Skoči na vsebino

Sex chat


BOJČ

Priporočeno sporočilo

Šestnajstletnica gre prvič sama na zabavo. Ker je prijetna na pogled jo skrbi, kaj naj stori, ko jo bodo fantje osvajali. Vpraša mamo in ta ji svetuje, da ko se bo kateri od fantov preveč spozabil naj ga vpraša:
- "Kakšno ime bova dala najinemu otroku?", to ga bo zagotovo odgnalo.

Na zabavi je kmalu plesala s fantom, ki se je hitro spozabil. Dekle mu zastavi vprašanje:
- "In kako bo ime najinemu otroku?"

Fant si izmisli izgovor in izgine. Kasneje se zgodba ponovi. Tudi naslednji fant se ustraši in izgine. Malo kasneje jo prijeten mladenič povabi na sprehod. Po nekaj minutah sprehoda se tudi ta spozabi in jo poljubi, zato ga vpraša:
- "Kako bova imenovala najinega otroka?", a on se ne da motiti in jo počasi slači.
- "Kako bo ime najinemu otroku?" ga ponovno vpraša. On pa kar nadaljuje in z nje sleče še zadnje cunjice.
- "Kako bo ime najinemu otroku?!" vztraja ona, a žal je bilo že prepozno, fant sname napolnjen kondom, ga z vozlom zaveže in reče:
- "Če pride ven iz tega, bo David Copperfield!"

  • Všeč 1
  • Haha 4
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pride Tina Graber ("punca" Roberta Goloba) h ginekologu, sleče spodnjice, se vsede na stol in razširi noge. Ginekolog še ureja neko administracijo, se obrne k njej in vpraša:

- "In kako je kaj pi###ca danes?"

- "Ma, doma je, piše neko zdravstveno reformo..."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Stopi Nataša Pirc Musar v parlament. Vsi ministri vstanejo in jo pozdravijo. Nataša Pirc Musar jim ukaže:

- "Obrnite se proti zidu."

Vsi se obrnejo.

- "Slecite gate."

Vsi se spogledajo, a ubogajo. Nakar jim Nataša reče:

- "Zdaj se pa obrnite sem."

Vsi se obrnejo. Nataša nekaj časa gleda, potem pa komentira:

- "Vidim, da riti za fotelje imate, ni mi pa jasno, s čim ste z###ali državo?"

  • Všeč 1
  • Haha 3
  • Začuden 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
  • 3 tedne kasneje...

Pridem sinoči domov iz službe pa me žena pričaka na vratih, popolnoma gola, in reče:

- "Rada bi, da imava filmski seks."

Brez besed jo klofnem, jo zvežem za radiator, se slečem, ji ga zapičim v rit in gremo na vso silo, da je skoraj radiator odtrgalo. Potem ga potegnem ven, jo s tičem parkrat kresnem po glavi in 'zaključim' na čelo. Vsa razsuta in pref###na se nekako osvobodi, po vseh štirih krene proti kopalnici in komentira:

- "Midva definitivno ne gledava iste filme..."

  • Haha 3
  • Začuden 3
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mož in žena gresta ločeno na dopust...

Ko prideta z morja, mož vpraša ženo:
- "Kaj si kej počela?"
- "Sukala sem se v visokih krogih. Kaj pa ti?"
- "Fonču sm se.."
- "Kaj si se?"
- "Fonču..."
- "Reče se sonču, ne fonču!"
- "Sej tistmu k si ti počela, se tut ne reče sukala!"

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Janez je posilil Štefko in pristal na sodišču. Štefka razlaga, kaj se je zgodilo:

- "Najprej me je udaril..."

Janez ugovarja:

- "Laže, laže!"

- "... nato me je porinil na posteljo..."

- "Laže, laže!"

- "... potem me je na posteljo privezal..."

- "Laže, laže!"

- "... in me slekel..."

- "Laže, laže!"

- "... zatem je izvlekel 30 cm kur#ino..."

- "Eee, kar je res, je res..."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Stoji ena tridesetletna gospodična pri šanku v mini-mini-krilu in z globokim dekoltejem. Pride en tip pa se nekaj smuka okoli pa bi jo rad za rit malo...

Gospodična:

- "Kaj bi pa ti rad?"
- "Oh, nič nič..."
- "Te pa se poberi pa daj mesto nekomu, ki bi kaj rad..."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Psihiater je vodil skupinsko terapijo treh mladih očkov in njihovih majhnih otrok.
"Vsi imate svoje odvisnosti!", jim pravi.
"Vi ste obsedeni s hrano", reče prvemu, "ker ste svoji hčerki dali ime Jagoda".
"Vi ste obsedeni z denarjem", pravi drugemu, "ker ste svoji hčerki dali ime Marka".
Ko to sliši, tretji očka, vstane, prime sinčka za roko in mu zašepeta:
"Pejt Joško, greva domov !"

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Ja, ko je pa 30tka zraven je pa ogromna videt.... 
    • Meni tudi dela regeneracijo redno pri 290-310 km, gre pa za 2.2 2015FL (je pa res, da mi takšne regeneracije dela, odkar so mi lansko leto preventivno zamenjali malo verigo, prej mi je delal na 250).
    • Jaz mislim,da boš dele dobil pri "šverc-komerc" nepooblaščencu kakih 20...30...mogoče celo 50% ceneje...pol pa neseš k pooblaščencu,kjer imajo usposobljenega mehanika,se zmeniš za en orng popust,ker bodo itak veseli,da si k njim prišel dat avto popravljati...k z popravili lepo služijo.... Isto kot z npr. ležaji za elektromotorje...dobiš za vsakim vogalom pr švercerju....   Sem že enkrat prilimal ta link,pa če koga zanima,naj pogleda še enkrat.  
    • Kot primer lahko povem, da v naših koncih lahko Škodo Superb, ki mislim da je ena izvedba mehki hibrid (pardon, če sem se narobe izrazil), popravlja samo en uradni servis, ker ima certificiranega mehanika. Pa je servisov kar nekaj. Drug primer. Oče je bil par let lastnik Renault Zoe, pa je bilo znanje na Avtotehniki Celje zelo slabo za kakšna tehnična vprašanja. To je sicer že nekaj časa nazaj, tako da ne vem kako je zdaj. Da bi pa kakšni fušarji pod kozolci tole delali, bo pa še nekaj časa preteklo pomoje. Hitrost razvoja in raširitve elektromobilnosti bo definirala infrastruktura. Dokler je ne bo, ne bo širitve, to je zdaj upam da že vsem jasno.
    • A kakšne postavke pregled in test elektro zadev pa še niso izumili?
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.