Skoči na vsebino

Sex chat


BOJČ

Priporočeno sporočilo

  • 1 leto kasneje...

Da tema popolnoma ne zarjavi, ker bi je mogoče bilo škoda...

 

Torej, pri seksu gotovo uporabljate različne poze. A je že kdo poskusil rodeo-pozo?

 

Poskusite, pa poročajte, koliko ste zdržali.

 

Kako gre?

 

Žena se uleže na trebuh. Počasi se ulezite nanjo in "heroja" spravite tja, kjer mu je mesto. Ženi nežno masirajte prsi z rokama, poljubljajte ji vrat in ko ste pripravljeni na začetek ji nežno šepnite na uho: "Tvoje prsi so pa manjše kot od moje sodelavke..."

 

Nato poskusite vsaj 8 sekund zdržat na njej v tej pozi...

Popravljeno od Slivka
  • Haha 1
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Slivka napisal:

Da tema popolnoma ne zarjavi, ker bi je mogoče bilo škoda...

 

Torej, pri seksu gotovo uporabljate različne poze. A je že kdo poskusil rodeo-pozo?

 

Poskusite, pa poročajte, koliko ste zdržali.

 

Kako gre?

 

Žena se uleže na trebuh. Počasi se ulezite nanjo in "heroja" spravite tja, kjer mu je mesto. Ženi nežno masirajte prsi z rokama, poljubljajte ji vrat in ko ste pripravljeni na začetek ji nežno šepnite na uho: "Tvoje prsi so pa manjše kot od moje sodelavke..."

 

Nato poskusite vsaj 8 sekund zdržat na njej v tej pozi...

Ampak vse take poze so prepovedane v romskem naselju. Se namreč ne sme kazati hrbta familiji. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 16 urami je Nejc1986 napisal:

Ampak vse take poze so prepovedane v romskem naselju. Se namreč ne sme kazati hrbta familiji. 

 

Mah, tam nikomur ni dobro obrnit hrbta...

 

Pa še eno vprašanje.

Predstavljajte si, da greste v hribe z namenom, da prespite v gorski koči na skupnih ležiščih. Ob prihodu ugotovite, da je prosto samo še eno ležišče med neko lepotico in nekim pedrom.

Komu boste obrnili hrbet?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 14 minutami je Slivka napisal:

 

Mah, tam nikomur ni dobro obrnit hrbta...

 

Pa še eno vprašanje.

Predstavljajte si, da greste v hribe z namenom, da prespite v gorski koči na skupnih ležiščih. Ob prihodu ugotovite, da je prosto samo še eno ležišče med neko lepotico in nekim pedrom.

Komu boste obrnili hrbet?

 

hmm... ni nujno, da boš temu geju lih ušeč pa ti bo še on hrbet obrnu :D

 

Drugač pa kot je že @Baby Viper 1x reku, če si mal lisac in vsaj mal obvladaš šah lahk rošado nardiš :D

Popravljeno od Deeyan
  • Všeč 1
  • Haha 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Slivka napisal:

Pa še eno vprašanje.

Predstavljajte si, da greste v hribe z namenom, da prespite v gorski koči na skupnih ležiščih. Ob prihodu ugotovite, da je prosto samo še eno ležišče med neko lepotico in nekim pedrom.

Komu boste obrnili hrbet?

 

Odvisno kaj si?

 

- Če si normalno navita ženska se je boljš obrnt proti pedru- Tudi če je lepotica lezba ti kej dost ne more narest (no vsaj v teoriji)

- Če si narobe navita, se obrneš proti lepotici v upanju, da je ona tud. Peder ti ne bo nič naredil

- Če si tudi sam peder potem tu ni dileme - obe poziciji sta ok

- Če si heteroseksualc maš lahko problem in je najbolje ležat na hrbtu pa še to ni ziher, da ne bo neprespana noč.

 

Ampak kaj bi jaz vedel kaj je najboljš, ker itak ne hodim v hribe. :nevem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je Boss napisal:

 

Odvisno kaj si?

 

- Če si normalno navita ženska se je boljš obrnt proti pedru- Tudi če je lepotica lezba ti kej dost ne more narest (no vsaj v teoriji)

- Če si narobe navita, se obrneš proti lepotici v upanju, da je ona tud. Peder ti ne bo nič naredil

- Če si tudi sam peder potem tu ni dileme - obe poziciji sta ok

- Če si heteroseksualc maš lahko problem in je najbolje ležat na hrbtu pa še to ni ziher, da ne bo neprespana noč.

 

Ampak kaj bi jaz vedel kaj je najboljš, ker itak ne hodim v hribe. :nevem:

Joj kolk ene teorije rabiš za v hribe,nisem vedel.....😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
pred 1 uro je Slivka napisal:

Ženske se delijo na 5 skupin:

 

1.) devica - ne da nikomur

2.) punca - da samo svojemu fantu

3.) žena - da samo možu in ljubimcu

4.) kurba - da vsem

5.) prekleta kurba - da vsem samo meni ne

 

5.) oz. vaško kolo.... vsi jo gonijo sam js ne 🤣

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes je bilo pa nekaj dela na urološki. Sem bil prav presenečen, kakšna je razlika med čakalnico pred ginekološko in čakalnico pred urološko. Včeraj kup dobrih vicev, danes eden, pa še ta ne kdovekaj...

 

Torej, vic:

 

16 letni sin se ob treh zjutraj vrne domov in oče ga natuli. 

Sin: "Ja, veš, torej, hočem reči, se pravi, danes sem izgubil nedolžnost."
Oče se ustavi, ga pogleda in reče:: "Sin, sedi, da se malo po moško pogovoriva !"
Sin : "Bom kar stal, me še vedno rit boli."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Janez se vrne z dela v Nemčiji in doma kar ne more verjeti svojim očem:
Micka se sonči pred lepo vilo z bazenom, osebje ji streže kot kraljici, za vilo je teniško igrišče, na katerem igrata Nadal Rafael in Cicipas Stefanos...
Seveda ga zanima, od kje tako zvišanje standarda po vsega pol leta. In Micka mu pove, da v bližnjem potoku živi zlata ribica, ki ti izpolni tri želje, če jo ujameš in potem izpustiš. Le eno slabost ima, je rekla - malo je naglušna.

Janez seveda takoj teče k potoku in po nekaj neuspešnih poskusih ribico ujame. Ribica mu v zameno za svobodo obljubi, da mu izpolni tri želje.
Prva želja: super avto.

Druga želja: še ena velika vila.

Tretja želja: veliko seksa.

Nato Janez teče domov in res - čaka ga velika vila, spredaj je parkiran nov BMW, pred vilo pa je tudi ogromen kup keksov, kar Janeza zelo razjezi. Zato začne kričati:
"Jebi se, Micka, ta zlata ribica je budala. Jaz rečem za veliko seksa, a dobim veliko keksa!"

Pa ga Micka poskuša pomiriti:
"Pomiri se, Janez, vem, kako je to. A ti res misliš, da sam jaz rekla za vrhunski tenis?!!"

Popravljeno od Slivka
Pravopis.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Blondinka v banki hoče položiti 50 € na svoj račun. Uslužbenka bankovec preveri in reče:

- "Gospa, ta bankovec je pa ponarejen."

Blondinka takoj začne kričat:

- "Ponarejen?! Takoj pokličite policijo! Posiljena sem!"

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vprašam sodelavca, če on sploh ve, kaj je to sex. Pa mi odgovori:

- "Kako da ne! Sex je, ko zjutraj vstaneš potiho, da ne zbudiš žene, odpelješ otroke v šolo, spotoma nakupiš vse, kar je potrebno, se vrneš domov, ženi pripraviš zajtrk in skuhaš kavo ter ji odneseš v posteljo.

 

Ga gledam nekaj časa in komentiram:

- "Ti nimaš pojma, kaj je to sex."

 

On mi pa odgovori:

- "Glej, mene moja žena tako jebe. Kako pa tebe tvoja?"

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Blondastana policistka je sredi dela dobila menstruacijo. Bolel jo je trebuh, vendar ni smela zapustiti patruljnega mesta. Zato je poklicala postajo, povedala kaj je in zahtevala zamenjavo.
Kolega pride šele po treh urah, za povrh pa še mrtvo pijan.
- "Človek božji, kaj pa ti je? Kje pa si toliko časa? In zakaj si pijan?"
- "Veš, ko si povedala, da si dobila menstruacijo, je komandir plačal rundo za vse, potem pa še pomočnik, pa vodja izmene, in nazadnje še trije policisti."

  • Haha 3
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zbrale se živali na vrhu največjega slapa v Afriki in gledajo v globino.

 

Med njimi je tudi lev, ki reče:

- "Tisti, ki skoči dol, bo dobil mojo najlepšo levinjo, da jo enkrat kresne."

 

Vsi še naprej brez besed gledajo dol. Naenkrat se zasliši nekakšen nejasen krik in vidijo, kako se nekaj izgubi v meglicah v globini.

Čez čas vidijo, kako se nekdo počasi vzpenja po pečini. Plezalec je bil vse bližje in bližje dokler ne prepoznajo medveda. Ves še v šoku počasi dobiva nazaj svojo naravno barvo. Po nekaj minutah počitka na vrhu pride k sebi in reče:

- "Eh, zdaj grem jebat levinjo, ko pa se vrnem, bom jebal mater tistemu, ki me je porinil dol..."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Paše tud v vrtičkarsko temo...al pa o orodju...pa naj bo tu,k je forum o avtih.   Kupil Metabo puhalnik AG 18 Pro pri Vsegradu za 63€,zastonj dostava,in "Black Edition"-meni lepša,k je črma,in čist frišno ven prišla-cenejša kot navadna zelena (99€). In še češnja na torti-Metabo praznuje 100-letnico,in prvič tudi v SLO ob nakupu stroja in registraciji 3-letne garancije pošljejo dvovrstični 18V/4Ah akumulator😯😃....super-konkurenca deluje,ker Makita ima včasih tudi akcijo in ponuja tudi pri nas baterijo za stroj.   In za kaj v tej temi...ker me pogosto jezi ob pranju avta,ko že vse pobrišeš,še zmeraj kje kake kapljice pritečejo...najbolj pri stranskih ogledalih,in posledično črta na vratih,ker imamo zelo trdo vodo... Po moje bo z tem puhalnikom malce lažje...tudi spredaj grill,feltne,šine na strehi itd... Piha pa k blesav...nisem si mislil,da tako...2,6m3/min,74m/s   Ima tri stopnje in "gas" na stikalu,navdušujoča pa je gumasta šoba +podaljšek...fino.
    • Bolj je zanimivo, kaj si naredil da ti pri tej kilometrini dela regeneracije na 300km. Si kaj takega menjal oz urejal?
    • Temu se reče "fuck you price". Ker nima servis orodja ali znanja to porihtat, pač dajo tako ceno da se ti bl splača drug avto vzet. Problem je, ko mehanika naučiš popravljat take zadeve, ga moraš temu primerno več tudi plačat. Pol tudi rabiš primerno zaščitno opremo zaradi štroma.   Verjetno pa, da skoraj nikoli ne pride do takih okvar, ko pride se pa glih zaradi cene to zelo hitro razve naokol. Posledično, ljudje ne želijo EVjev, ker tudi če se to zgodi enemu na 10000, nočejo tvegati da bojo oni ta eden.
    • Ja sej... pa imel sem občutek, da je tekla precej hitreje kot druge ure. To je tista relativnostna teorija , ki pravi, da čas teče rezlično hitro v odvisnosti na kateri strani vrat WC-ja se nahajaš.
    • Pa sej uro ima pa prikazano fajn na veliko  
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.