Skoči na vsebino

Formula 1


M-Fan

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 4,7k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

On 10/25/2020 at 11:45 AM, Z M A J said:

Danes v pričakovanju rekordne zmage ob 14h tole ofnam, za boljše navijanje :)

Lenovo_A1000_IMG_20201025_084818.jpg

red-bull-249416_1920.jpg
PTUJINFO.COM

Zveza potrošnikov Slovenije svari, saj je bila preventivno odpoklicana pijača Monster...

🤦‍♂️

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

F1.AVTOMANIJA.COM

Max Vestappen je končal prvi dan testiranj v Bahrajnu na vrhu, uspel pa je odpeljati tudi največ krogov.

 

dne 10. 3. 2021 ob 14:26 je TiEn napisal:

SF21

 

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Se mi zdi da pri ferrariju pogrešajo Seba pa so dali malo zelene gor haha (ne paše sploh)

Pustmo ob strani dejstvo da sem že četrt stoletja Ferrari fan, ampak tole zgleda hudo dobro. Meni je všeč. Ok, tista zelena zadeva zadaj je, miloreceno zanimiva, ampak evo... Komaj čakam začetek sezone. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jp, jaz se veselim povratka alonsa, ki mi je eden ljubših dirkačev in športnih osebnosti. Zanimivo bo videti vetla v AM. Zdaj ima zadnjo, ampak res zadnjo sanso da nam v spominu ostane kot 4kratni prvak in ne zgolj kot jokica in da se mogoče za zaključek kariere vsaj malo potrudi zgraditi nek kul imidz (roko na srce... Redkokdo ga porajta). 

 

Jaz sem itak za Ferrari, ampak zgleda bom stiskal pesti tudi za Maxa, ker je kot kaže edini, ki lahko sploh konkurira Lewisu. 

 

Da pri MB nebi postavili stvari na svoje mesto v roku 2mesecev,se mi zdi nemogoče. 

  • Všeč 2
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja trenutno imajo težave,.. prvi trening so porabili celoten za popravilo dirkalnika ki ima težave z zanesljivostjo,.. drugi trening se je pa Lewis boril z avtom ki je več kot očitnos slabo naštiman. Vedno ko je hotel narediti hitri krog je bil vsepovoprek in več kot do 10 mesta ni prilezel. Definitivno so sposobni te težave odpravit, vprašanje je kako hitro.

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

SPORTSURGE.NET


Recimo pa tukaj si zbereš kar ti paše.

Ali pa

F1LIVEGP.ME

Watch dedicated Formula 1 streams on f1livegp for free. Portuguese Grand Prix Live stream online on a dedicated F1 streams website.



2021 ni nevarnosti za neke viruse niso to streami kot leta nazaj,.. adblock addon(da ti bloka reklame) pa gas

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.