Skoči na vsebino

Amortizerji & Vzmeti


Priporočeno sporočilo

Treba bi bilo menjati amortizerje ter vzmeti :( ker avto ve? ni stabilen..

 

Zdaj pa bi vas proso ?e mi lahko pomagate in katere amortizerje bi mi priporo?ali (da so res dobri za svojo ceno, ne predragi) in s katerimi imaste izku?nje, samo ne smejo biti nevem kako preve? "mehki"!

 

Razmi?ljam o Kayabi, Monroe druge pa mi niso tako poznane :unsure: !

 

 

Lp.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz sem nekje prebral, da nekdo obnavlja amortizerje, pa da je tudi v redu... priporo?at pa zaenkrat ?e ne znam.... probaj pobrskat na mobisuxu... se je ?lo za nekega VUGA ali nekaj podobnega...

 

druga?e pa so KYB dragi ko ?afran :) ?e pa so tolko dobri pa nimampojma

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

na presnjem avtu sem imel kombinacijo eibach+ "sportni" amortizerji iz Amortizer-ja. Stalo me je okrog 100.000 sit (takrat). Do 50.000km nobenih problemov, avto je bil super stabilen, po tistih 50.000 km pa je bilo treba menjati gumice zadnje...

Amortizer (drago turnsek) so pa res profi in prijazni. Ti priporocam.

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Miran Vuga...v novi gorici...cena za obnovitev amortizerjev cca. 24k SIT

zadeva traja ene 4 urce, lih tolko, da se malo po gorici sprehodis, spijes kako kavico in pogledas ksno lepo pupco ;)

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.