Skoči na vsebino

Kon?ne hitrosti va?ih mazdic?


Sorti

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 566
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

pa aja secer to ne spada v to temo ampak imel sem en mesec mazdo rx8 in morem re?t da jo obsojajo po krivici motor ?e normalno dela tud nad 100.000km ne ?re tok olja kot eni pravjo skorej ni? in tud poraba je za wankel ?ist primerna!!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pa aja secer to ne spada v to temo ampak imel sem en mesec mazdo rx8 in morem re?t da jo obsojajo po krivici motor ?e normalno dela tud nad 100.000km ne ?re tok olja kot eni pravjo skorej ni? in tud poraba je za wankel ?ist primerna!!!!

 

a si mel ti to RX-8ko na rentu?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Prek 190 km/h 1.5 16v (original) itak ne more it, niti slu?ajno, ?e govorimo po ravnin, pa ?e pri tem ?tevc neki la?e! :danzoman::P

 

ma kaki. sem se z GPSom vozu, 195/50/15 stevc ze tako mastno laze da brezveze. :) vsaj 10-15km/h. ce mas mal nagnjen klanc ga lahko ruknes neki cez 180 (stevc bo kazal ca 200) tok je moj peljal enkrat.. pa res ni prijeten feeling..

 

mors kupit avto ki je trd in ima podvozje primerno hitrosti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

ma kaki. sem se z GPSom vozu, 195/50/15 stevc ze tako mastno laze da brezveze. :) vsaj 10-15km/h. ce mas mal nagnjen klanc ga lahko ruknes neki cez 180 (stevc bo kazal ca 200) tok je moj peljal enkrat.. pa res ni prijeten feeling..

 

mors kupit avto ki je trd in ima podvozje primerno hitrosti.

 

A zdej ga ma? (tr?ega namre?)? :harhar::P:D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

iz 13 colskim gumam 210 km/h na AC Ljubljana - Dom?ale

iz 15 colskim gumam sm pa do zdej samo 180 Km/h dosegu po Ljubljanski obvoznici pa ?e to nism ?u do konca

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

iz 13 colskim gumam 210 km/h na AC Ljubljana - Dom?ale

iz 15 colskim gumam sm pa do zdej samo 180 Km/h dosegu po Ljubljanski obvoznici pa ?e to nism ?u do konca

 

men pa moja s tem 17" 205kam gre sam do 170, pol se pa ustav (pa ne dobesedno :P )

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

men pa moja s tem 17" 205kam gre sam do 170, pol se pa ustav (pa ne dobesedno :P )

 

Spomnem se kako je blo na Mx5, ko sm dal 17ke (215/40/17), namesto prej?njih 14 colk, pa je top spid padu iz cca. 210 na sam ?e 195 (po ?tevcu govorim). :blush:

 

Pr odprti strehi, pa ?e nadaljnjih 10-15 kmh! :hudicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Spomnem se kako je blo na Mx5, ko sm dal 17ke (215/40/17), namesto prej?njih 14 colk, pa je top spid padu iz cca. 210 na sam ?e 195 (po ?tevcu govorim). :blush:

 

Pr odprti strehi, pa ?e nadaljnjih 10-15 kmh! :hudicek:

 

 

kok je blo pa s pospe?kim?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Je bla kr ob?utna razlika (meril sicer nisem s ?toperco)! :P

 

To vem da ne, ampak spra?ujem zato, ker se mi na avtocesti konkretno pozna, se zlo matra, da pride na brzino 130km/h. Ampak ?e zdej nvem, a je to fora u gumah, al je slu?ajn ravn u tem momentu, ko sm gume menju pr?lo do kake okvare ?esa, ker je tut poraba (kot sm ?e omenu v eni temi) kr mal podivjala.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ewo jaz pa sem se pelal po rahlem klancu navzgor mimo po?ivali??a polskava pa me je radar blisno ko sem mel na ?tevcu 215km/h radar pa me je zmero 212....

 

AUUUU? :blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ewo jaz pa sem se pelal po rahlem klancu navzgor mimo po?ivali??a polskava pa me je radar blisno ko sem mel na ?tevcu 215km/h radar pa me je zmero 212....

 

a si se vsej nasmeju :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.