Skoči na vsebino

Katero Mazdo kupiti?


blindek

Priporočeno sporočilo

Ker take teme nisem na?el, bom odprl novo :)

Ker kot eni ?e veste sem ?e vedno po srcu mazda?, razmi?ljam o prodaji hyunda-ja, ki mi sicer slu?i kot 1A.

 

Zaj pa mi malo predlagajte katero mazda bi bila primerna zame.

 

da vam ?e povem kriterij :)

 

- nesme met ve? kot 100kW, ker moja finan?na sredstva ve? ne dopu??ajo

- klima,servo, ipd. obvezno

- lahko tudi diezel

- dam pa najve? 1mil, mogo?e kaj ve?

 

seveda velja tudi da naj nebi imela preve? prevo?enih, lepo ohranjena, ne karambolirana, itd.

 

 

vnaprej se vam zahvaljujem za odgovore

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

vem kak se pelje? v mazdi ;) pa verjami da se v hyundai-ju ne pelje? slabo...marsikdo to znamko podcenuje.

 

ker pa kupujem drug avto sem tudi premislil da bi mogo?e kupil mazdo

 

tako da prosim mi povejte kaj priporo?ate :)

1.5ccm in 65kW mi je malce pre?voh :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

vem kak se pelje? v mazdi ;) pa verjami da se v hyundai-ju ne pelje? slabo...marsikdo to znamko podcenuje.

 

ker pa kupujem drug avto sem tudi premislil da bi mogo?e kupil mazdo

 

tako da prosim mi povejte kaj priporo?ate :)

1.5ccm in 65kW mi je malce pre?voh :)

 

 

Te pa ?e ti je vse pre?voh ostani na Tiburonu, nevem kaj mu fali, meni je ta oblika najlep?a od vseh kaj so jih do sedaj naredili. Pa koliko ima? 1,6l?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

torej zaj pa gre zares, tako da prosim pi?ite samo ?e imate kako koristno informacijo

 

i??em avtomobil do 1mil SIT, klima obvezna,kot tudi servo,abs,aribagi in take malenkosti

 

mora bit tudi taki da lahko odzadaj sedita 2 normalna ?loveka, torej ne kot v mx3 in mojem coupeju :)

 

 

gledal sem xedosa6 in 323F, tako da mi povejte malo dobre lastnosti, kot tudi slabe, ker vem da ni noben avto brez napake :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ma? omejen budget, potem xedosa ne kupuj... 1.6 ma?ina je za 4 ljudi pre?voh, ker ma avto 1200kg, deli so dragi, ker je to kao "higher class" Mazda, V6 lepo ohranjenega bo? ZELO te?ko na?el, pa ?e ?ez 100kW ima

 

sam v tem primeru predlagam 626 1.8

ali pa tole:

 

323F 1.8

 

http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?id=1117073

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jap ta srebrna lepo zgleda.. pomoje kr vredu re?itev..

 

v f-ki 4 super sedijo (zadnji zici so bolj v coupe izvedbi) ampak tud 5 se verjetno nebi preve? prito?eval..

 

Kar se ti?e napak.. vizualna so pa? (pre)veliki koloteki.. druga?e z 1.8 ma?ino se ?e nisem vozil ampak je pomoje kr fajn razmerje glede na to da je 1.5 ma?ina podhranjena (i want moreee)

 

nekaj ?ri?kov me moti zadnje ?ase (ko se vozim po na?ih odli?nih cestah) sploh pa je efekt zaradi tr?ega podvozja malo ve?ji ... pre?enem to z muziko tak da ne sli?im okolice .. ?e mi bo kdo kdaj trobil bo verjetno trobil zaman :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Ta mislim da je una razsuta k se je v LJ prodajala. Skor 100% sm da je to una k je bla 3x razsuta.

 

Ja mislim da je anteno ma isto vesolsko :hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja mislim da je anteno ma isto vesolsko :hohoho:

 

Sj lih po anteni sm sklepu k una iz LJ vem da je mela originalno na desni strani odtrgano oz. jo ni mela. Ta ga je sam vrjetno do konca lepo spoliral, oprau in je ?e nekaramboliran! :hohoho: Sam ?e prvi lastnik manka :hohoho:

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sj lih po anteni sm sklepu k una iz LJ vem da je mela originalno na desni strani odtrgano oz. jo ni mela. Ta ga je sam vrjetno do konca lepo spoliral, oprau in je ?e nekaramboliran! :hohoho: Sam ?e prvi lastnik manka :hohoho:

 

Ja pizda svet se pa skor bl kod moja :hohoho::hohoho::hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tale je bla omenjena tudi v na?ih oglasih (vsaj zdi se mi) in se je prodala pred kakim mescem dni...

 

bogsigavedi, kaj je narobe, da jo takoj naprej prodaja... ?

 

je pa ?koda za tak avtek... saj je ena zadnjih po letniku...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Je že šlo 291m 😎 hmal bodo skakal preko 300
    • Za deseto obletnico sem zavil v zlatarno. Saj ne veš kaj bi vzel, ker je toliko robe😁A na koncu vendar kupil nekaj
    • Super, veliko sreče ti želim in cesto si daj malo poširit, če ti slučajno še ostane kak €€€.... 😂
    • Že tri dni zapored vstajam ob štirih zjutraj, da zrolbam sneg z dvorišča in tako naredim prostor za šolski avtobus, ki pride po šolarje.   Komaj čakam, da mine pomlad...
    • Ampak jaz sem pa res rojen pod srečno zvezdo. Šla sodelavka na dopust in jaz danes prevzamem še njeno delo. Med drugim to pomeni prejemanje pošte - tako klasične kot elektronske. In prvo zjutraj dobim tole sporočilo:     Poslal:    "David C. Bohnett" <carloshelufoundations@gmail.com>, dne 24.04.2024 19:23 Prosim, da  pošljete odgovor na naslov(e): ioffice77@yahoo.com Prejemnik:    undisclosed-recipients:; V vednost:   Zadeva:    S spoštovanjem Moje ime je David C. Bohnett, rojen sem 2. aprila 1956. Sem ameriški filantrop in tehnološki podjetnik. Sem ustanovitelj in predsednik fundacije David Bohnett, neprofitne organizacije, ki dodeljuje nepovratna sredstva in se posveča izboljšanju družbe s pomočjo družbenega aktivizma. Sem filantrop in tehnološki podjetnik in se zavzemam za ustvarjanje pozitivnih sprememb človeštva z gradnjo skupnosti in družbenim aktivizmom. Spodaj je nekaj področij, ki sem jim prispeval: (1). Doniral sem za Funding Los Angeles, ki podpira širok spekter umetniških, izobraževalnih in državljanskih programov v Los Angelesu. (2). Donirala sem za namene, povezane z LGBT (3). Prav tako sem dal nešteto in množičnih finančnih donacij v dobrodelne namene po vsem svetu. (4). Donirano tudi za storitve in raziskave o aidsu (5). Doniral sem tudi za volilne pravice in registracijo volivcev (6). Preprečevanje nasilja z orožjem (7). Raziskave na živalih in pravice živali (8). Večkrat sem prispeval ameriški filmski industriji in dal velike finančne prispevke več univerzam v Združenih državah Amerike. V kalifornijski politiki sem dal številne osebne politične donacije na državni ravni. Zato se po prejemu tega pisma štejete za srečneža, ker ste danes od mene prejeli to pismo. Doniram vam vsoto 6.000.000,00 USD (šest milijonov ameriških dolarjev). To donacijo vam namenjam, da z denarjem pomagate sebi in svoji družini. Želim, da ta denar vložite v kateri koli donosen posel, ki ga želite. Pomagajmo graditi družbo s podajanjem roke bratske ljubezni drug drugemu. To je moj zasebni e-poštni naslov: ioffice77@yahoo.com (odgovorite mi, da vas bom lahko usmeril, kako vam bo izplačan denar). Obiščite to spodnjo povezavo, potrpežljivo preberite članek, da boste lahko preverili o meni: https://en.wikipedia.org/wiki/David_Bohnett S spoštovanjem David C. Bohnett E-pošta: ioffice77@yahoo.com     Prva elektronska pošta in že lahko dobim šest milijonov ameriških dolarjev! Pa ne si misliti, da je to kakšna potegavščina, David C. Bohnett res obstaja! Ima pa malo težav s spolno usmeritvijo, ker nekaj časa je "doniral", nekaj časa pa "donirala". No, najbrž je zato nekaj njegovih sredstev prejela tudi LGBT-organizacija...   Pa naj še kdo reče, da nisem rojen pod srečno zvezdo! Pravkar sem že naročil dve Mazdi CX-80 (enega zame in enega za ženo) s 3,3 litrskim turbo-dizlskim šestvaljnikom. Samo še od Davida prevzamem denar in ju plačam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.