Skoči na vsebino

Sex chat


BOJČ

Priporočeno sporočilo

hehe...moja zelenka je tud ?e junfr, samo sem nekaj gledal in super da je streha zadaj malo privzdignjena :hohoho: ...da ga bo zelenka zgubila bo ena mogla res ornk prosit a ne :) hehe

druga? pa v lancerju tastarmu se zici noro dobro podrejo lepo ?ist naprej pa ?e naprej se preklopjo, rata skoraj dnevna soba, v twinga?u pa zakonska postla sam na ?alter je treba pazit :hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz pa pravim: NI GA ?EZ UDOBJE in to po?nem drugje... :P

 

In predvidevam tudi ve?krat. :bravo::bravo:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pr moji mazdi je zaenkat ?e najbol? pozicija za delo na zadnem spojlerju (jasno da teta sedi gor), pa je pol vi?ina glih prava, no ampak zdej veste zakaj jamram, da je konc sezone na prostem! Res pa je da je zdej tolk bolj aktualna hi?a, ki imam na sre?o svojo lastno! :bravo:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Res pa je da je zdej tolk bolj aktualna hi?a, ki imam na sre?o svojo lastno! :bravo:

 

 

Kdaj panira? kak?en MAZDA party, lahk bi ti tole hi?o mal porentow, za kak party. :bravo::ouje:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kdaj panira? kak?en MAZDA party, lahk bi ti tole hi?o mal porentow, za kak party. :bravo::ouje:

 

He he,lahko panira,samo ?e bolj?e ?e ga planira,da bomo ?e ostali meli kaj od tega! :P:hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In predvidevam tudi ve?krat. :bravo::bravo:

 

Iiiiiiiijaaaaaaaaaa :hohoho:

 

paniran zur...zanimivo zveni tole :)

vse kar je za jest bi blo panirano :pepsi:

ja jaz sem za

 

Labi, po?eruh ?zmeden? Ti bi ?e med seksom jedu :o

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole zadevo sem skoraj kadarkol prpravlen ?rtvovat za kak?en ?ur, samo nedelje popoudne so neaktualne, ker tkt pridejo ponavad tstari na obisk, drga? pa je zadeva cev dan frej! :bravo:

 

To soboto je bil glih pr men 323F in se je dvakat zgubu u hi?i, sicer si je pa sam kriv, ker ni vzel kompasa s sabo! :ne vem: :hohoho:

 

No ne smem se preve? hvalt, ampak za ?ur, to pa je ideja odli?na, da ne bomo zmeri samo zmrzoval! :jupiii:

 

Predlagam da se Javar enkat v kratkem oglasi pri men, pa da nardiva plan! :ouje:

 

 

P.S. Do zadnjega viknda sem imel tut na Velki planin eno orng ko?o na razpolago za kadarkol, pol se nam je pa zgodila totalna pizdarija oz. skorajda je pr?lo do tragedije in zdej na to ko?o loh pozabim. Ko?a je od tete, pa nam je ogenj presko?il na hodnik, kjer je itak vse iz lesa, pol pa so gasilci komi re?il zadevo, mi pa ni? krivi pri tem. No skratka plani za nov let so mi v momentu propadl, ker sem se ?e krepko menil s kolegi v tej smeri, zdej bo pa? treba neki druzga! B)

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Druga?e bi pa tole tudi pasalo v to temo :D

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

 

jpj marko ke si to najdu jih ze neki casa isem pa ni niker za dobit tam k so mel je pa stacuna propadla!!! :P

a kake z mx5 tud so?? :ne vem:

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mi je en komad pri?el na pamet zdele :D Bourning down the house - Mouse T in ?e en sem pozabu ker

Druga?e bi pa tole tudi pasalo v to temo :D

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Kje se to naro?i ?

:ouje:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mi je en komad pri?el na pamet zdele :D Bourning down the house - Mouse T in ?e en sem pozabu ker

 

Tom Jones?

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss,...a tko hitr ostane? brez besed al kaj ?zmeden? ?e dobr da smo u na?i pisarni same babe :hohoho: ?e b mele k?nga tipa bi ga pomoje ?e zdavni kap pr na?ih debatah :P

 

Ja pa kaj naj re?em oz. kaj se sploh re?e ko je punca kar cvetela od sre?e. Po moji navadi bi verjetno padla kak?na ?aljiva pripomba, ki bi lahko bila v tistem trnutku narobe razumljena. Pol sem pa raj? tih ?eprav mi mo?gani v tistem trenutku na polno premlevajo same svinjarije.

 

nekaj mo?nih odgovorov, ki so se mi tisti trenutek pripodili:

 

- kon?no si ga dobr fasala, glej kolk dobr deluje na tvoje po?utje (ocena primernosti od 1-5: 2)

- kaj sta se v zaj?niku dol dala? (1)

- a mu je tko hitro pri?lo kot zajcu? (1)

- a ma? kak?ne film?ek al pa vsaj slike (2)

- a si zamenjala fanta? (1)

- a ma ve?jega kot jaz? (1)

- a sem ti rekel, da depilacija pomaga tudi pri sexu (2)

 

Ubogi moj procesor narejen leta 1969 ?al v tistem trenutku ni bil sposoben sproducirati ?e ve? mo?nih odgovor in ker nobeden ni presegel oceno primernost 2 sem pa? bil previdno tiho.

 

malo kasneje so se sicer pojavili odgovori

 

- joj kolk ti zavidam, ?e posebi zato, ker sem bil ta vikend na suhem saj smo imeli doma krvodajalsko akcijo (5)

- fant te ima pa zelo rad in se je pa zgleda zelo potrudil, da tako ?ari? (4)

- ej bejba vsaka ?ast, stura? zadevo, sicer pa rad verjamem, da bi se te fant te?ko odpovedal, ko pa iz dneva v dan bolj?e zgleda? (5)

 

a ?al so vsi tile odgovori zamudili tajming... crap, I badly need a new CPU :P

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To soboto je bil glih pr men 323F in se je dvakat zgubu u hi?i, sicer si je pa sam kriv, ker ni vzel kompasa s sabo! :ne vem: :hohoho:

 

Ja res ima veliko bajto B) . ?e ima? slabo orientacijo se lahko ...

 

No ne smem se preve? hvalt, ampak za ?ur, to pa je ideja odli?na, da ne bomo zmeri samo zmrzoval! :jupiii:

 

To ti je odli?na ideja :mi pijemoo: . Sob za :ljubezen: je ve? kot dovolj.

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja res ima veliko bajto B) . ?e ima? slabo orientacijo se lahko ...

To ti je odli?na ideja :mi pijemoo: . Sob za :ljubezen: je ve? kot dovolj.

 

Glede kak?nega mazdinega ?ura bi loh res kej nardil, jasno se bi pa ob tem morala hi?a v celoti obdr?at na nogah, al karkol ?e ima, ne pa tko kot pri kakih mladoletni?kih ?urih, ko je nakonc vse uni?eno; tuki bi ?el zravn naslov plate od GN.R - Apetite for destruction! <_<

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

joooj BOJ?,...ti si pa zahtevn,... :hohoho:

 

Neeeeeeeee, js pa ?e ne. Sam u sobi za goste bi se tako osamljen po?utu, pa zebl bi me, pa z nobenem se ne bi mogel pogovarjat... :hohoho:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ReDevil,jaz ti predlagam,da sprobamo to tvojo bajtico 1x za ?ago,pol bo? pa vido,?e bo pre?ivela,lahko ?e gdaj! :P:bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ReDevil,jaz ti predlagam,da sprobamo to tvojo bajtico 1x za ?ago,pol bo? pa vido,?e bo pre?ivela,lahko ?e gdaj! :P:bravo:

 

 

saj ce pa ne prezvi ti pa poleg lepo eno kolibico zbijemo za mazdo seveda!!! :hohoho::hohoho:

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ReDevil,jaz ti predlagam,da sprobamo to tvojo bajtico 1x za ?ago,pol bo? pa vido,?e bo pre?ivela,lahko ?e gdaj! :P:bravo:

 

Novoletni Mazda Party ??? :bravo:

 

Kolk je oddaljen najbli?ji sosed-soseda ??? :hohoho::hohoho:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Novoletni Mazda Party ??? :bravo:

 

Kolk je oddaljen najbli?ji sosed-soseda ??? :hohoho::hohoho:

 

Dobra ideja! :bravo: Glede sosedov pa-sosede so va?ne! :lol: Da jih je ?imve?,pa so ?imbli?e,pa da so....ne bom ve? dalje.... :P:hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.