Skoči na vsebino

Zakaj je tale cev tukaj??


Priporočeno sporočilo

Mogo?e je malo butasto vpra?anje, ampak nevem zakaj je tale cev ?t. 2 na ?katlo gor pritrjena in celotna zaprta brez kakr?nih odprtin (kak?nem namenu slu?i), ?e pa je ?e na ?katlo pritrjena ena cev kjer vle?e zrak noter ?t. 1. :huh:

 

Objavljena slika

 

 

Tale cev pa je skoraj tako dolga kot hladilnik

Objavljena slika

 

Lp.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e se ne motim je to kao resonan?na cev, da uti?a sesanje zraka. upam vsaj da je toto :unsure:

bo drzalo....pa da dobi motor "optimalno" kolicino zraka, ki jo sesa, pa da ni vode, smeti kej takega bo.....

 

z drugimi besedami, da se masinca malo pomatra....

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz mam tudi eno tako koleno, samo ko sem ga odstranil ni ve? v?gal, ker je koleno za LMMjem :blink:

post-9-1089867974.jpg

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz pa sem ga probal odstranit pa je avto v?gal samo ni bil kaj bol glasen mogo?e zaradi tega ker je avto stal pa sem samo v prostem teku dodajal plin! :rolleyes:

Tako je....

 

Pozna se pri voznji in pri nenadnem pritisku pedala za plin....sam zarjove bolj malo...najboljse je med voznjo :D

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.