Skoči na vsebino

Delam servis


Priporočeno sporočilo

Hmmm....ko sem jih jest iskal jih nikjer drugje nisem dobil kot pri Olef-u, sem ga povpra?al po ceni in je bila cca. 3.500 sit na sve?ko, navadna NGK je pa 750 sit :blink: ...sem bil v nekaj avto trgovinah v lj pa jih nisem nikjer dobil. Ti bo Yavarye povedu kje jih je dobu ?e se mu bo dal napisat :hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo tele sve?ke ti dr?ijo 100.000km brez problemov

 

Navadne zdr?ijo 121 kk brez problema , preverjeno.

Jaz sem dal noter NGK Iridum, dubu pa sem jih v ?kofji loki.Sem jih pa moral naro?it, extra special izvedba, cena pa 4,5 ksit po kosu kar znese 27 ksit. :(

Jebat ga pa mam za najmanj 100km spet mir.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No hvala vam za odg bom probu na olaf poklicat pa ?e ne bo n? tm mi bo? pa dal naslov ali cifro trgovine v ?kofja loki

 

Cimer je dal v svojo Imprezo platinaste (mislim vsaj) sve?ke, ki bi tudi naj dr?ale 100kkm, pa ?e na mo?i bi naj pridobil (neki v zvezi z bolj prevodnimi materiali). Cena pa je tudi tam nekje. ?e te zanima lahko vpra?am kako in kaj.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.