Skoči na vsebino

Mazda 6 - Nov radio


dba

Priporočeno sporočilo

Sicer ?e nimam mazde, ampak bo pa 99% v moji gara?i do spomladi...

Preden jo nabavim pa me zanima par zadev, predvsem v zvezi z nadgradnjo avtoakustike!

 

Torej, originalni zvo?niki bodo zelo hitro zamenjani, to ne bo problem, ker sem ?e naredil pri kolegu, me pa ZELO mu?i radio, ki je res peace of sh***;

 

Zanima me ?e se je kdo ?e tega lotil, kako ipd.

 

Varjanta z zamenjano celo masko mi ni v?e?, ker trenutno ?e niso naredili tak?ne, ki bi delovala tudi na evropskih modelih (ne dela prikazovalnik...), potem obstaja varjanta z monta?o samo plo??ice narmaturo, radio pa nekam drugam (recimo predal), ampak mi ni,da bi preve? razdiral radio...

 

?e kaka ideja?

 

 

lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pozdravljen!!!

kolega ima na svojem vozilcu ki nazalost ni mazdica ima pa tudi zelo neugledno skatlo za predvajanje muzike in bi ob le tem da bi se jo odstranil bi povzrocila eno velko luknjo v sami armaturki zaradi tega se je odloccil o nadgradnji z nekim alpine komponentami in ima moram rect da super zvok v vozilcu tudi basa ki sta pripata zadaj ga kar posteno suvata!!!

 

lp

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kaj pa je to?n narobe z original radiom? :ne vem:

 

Radio sam (FM sprejemnik) je kar soliden, reprodukcija zvoka je pod vsakim nivojem, da ne govorim o tem, da v ?asu nakupa avtomobila ni bil dobavljiv MP3 predvajalnik (baje zaradi neke tehni?ne napake). CD je soliden, manjka pa mu funkcija CD TEXT, ki jo imajo mnogi cenej?i avtomobili ?e serijsko vgrajeno ...

 

IMHO je ozvo?enje ena velika ?rna pika pri M6.

I had a terrible education. I attended a school for emotionally disturbed teachers. (Woody Allen)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa nima? slu?ajno v M6 Bose ozvo?enja not?? <_< Ker to je dobavljivo v teh Mazdah,pa morem re?t,da zlo zadovoljivo ?pila,seveda,?e nisi preve? mahnjen na bum-bum efekte! :P:D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kaj pa je to?n narobe z original radiom? :ne vem:

 

hmmm, polek ?e prej na?tetega:

- kretnice

- eq

- time delay

 

 

no pa dejstvo je, da ?e ?e imam radio za 150k, menda ne bom poslu?al originalnega "?kripav?ka" ;)

 

edina varjanta, ki jo vidim, je pomojem, da odstranim cd modul, pred njim odre?em plastiko (velikost je "u nulo" za navaden radio), odstranim gumbe in stikala originalnega radia in se malo poigram z poliestrom, kitom in lakiranjem, pa imam radio montiran...

 

je izvedljivo, bilo bi verjetno vredu, samo to je precej?en poseg v avto in precej ?asa vzame... zato pa spra?ujem, ?e ima kdo ?e kak?no idejo ;)

 

 

lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na tem forumu se ?al ?e nobeden ni lotil take "drasti?ne" predelave.... razen tiste plastike ki pa ti ni v?e?-...

 

 

Zadnji? mi je omenil Primo? (Big Bang) da se baje da to nardit ker ravnokar predeluje eno 6ko...

 

 

Najbolje da se oglasi? do njega pa vpra?a?...

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na tem forumu se ?al ?e nobeden ni lotil take "drasti?ne" predelave.... razen tiste plastike ki pa ti ni v?e?-...

Zadnji? mi je omenil Primo? (Big Bang) da se baje da to nardit ker ravnokar predeluje eno 6ko...

Najbolje da se oglasi? do njega pa vpra?a?...

LP daVid

 

 

no, saj tista menjava plastike je vredu, samo nisem ?e zasledil tak?ne ki bi vredu delala...

primo?a misli? pa na primo?a ?gajnar?

 

aja ima kdo kaj informacij kako je z radiji v mazdah z faceliftom?

 

se pravi tisti, ki ima radio ?rne barve? je odrstranjliv, ali je ?e vedno vse zlito skupaj?

 

 

lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na tem forumu se ?al ?e nobeden ni lotil take "drasti?ne" predelave.... razen tiste plastike ki pa ti ni v?e?-...

Zadnji? mi je omenil Primo? (Big Bang) da se baje da to nardit ker ravnokar predeluje eno 6ko...

Najbolje da se oglasi? do njega pa vpra?a?...

LP daVid

 

David ne posplo?uj vsega, ker ?e bi v nedeljo bil v ljubljani bi videl naslednje ve mojem suckerju.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz ne bom posebaj poudarjal........zadeva je ODLI?NO IZPELJANA IN NAREJENA!!!!!

se pa v ?ivo dobro vidi!!!!!! :bravo::bravo:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sucker?ek moj.... :P

 

Ka si ti noooor... ti je kon?no uspelo izpeljat.... kapo doooool.....

 

Sej bi pri?el... sam me je prepih sunil do dna.... <_<

 

 

Kdaj pride? v lj da greva na kavo in da dam strokovno oceno tvojega izdelka????? :hohoho:

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz v ?ivo nisem dobr videl ker je bila tema, samo tukile na slikci mi mal ?udn naguban carbon deluje od strani :ne vem:

 

Karbon, pride nov, ker je to bil moj prvi poizkus na tem podro?ju. Zdej mam ?e neki prakse., tako bom to naredil na novo, seveda pa z "manj?imi" spremembami-dodatki. <_<

 

Sucker?ek moj.... :P

 

Ka si ti noooor... ti je kon?no uspelo izpeljat.... kapo doooool.....

 

Sej bi pri?el... sam me je prepih sunil do dna.... <_<

Kdaj pride? v lj da greva na kavo in da dam strokovno oceno tvojega izdelka????? :hohoho:

 

Ne kape dol dajat, se bo? ?e bolj prehladil. :P

S cajtom sem bolj na tesno, sam se bova ?e dobila, lahko pa uleti? v ?k.Loko ??? B)

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne kape dol dajat, se bo? ?e bolj prehladil. :P

S cajtom sem bolj na tesno, sam se bova ?e dobila, lahko pa uleti? v ?k.Loko ??? B)

 

 

Danes sem kot ro?ica... finally.... :mi pijemoo: :ouje:

 

 

Ej drugi teden se pa mogo?e res oglasim v hribih.... :hohoho:

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nice predelava! :jupiii::jupiii:

 

A mogo?e ima? kake slikice med izdelavo?

 

Sploh me zanima kaj vse si "?aral" po notranjosti ;)

 

Ni? ?aranja,nobena stvar ni uni?ena-predelana, armatura ni ni? od?agana-rezana, vse sem nanaovo naredil, tako da pa?e na obstoje?e, parav tako pa je vse mo?no nazaj predelat v origanlno stnje v roku cca 15-20 minut, ?e sevda ve? kako.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni? ?aranja,nobena stvar ni uni?ena-predelana, armatura ni ni? od?agana-rezana, vse sem nanaovo naredil, tako da pa?e na obstoje?e, parav tako pa je vse mo?no nazaj predelat v origanlno stnje v roku cca 15-20 minut, ?e sevda ve? kako.

 

to je va?no, tako delo jaz cenim, ne pa vse prepilit pa pre?agat :)

 

Ajvar: dobr si zrihtu :)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 leto kasneje...

No, v?eraj smo pripeljali Mazdico in ima navaden CD(ne mp3 <_< ) radio. Zdej pa me zanima kolk dela je za original vn potegnit, pa vgradit en navaden CD, mp3 radio noter. Se da dobit novo plo??ico ker original je 15× ve?ji, al bo treba kej ?arat? <_<

We need a bigger turbo!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma to mi pa ni kej preve? u?e?, sploh pa to da bi se moral stegovat tja noter mi ne di?i kaj preve?.

 

Zakaj firme ne nardijo tega mal bolj enostavno, pa da dobi? zraven plo??ico ?e serijsko alpa vsaj za kupit. Ne, se je treba zlomt prej ko kej zamenja? <_<

We need a bigger turbo!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No, v?eraj smo pripeljali Mazdico in ima navaden CD(ne mp3 <_< ) radio. Zdej pa me zanima kolk dela je za original vn potegnit, pa vgradit en navaden CD, mp3 radio noter. Se da dobit novo plo??ico ker original je 15× ve?ji, al bo treba kej ?arat? <_<

 

Jest sem predv?eraj?njim montiral xCarLink in deluje super. Cena: 84? + nekaj ur za podiranje sredinske konzole in radija da sem naredil mosti?ek

 

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Paše tud v vrtičkarsko temo...al pa o orodju...pa naj bo tu,k je forum o avtih.   Kupil Metabo puhalnik AG 18 Pro pri Vsegradu za 63€,zastonj dostava,in "Black Edition"-meni lepša,k je črma,in čist frišno ven prišla-cenejša kot navadna zelena (99€). In še češnja na torti-Metabo praznuje 100-letnico,in prvič tudi v SLO ob nakupu stroja in registraciji 3-letne garancije pošljejo dvovrstični 18V/4Ah akumulator😯😃....super-konkurenca deluje,ker Makita ima včasih tudi akcijo in ponuja tudi pri nas baterijo za stroj.   In za kaj v tej temi...ker me pogosto jezi ob pranju avta,ko že vse pobrišeš,še zmeraj kje kake kapljice pritečejo...najbolj pri stranskih ogledalih,in posledično črta na vratih,ker imamo zelo trdo vodo... Po moje bo z tem puhalnikom malce lažje...tudi spredaj grill,feltne,šine na strehi itd... Piha pa k blesav...nisem si mislil,da tako...2,6m3/min,74m/s   Ima tri stopnje in "gas" na stikalu,navdušujoča pa je gumasta šoba +podaljšek...fino.
    • Bolj je zanimivo, kaj si naredil da ti pri tej kilometrini dela regeneracije na 300km. Si kaj takega menjal oz urejal?
    • Temu se reče "fuck you price". Ker nima servis orodja ali znanja to porihtat, pač dajo tako ceno da se ti bl splača drug avto vzet. Problem je, ko mehanika naučiš popravljat take zadeve, ga moraš temu primerno več tudi plačat. Pol tudi rabiš primerno zaščitno opremo zaradi štroma.   Verjetno pa, da skoraj nikoli ne pride do takih okvar, ko pride se pa glih zaradi cene to zelo hitro razve naokol. Posledično, ljudje ne želijo EVjev, ker tudi če se to zgodi enemu na 10000, nočejo tvegati da bojo oni ta eden.
    • Ja sej... pa imel sem občutek, da je tekla precej hitreje kot druge ure. To je tista relativnostna teorija , ki pravi, da čas teče rezlično hitro v odvisnosti na kateri strani vrat WC-ja se nahajaš.
    • Pa sej uro ima pa prikazano fajn na veliko  
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.