Skoči na vsebino

Nogomet


madmax

Priporočeno sporočilo

pred 5 urami je Boss napisal:

Ne vem če si opazil ampak se 9 mesecev samo s kovidom ukvarjamo... drugo vse je nepomembno. Bolj boste navijali za corono in gledal rezultate testov bolj vam jo bodo ponujali namesto športa, Samo upali bomo lahko, da bodo še kakšne druge zadeve bile kjer je dejansko cilj biti pozitiven.

Ni to problem. Skrajni čas je, da se to ustanovo dobro prevetri.Postaja prava gnojnica. Me zanima, koliko ljudi bi plačevalo za ta polom od programa, če ne bi bilo obvezno. Verjetno samo tisti, ki navijajo za lokostrelce in pecikliste.😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz vem, da nic ne zamujam, ker sploh ne gledam fuzbala :D ... 

  • Všeč 1
  • Haha 1
  • Žalosten 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 meseci kasneje...

Zmago nad južnimi sosedi sem si res dolgo želel in včeraj nisem pričakoval. Kdor premaga svetovne podpravke bi moral bit svetovni prvak? v tem primeru sicer ne, vseeno pa fantom KLOBUK DOL! :)

  • Všeč 1
  • Ljubim 2

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kot so nekateri pisali po tekmi s sosedi, da ena lastovka žal ne prinese pomladi. Tekma z Rusi je sicer mene z igro kar navdušila, rezultat pač ne, Ciper pa ...

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...
  • 1 mesec kasneje...

zadovoljen z izidom, juhuhu.

 

a2b302f96745d1686481_62578435.jpg?v=8e8b
WWW.24UR.COM

Dolgo vrsto let, vse od leta 1966, so morali čakati angleški navijači, da so dočakali zmago svojih ljubljencev proti nemški reprezentanci na...

 

Za koga vi navijate v nadaljevanju? Španci so mi recimo všeč, bomo videli kako bo za naprej. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 leto kasneje...

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Šeško postaja velemojster!

 

WWW.RTVSLO.SI

Slovenski nogometaši so si na zadnji tekmi v Ligi narodov na Švedskem zagotovili obstanek v Ligi B. Za to so...

 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.