Skoči na vsebino

Formula 1


M-Fan

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 4,7k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

In to gore?

Vettel je oslicek ali kdo? Ker potem sta brutalno v temo usekala z mojim navijastvom! ;) Ze v ekipi minje bil ljubsi Webber in kasneje Rikardo. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Alonso....ti si bil gorec zanjga dokler je vozil v ospredju. Sedaj si ga ze zdavnaj pozabil in presaltal na naslednjega v ospredju...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem se vedno nekako navijac Schumija... ker pa zal ne vozi vec, tudi formule ne spremljam vec... ;)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem se vedno nekako navijac Schumija... ker pa zal ne vozi vec, tudi formule ne spremljam vec... ;)

Enako

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Alonso mi je OK, v Ferrari mi ni bil tok, ampak mu ?elim povratek na zmagovalna pota :)

 

Sem se bal, da mi ?elita Vettla podtakniti, hehe

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

So ?e blokiral video... tako od?enejo mogo?e ?e tiste, ki bi na osnovi videa naslednji? gledali F1. Le tako naprej.

post-10-0-21740800-1523852804_thumb.jpeg

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Izgled letosnjh dirkalnikov mi v predelu celade voznika in zlasti od spredaj, izgleda kot kaksen KOZOROG, ki jih srecujem po visokogorju :)

 

Ima se kdo to asociacijo?

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanimivo.. lani je lewis vseskozi govoril,kako je vesel, da ima koncno pravega tekmeca v ekipi (hm,se samo meni zdi,da je nico 1x osvojil naslov kot team mate lewisa...?). Kot kaze letos nima casa se ukvarjati s posiljanjem strupenih puscic proti svetovnemu prvaku iz leta 2016.

 

Max se pa lahko malo obrne po lastni garazi proti Ricciardu in ga povprasa za kaki nasvet, kako prehitevati in zmagati na cist, prvinski dirkaski nacin in se ne zapletati v konflikte na ali izven steze...

pizdun v bistvu :lol:

Instant generacija, ki se je ucila d(i)rkanja na playstationu in potem v boxih isce "restart game " gumb.

 

Jaz bi uvedel minimalno starost dirkaca v f1. Izognili bi se sinkotov z bogatimi o?ki, hkrati bi pa f1 ohranila (oz.si povrnila) sloves kraljice motosporta in bi lazje na njih gledali kot na neke sodobne gladiatorje...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vettel in Ricciardo s5 v isti ekipi? Dvomim... mislim, da bodo ?e kaksno leto obdrzali Kimija, potem pa aktivirali kaksnega mlajsega dirkaca...

 

Sicer pa... zal mi je hulkenberga... tip si definitivno zasluzi kaksno boljse mostvo, glede na svoje konstantne rezultate.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.