Skoči na vsebino

Formula 1


M-Fan

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 4,7k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

sanja svinja kukuruz :D

 

 

A rde?ega kukuruza nema.... :hohoho: Samo srebrni obstaja! :P:bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Le idi ja,jaz bom pa srebrne vzpodbujal na dirki! :P:bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kar zanimiva dirka, skos je neki dogajal. Skoda da so rdeci zmagal...

 

Dobra zmaga Ferarija ?eprav nisem njegov prista? <_< Se vidi da imajo dober bolid!!!Schumi gor schumi dol gdor koli se vsede v Ferarija je na vrhu tako pa? je!!!Bodo pa srebrni naslednjo dirko pokazal hudi?a.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja,dans je bil pa Ferrari mo?nej?i,kaj ?emo..... :( Sploh pa ne vem,kaj je ?tudiral Alfi tam v prvem zavoju,da je tak neu?akano napado,pa ?e po zunanji strani??? :ne vem: Druga?e pa spet fenomenalni nastop "malega ?rnega",ki je celo prevzel vodstvo v skupnem se?tevku! :rispekt:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zmagali ali ne, v skupnem so prvi in eden od dirka?ev tudi vodi v skupnem, to je bistvo, je pa seveda fino ?e vmes ?e kdo zmaga in stoji na najvi?ji stopni?ki. Sezona je ?e dolga.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mi je pa ful ?udn proti Kimzlnu navijat letos (zto k je rde? ratu), sam odstopa mu usen nism ?elu! :ne vem:

 

Sma ?e 2..... :whatever: Za "malega ?rnega" pa ni re?eno,da ?e ki prvak ne bo letos,he he,?e bo tak nadaljeval konstantne uvrstitve na stopni?kah! :bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sma ?e 2..... :whatever: Za "malega ?rnega" pa ni re?eno,da ?e ki prvak ne bo letos,he he,?e bo tak nadaljeval konstantne uvrstitve na stopni?kah! :bravo:

 

Sej jaz bi mu kr prvo??u. :bravo:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To?no tako... tak sistem to?kovanja je uveden leta 2003, ko dobi to?ke prvih 8 uvr??enih in ne samo prvih ?est, kakor je bilo v navadi do vklju?no sezone 2002.

 

Tudi meni ni v?e? novi sistem to?kovanja saj je zmaga premalo ovrednotena napram drugemu in tretjemu mestu in ?e bi vzeli recimo podobno razmerje kot v starem sistemu bi zmaga morala biti vredna 12 pik.

 

Kar bi pomenilo, da bi dana?nji vrstni red

 

1.Hamilton...30

2.Alonso......28

3.Massa.......27

4.R?ikk?nen.22

 

bil recimo tak

 

1.Massa.......31

2.Alonso......30 (prednost zmage pred Hamiltonom)

3.Hamilton...30

4.R?ikk?nen.24

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne spomnim se kdo, vem pa (ne mislim) da je bil nekdo prvak brez zmage v sezoni.....

 

To je po moje tut mal butasto, sam sej v ?oli je tut tko ?e ma? ti use 5 pa dve dvojki si ravno tko prav-dober(4) kot nekdo ki ima pol ?tiric in pol trojk pa ?portno vzgojo ZU.... sej se pa itak ve kdo dobr vozi in kdo ne, oz zakaj kdo dobro vozi in zakaj kdo ne. v mislih mam Heidfeld-a in Kubico recimo...

 

Kr ho?m povedat je to da so zmage pri F1 zlo relativna stvar. :jupiii:

IPB Image
IPB Image
...::RX-8 LEPOTICA IN ZVER::...
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja,ta sistem to?kovanja je res zgre?en...... :vskalo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.