Skoči na vsebino

Vse o mazdi 323f


eclipse

Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni!

 

Nekateri me mogo?e poznate iz a.com (eclipse_R), no sedaj pa kolegica kupuje avto, ima nekje 500-700k (ve? ne!), zagledala se je pa v mazdo 323f :). upam, da je tole v pravem podforumu (v male oglase ne vem, ?e spada), sme pa tudi mal iskal po forumu pa nisem dobil glih vseh odgovorov, o mazdah vem sam tolko, kokr sm spoznou ob vo?nji mamine ?estice :D

 

no v glavnem,

 

avto mora obvezno met: servo, abs, centralno zaklepanje

 

lahko ma: klimo, airbage, elektriko ipd.

 

motor 1,4-1,6 (ne vem kateri so pri teh mazducah glih), konjev tolko da pade v razred 60-80 kw

 

zdej me pa zanima vse o teh mazdicah, kake serijske napake, kaj kar se rado kvari, kake napakice kje, s ?im je najve? problemov, kolk stanejo servisi, ?e kaj rjavijo ipd. zadeve, saj kolegica ho?e imet ?im manj stro?kov z avtom

 

zelo ji je v?e? tale:

 

klik

 

razpi?ite se :)

 

hvala in lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma to ti je bomba od auta!

?e je redno vzdr?evan je prakti?no neuni?ljiv, meni ni bilo treba v enem letu in pol menjati niti ?arnice......samo tanka? in vozi?!

 

Aja, pa velik servis me je pri?el cca. 70k sit.

 

?e najslab?a to?ka tega avta so vrata brez okvirja, vsaj meni se pozimi ko je bilo full mraz sovoznikova niso hotela lepo zapreti, oz. si moral biti zelo ne?en.

 

cheers from crazy!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Avto je enostavno dober!!!

Meni slu?i tako kot je treba!!!!

Za ta letnik ima veliko opreme,in vozne lasnosti so ok!!

Kar se ti?e vrat je nekaj posebnega ker nima okvirjov,sm pa iz hribov kjer so temp.pozimi do -25 in nism imel problemov z zapiranjem.

 

je pa res kot vsak avto ima tudi ta kake malenkosti(na to je seveda treba ra?unat)

 

 

lp

 

p.s. dobrodo?el na forumu

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poraba je tam nekje med 7 in 9litra(?ist odvisno)

Jaz delam vsak dan 90km AC+10km klanca je poraba od 7.7-8.5l

Kar se ti?e opreme imajo skoraj da vse ABS,servo,centralno zakl. el.?ipe,el.ogledala,el.?ibedah,2x air bag. Klima je bol poredka :(

Glej predvsem kon?nike in pa rjavenje na spodni strani vrat(tam kjer naj bi bile luknje za odtok vode)

Poslu?aj kako avto ropota,kdaj je bil veliki servis,ohranjenost na sploh,gume,?e ma litke glej diske in plo??ice(obrabljenost)

 

 

lp

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:D nem glih f.ke zato hvalo ker jo tudi mam ampak avto je res dober za ta denar najboljsa mozna izbira,jaz ga mam tri leta in pol in se nisem nic popravljal razen lepo redne servise delal,kot je uklopko rekel ce bo kje rjavel bo na spodnjih robih vrat,ce bos dobriga naso ne mores zgresit pri nakupu je pa res da so karoserijski deli dragi ampak upam in zelim da to ne bo porebno in da se bosta varno vozla brez nezgod:Moja bo ze mela 175.000km,tankam 45 litrov in naredim od 550 do 620 km odvisni od voznje,na 158.000km sem vse menjal(remne,spanare,vodno pumpo...)prislo 80.000sit.MAZDA :rispekt:

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No ubistvu je stvar taka ?e jo bo? dobil redno servisirano nima? kaj skrbeti.Potem samo gleda? lepotne napake in veliko sre?e ob nakupu pa veliko sre?nih km. :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz mislim da kolegica z nakupom nima kaj falit, je pa dobro da se najprej proba eno mal dalj?o furo peljat, da vid ?e ji je avto tut dejansko OK, pol pa se ga ?ele kupi, da ni vse skupi samo ljubezen na prvi pogled! <_<

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e najslab?a to?ka tega avta so vrata brez okvirja, vsaj meni se pozimi ko je bilo full mraz sovoznikova niso hotela lepo zapreti, oz. si moral biti zelo ne?en.

 

To pa prvi? sli?im.. mislim da je to izjema.

 

V glavnem.. jaz sem zaljubljen v njega.. Je pa tega denarja zagotovo vreden.

Mogo?e kak?nih 10 konjev ve? nebi ?kodlo.. druga?e je pa res 1a avto.

(lepotna napaka - koloteki preveliki in ga je za lep videz obvezno potrebno ni?at).

 

Lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To pa prvi? sli?im.. mislim da je to izjema.

 

V glavnem.. jaz sem zaljubljen v njega.. Je pa tega denarja zagotovo vreden.

Mogo?e kak?nih 10 konjev ve? nebi ?kodlo.. druga?e je pa res 1a avto.

(lepotna napaka - koloteki preveliki in ga je za lep videz obvezno potrebno ni?at).

 

Lp

 

Jaz pa mislim da glede konjov jih ima dosti :hohoho::whatever::hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se popolnoma strinjam z vsemi komentarji, tudi sam imam enake izku?nje kot madmax, ?e je mraz, je enostavno treba z roko prijeti zgoraj po steklu, da zgoraj zagrabi pod gumo, ni neka te?ava v bistvu. Sicer pa super avto, imam ga 2 leti in par mesecev, pa sem menjal edino levi prvi le?aj, generalni servis je bil narejen nekaj 1000 km preden sem ga kupil, tako da samo tankam in vozim (plus pa? redne zadeve, olje, ostale teko?ine...). Me je ?e parkrat imelo, da bi ga prodal, pa ?e kar vztrajam, to tudi najbr? nekaj pove...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

naj vzame raje tisto rde?o s 85.000km IN PA KLIMO IMA!!!!!. Jst sm jo pred kakim tednom gledal. avto ima sigurno realne kilometre, je IZREDNO lepo ohranjen, sploh znotraj, zadnji servis ma narejen pri 72.000km, avto ni bil gonjen, ker ko sem ga peljal je bil "zamorjen"... ma pa eno napako, sej ne vem ?e lahk to povem (zbri?te objavo ?e ne smem) Avto je bil lakiran-?trihan povsod razen prva vrata so cela, aja pa pokrov prtlja?nika..... tudi streha je bla kitana. jaz je nisem vzel samo zarad tega. avto ni bil butjen od spredaj ali pa od zadaj, nisem pa siguren ?e ni bil na strehi. (lak - 130-480 mikronov)

 

Al pa naj vzame raje tisto zeleno s klimo, ki ima litke in KENWOOD ozvo?enje(tok da bo? vedu kiro mislim)

Tista bi ?la pa z mano, ?e si ne bi premislu. Premislu sm si pa zato kr mislem d je pametno po?akat do vsaj nekje februarja za nakup avtomobila (gume letnik itd.)

 

Pe ?e se ti bo glih lubl dej povej ?e kiro je pol kupla.

 

Ajd

IPB Image
IPB Image
...::RX-8 LEPOTICA IN ZVER::...
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

M-fan a ta avto prodaja ?vercer? ker sem jo videl (nevem ?e gre za isto) pred parimi mesci za 850k potem je bla cena 1.mio + druge fotke...ipd., si kej pogledu v prometno pa to?

Druga? je pa f-ka zakon :) ..samo ji res kak?nih 10-15 konjev manjka, ampak teh itak ni nikoli preve? :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prometna je bla ?ist ok. samo mo?aku ni vse za verjet. mo?no je tudi to da je hotu na avto na hitro nekaj zaslu?it (kupu razbito jo zrihtau zdej jo ho?e pa prodat...) to pa zato ker je ?ele en mesec lastnik....

 

ja f-ka je 1. liga, ma tut une ta ?portne zice!!!! ubita?ni sede?i res!

IPB Image
IPB Image
...::RX-8 LEPOTICA IN ZVER::...
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hmm...lahko da je ista, ker kot vem se je ena rde?a s 84k prodajala za 850k in potem je za 2 tedna zginla in se je tale pojavila s ceno 1mio-spet rde?a s 84k in sedaj je cena ?e ni?ja, zato me je zanimalo glede prometne, ker ?e bi bil lastnik dalj cajta potem vidi? da je prometna tud stara npr. 5 let, sam si pa rekel da jo ima 1 mesec in to ti je ?e mal tko tko, no sej, ?e je avto 1a in porihtan kot je treba potem ni panike :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • A tko da se z njim odpelje v oštarijo, pa t crkne da.ne more domov 😂
    • Danes moraš iskati avto hišo, kjer lahko kupiš na cash....večina jih te opcije sploh ne nudi več,ker seveda vedo da je za njih najslabša....torej lizing/kredit....
    • V Atmosu,PCM192/24 in PCM96/24 Tako na hitro...Smart Money,Janine,Sweeter than the Rain,Before my Train comes,One deep River...😃👍 
    • No pa še današnja zgodba.   V glavnem, kolesarska sezona se bo začela in glede na to, da je kolo še v garanciji je bilo treba naredit še redni servis. Odpeljem, k majstru in pravi, da bo naslednji dan fertik. Ni panike, poberem kolesarsko čelado, rokavice in očala ter poiščem najbližji Avant2GO za domov.   Evo Peugeot e-2008 - en tak mali SUV. Se usedem nastavim zic in ugotovim, da tole je pa presenetljivo velik prostora za glavo in... tukaj rata zanimivo.   Prešine me misel, sej bi lahko mel na glavi celo kolesarsko čelado pa bi kljub mojim 192cm blo še dovolj placa do strehe. Ja ne bodi len nataknem čelado in res, placa je dovolj. No zadaj pa se mi vklopi tisti del možganov, ki ne deluje preveč resno. Ok čelada je gor, še kolesarske rokavice in kolesarska očala nataknem in speljem. Ter tako lepo do Litostrojske.   Se ustavim na semaforju in me zagledata dva starejša najstnika in se začneta smejat ter kazat s prstom name. Men šele takrat potegne, da tole mora bit res smešno za videt. Spustim šipo in jima z resnim ksihtom rečem: "Mi pravi kolesarji nosimo čelado tudi v avtu".   Ta prvi mladinc se je tolkel od smeha dobesedno po kolenih, ta drugi pa sploh ni več mogel stati in se je ulegal sred mesta v travo in se tako smejal, da se je kar valil na levo in desno. Prava definicija, ko nekoga zvije od smeha.   No vsaj nekomu sem polepšal dan. 😅
    • Za vaše dizle imate tukaj YouTube doktorja ... skoraj samo 2.2 Mazdine dizle šraufa ... https://www.youtube.com/@MrNiceGuy94
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.