Skoči na vsebino

sklopka mx5


mazdohist

Priporočeno sporočilo

menjalnik od 1.8 sto posto pase gor sam za motor pa ne vem!!

to da od 323negre not vem sam mislm da je obstajala mx5 z turbo motorjrm!! :ne vem:

 

?aki malo, a jaz prav razumem, ti misli? da menjalnik od mazde 323 pa?e na mazdo MX5 :blink: ???

IPB Image
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Model 323 ima pre?no postavljen motor in menjalnik MX-5 pa vzdol?no in misli? da ima enak menjalnik ?? :blink:?zmeden?:blink:

Malo ?e premisli in pre?tudiraj.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?aki malo, a jaz prav razumem, ti misli? da menjalnik od mazde 323 pa?e na mazdo MX5 :blink: ???

 

 

ne ne nisem mislu tega od 323 ampak od mx5 1,8 motor!

ker moja ima 5 stopenjskega 1,8 pa je imela 6 stopenjskega!!

 

Ali je bila za Jap. ali pa USA trg, nekje vem da je ila turbi verzija MX-5 pa ?e mazdaspeed je mislim da bila

 

ja tudi meni se zdi da so jo tovarnisko delal!!

je pa res da mazdaspeed dala tud nadgradnje za te motorje sam nebi zaj rad cel motor razderu pa menu celo njegovo drobovje ampak bi ga raje preprosto menjav!! :D

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem ?el malo brskat in na?el to http://en.wikipedia.org/wiki/Mazda_B_engine . Zgleda da so res bile tudi MX5 turbo :bravo: . Vendar ?al samo v USA in pri kengerujih in ?e to razli?ni motorji :blink: . Tu ?e en link za MX5 http://en.wikipedia.org/wiki/Mazda_MX-5 . Mislim, da je zelo malo verjetno, da bo? na?el ta motor pri nas v EU ali bli?nji okolici :D , tako da ti ostane ali BPT od 323 ali Turbo kit.

IPB Image
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem ?el malo brskat in na?el to http://en.wikipedia.org/wiki/Mazda_B_engine . Zgleda da so res bile tudi MX5 turbo :bravo: . Vendar ?al samo v USA in pri kengerujih in ?e to razli?ni motorji :blink: . Tu ?e en link za MX5 http://en.wikipedia.org/wiki/Mazda_MX-5 . Mislim, da je zelo malo verjetno, da bo? na?el ta motor pri nas v EU ali bli?nji okolici :D , tako da ti ostane ali BPT od 323 ali Turbo kit.

 

jojk zj sm pa cist zmeden ker koker sem jaz zaj tam razbrav ima mazda 323 oznako motorja B6 to pa je ista oznaka kot je na mojem!!! :ne vem: :ne vem:

in zj mi tle ne gre totalen nic skupaj!!

daj mi kako sliko od tvojega motorcka posli da vidim ce je to vsaj na preblizno enako!? <_<

 

am a tukaj na forumu nima nihce nikakersnih iskusenj z menjavo motorja na mx5 NA??

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja ti ima? B6 kateri je 1,6 motor, jaz pa BP z turbino, torej BPT. Kar se ti?e menjalnikov, jaz bi lahko uporabil menjalnik od 323 GTi kateri ima BP motor 1,8 16V brez turbine, menjalnik od 1,6 16V B6 motor pa ne pa?e. Torej BP motor ne pa?e na B6 menjalnik. ?e ti po?ljem pa sliko, bo? pa prepri?an da bi moralo pasat, ker sta motorja skoraj enaka. Je pa ?e ena mo?nost, dobit motor od 323GT-X BF mazd z 1,6 turbo motorjem z oznako B6T, to je tudi zelo ?ivahna zadeva in sem skoraj prepri?an da bi pasalo na tvoj menjalnik. Sicer je pa tak?en motor vgradil en ?lan tega foruma v Mazdo MX3, bi znal on dosti ve? povedat o tem motorju.

IPB Image
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 meseci kasneje...

Bo - bo, zihr! :danzoman:

 

Ne vem a je fora da zato ko se je lastnik umes zamenu, al pa tista rablena ni bla bohvekva! :ne vem:

 

 

 

malo to malo ono!!!! :P

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.