirja, drugi lastnik ga je vozil na relaciji Kamnik-Ljubljana, Jaz sem pa tretji lastnik.   JMZGL691601505391 Številka šasije kjer se lahko preveri elektronska knjiga. Pri 165000 km je bil servis narejen pri mojstru iz horjula (šraufa mazde na pooblaščencu), Vsi prejšni servisi pa so bili narejeni na uradnem servisu (Račune in izpise priložim zraven)    Dodatno so bile menjane podložke na injektorjih, menjana veriga, ter pregledan je celoten motor.   Speskan je bil sesalni kolektor in pikjena je bila loputa na turbini. Narejen je tudi egr off Načeloma na motorju bi moral biti mir    
    • Nobena kava te ne zbudi tako hitro kot tista, ki se ti polije po tipkovnici!   Ne sprašujte, kako vem...
    • Kaj pa je zdaj to?   Mislim, da se jim je dokončno skisalo in da res ne vedo, kaj delajo. Sploh me je pa zmotil zadnji stavek: Zakon je začel veljati v začetku avgusta lani. A sestavljajo ga pa šele zdaj...   A ljudje "tam zgoraj" še vedno ne razumejo, kaj jim energetiki tumbamo že leta. Eno je postavit sončno elektrarno. Nekaj čisto drugega je pa njeno sobivanje z ostalimi viri električne energije. Ko se zapelje oblak čez Sonce in je taka elektrarna naenkrat v senci, mora biti takoj na razpolago drugi vir, drugače bo omrežje "počepnilo". In če že moraš nekje imeti rezervo, potem raje denar takoj investiraj v tak vir, ki bo stabilen in ekološko sprejemljiv...    
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.