Skoči na vsebino

Formula 1


M-Fan

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 4,7k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

a kak?en ve, kak?no napako so tur?ki organizatorji storili, da so tekme v tej dr?avi postale "rizi?ne"

ferrari je odkril po gledanju posnetkov

 

so opazili da so istanbulski taksisti hitrejsi od dirkacev F1 :)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jp,gre v penzijo! <_< ?eprav nisn bil nikoli njegov prista?,mu pa za zadnjo sezono vseno ?elim,da bi se poslovil kot prvak! :whatever:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To bi mu bilo res najlep?e darilo ob odhodu v zaslu?en dirka?ki pokoj obenem pa dokaz, da je najve?ji dirka? vseh ?asov saj je krojil sam vrh F1 celih 15 let, prakti?no od za?etka do konca svoje kariere :rispekt:

 

 

Druga?e pa kaj naj re?em o dirki - ni? posebnega, ?umi je suvereno opravil s ferrarijevo doma?o dirko, Kimi se je edini dostojno kosal z njim. Odli?en dose?ek Roberta Kubice (zgleda, da je iz pravega materiala, da bo neko? tudi prvak) in velika smola ali pa pretiravanje Alonsa in malo manj?a smola Masse, da je ravno takrat zapeljal v gost dim in verjetno spu??eno olje iz alonsovega dirkalnika.

 

Druga?e pa sta me spet ob ?ivce spravljala Mirsad in Franci, ki bi pri tolkih letih spremljanja in udejstvovanja v dirka?kem ?portu ?e lahko vedela, da ?e Massa blokira kolesa pri zaviranju in da je skidmark dolg 60 - 70 metrov in da gre nato zaradi tega v boks ni krivda v tresenju krilc ampak je to za?lajfana guma.

 

Da ne govorim o njunem navija?kem poro?anju in iskanju krivcev za Alonsov odstop v komisarjih FIA-e, ?e?, da so to povzro?ili s kaznovanjem Alonsa in izgubo petih ?tartnih mest?!?!? ?e dobro, da za to nista bila kriva ?e Kubica in Massa, ki sta Alonsu dihala za ovratnik in je moral po ravnini ti??ati do konca, da ne bi bil prehiten.

 

Je pa ta kazen zanimiva predvsem v primerjavi s tisto ?umijevo v Monaku samo s to razliko, da se je on iz kazenskega zadnjega mesta prebil na kon?no peto in to na dirkali??u, kjer je prehitevanje skoraj nemogo?e. Prav dobro se spominjam kako je takrat Mirsad govoril, da je kazen popolnoma upravi?ena oz. celo premajhna, medtem ko pa je zdaj govoril o o?kodovanju Alonsa in kako je kazen nefer, ker je evidentno vidno, da to ni storil zanala?? - mislim kr neki, kot da bi bil isto?asno fotr in mat od Alonsa.

 

In da ne bi bilo konca njunega navija?tva sta se najbolj zgra?ala, ko so alonsovega dirkalnika dvignili in imeli obe?enega na dvigalo. Po njunem zato, da ga lahko poslikajo od spodaj in da odkrijejo renaultove skrivnosti - hmm katere ?e, a tiste zakaj ni ve? tako konkuren?en kot na za?etku sezone? Je pa takrat Mirsadu izpadal ena izjava, ki sem se resni?no nasmejal. Izjavil je nekaj v tem stilu, da so italijani javno obesili in razgalili Schumacherjevega najve?jega konkurenta Alonsa - nato se je hitro popravil, da gre za dirkalnik. :lol:

 

?e dobro, da obstajajo prenosi na HTV, kjer komentatorja veliko bolje in bolj zanimivo spremljata in podajata dirko ter i??eta dobre in slabe lastnosti pri vseh ekipah in dirka?ih in se distancirata od navija?tva in rumenega tiska. Da ne govorim o tiskovki, ki jo Mirsad, prepri?an v svoje znanje simultanega prevajanje, prakti?no uni?i medtem, ko jo hrva?ka komentatorja pustita v originalu in jo prevedeta naknadno, ko dirka?i govorijo v svojem jeziku.

 

 

Da zaklju?im: zadnje tri dirke znajo biti zanimive kot ?e dolgo ne, ker zdaj bo ?lo na no? :bravo:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

NO me prov zanima, ?e zna v zadnjih 3 dirkah tut ?umadincu kdaj krepnt rde?a ALFA, pa da Alonso spelje do konca, pa bo pol druga?na situacija! :bravo:

 

Jooooj u?eri Anti?umovci res nismo imel sre?e, upam da bo nasledni? bol?! :danzoman:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Mene pa zanima kaj mente o Kubici?

 

Men se zdi zlo dober! Sploh danes je rasturu.... dokler ni(so) zaje-bu(bal)...

 

Sploh ?e si ga predstavlam da bi sedel v kak?nem konkuren?nem dirkalniku... :bravo:

 

Upam da bo, ?e ?e ne prej vsaj ?ez 2 leti povabljen v kak?no bolj?e mo?tvo.

 

Sigurno navijam zanj!

IPB Image
IPB Image
...::RX-8 LEPOTICA IN ZVER::...
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma jst di dal ?umija pa al(f)onzota zadno dirko pelat tako da bi bila sama dva, dal bi jima 10 krogov pa da se vidi kdo je bolj?i/hitrej?i.

 

In pol ko bi ?umi spet zmagal pa bi spet bil raznorazni izgovori, pa vse drugo bi blo krivo kot Alfonzo sam <_<

 

sploh ni slaba ideja pa ?e dale? najbolj fair bi bilo :D

 

druga?e pa je ?umi ?e enkrat ve? zmagal tudi v boju z Bridgstonovimi gumami za mokro,ki so milo re?eno en navaden crap

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No ja,na zadni dirki res ni mel sre?e Alfi.... <_< Samo bi blo pa res zanimivo jih posadit v isti avto,pa gremo eno dirko,pa da se vidi! :bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ste gledli kaj F1 dans? :D ?umija?i verjetno raj?i ne bi ne.... :P Sicer pa po smoli Alfija na zadnjih nekaj dirkah,je prav,da ma tudi ?umi malo smole.... :D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni ?E prvak,je ?e ena dirka do konca.Samo ma pa ful lepo priliko zaj,vsaj to?ko ?e rabi za naslov. :bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ste gledli kaj F1 dans? :D ?umija?i verjetno raj?i ne bi ne.... :P Sicer pa po smoli Alfija na zadnjih nekaj dirkah,je prav,da ma tudi ?umi malo smole.... :D

 

ojej, privo??ljivec - tipi?na slovenska bolezen :D ... a sta z Mirsadom slu?ajno kaj v sorodu, ker on je tudi izjavu ob ?umijevem odstopu, neki v zvez s tem, da je ?e pravica na tem svetu :whatever::P

 

Ne vem, samo meni kot navija?u pomeni nekaj zgolj zmaga mojega favorita nad njegovim najhuj?im konkurentom, ?e ga le premaga s svojimi sposobnostmi v neposrednem boju in ne nad smolo in odstopa nasprotnika. Zato se mi je zdela tista ?umijeva zmaga v Monci vredna le toliko, da se je lahko resno vklju?il v boj za prvaka.

 

Sem pa upal na vrstni red in zmago Alonsa in drugo mesto ?umija, da bi na zadnji tekmi oba vozila na vse ali ni?, ker v takem primeru bi samo zmaga na zadnji tekmi 100% zagotovila prvaka.

 

Tako situacijo smo lahko videli nazadnje v letih 1997 in 1994 - in to?no ti dve leti sta bili med najbolj kontraverznimi v F1 kot v ?umijevi karieri

 

Schumacher vs. Hill 1994

 

Schumacher vs. Villeneuve 1997

 

;)

 

?koda, z bojem na no? na zadnji tekmi tako ne bo ni?, kot tudi s ?umijevo katarzo ne saj bi si lahko v tretjem poskusu nekako znebil teh dveh made?ev :hohoho:

 

 

Pa ?e malo fantaziranja za zadnjo tekmo:

 

10 krog - ?umi vodi, Alonso je drugi, Massa tretji

 

20 krog - pri izhodu iz boksev Massa torpedira Alonsa, ki je prisiljen odstopiti

 

5 krogov pred koncem Fisico vozi tako po?asi, da ga ?umi dohiti in pri prehitevanju za krog ga Fisico zrine s steze in ?umi obti?i v pesku

 

Alonso postane drugi? prvak, ?umi gre zaslu?eno v pokoj, navija?i se stepejo in fani se ?e celo leto zmerjajo po forumih. Massa in Fisico zapustita formula in se z denarjem od nagrade za njuni podli potezi zdru?ita v solastni?tvu in skupaj s Kitajci odkupita mo?tvo McLarna. McLaren v naslednjem letu zaradi mo?ne finan?ne inekcije postane svetovni prvak.

 

:lol: :lol:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e povem po pravic - mi je morala kar zrasla, ?eprav niti nisem gledal dirke, ker mi je blo ve? do (prepotrebnega) spanca! :bravo:

 

Ful sem pa v dilemi, za koga navijat drug let, ker na?eloma mi je najlup?i Kimić, ampak ?e bo v Fergusonu, pol se zadeva kar precej spremeni, medtem ko Fonzi bo v Meku, ki je moja fejvrit ekipa! <_<

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To sn se tudi ?e sam spra?eval ja.... :whatever: Ker gre Kimi k Ferrariju,Alfi pa pride k srebrnim,bomo pa? za Alfija navijali drugo leto,?eprav na splo?no me ne moti sama ekipa Ferrarija,samo ?umi mi ni bil nikoli pri srcu. :P Jebat ga.... :D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.