Skoči na vsebino

Zeeelo poceni olje


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Glihkar sem tole na opel forumu najdu, pa glede na to da ga mazdurina kar dobro golta, se mi zdi niti ni slaba investicija, da ga neki nabavim! <_<

 

skratka ?e prav vidim 7 litrov dost ok ola = 3 smuke

 

http://www.opelforum.si/index.php?showtopic=11672&st=0

 

se spla?a pogledat, pa najbr? tut kej kupt! :ne vem:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glihkar sem tole na opel forumu najdu, pa glede na to da ga mazdurina kar dobro golta, se mi zdi niti ni slaba investicija, da ga neki nabavim! <_<

 

skratka ?e prav vidim 7 litrov dost ok ola = 3 smuke

 

http://www.opelforum.si/index.php?showtopic=11672&st=0

 

se spla?a pogledat, pa najbr? tut kej kupt! :ne vem:

 

Mater to je ful pocen.Sam pomojem je tudi kvaliteta olja bol v piz*i

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Verjetno je za kak?ne starej?e avte ok, samo zemir v GT-jko ga ?e zaradi preventive raje ne vlival :blink:

Samo kaj pa ve?, lahko da se pri drugih znamkah ime dosti pla?a kvaliteta je pa tudi tam tam...ne vem, a mogo?e obstajajo kak?ni linki testov seveda neodvisnih laboratorijev oz. kaj podobnega?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Verjetno je za kak?ne starej?e avte ok, samo zemir v GT-jko ga ?e zaradi preventive raje ne vlival :blink:

Samo kaj pa ve?, lahko da se pri drugih znamkah ime dosti pla?a kvaliteta je pa tudi tam tam...ne vem, a mogo?e obstajajo kak?ni linki testov seveda neodvisnih laboratorijev oz. kaj podobnega?

 

Ja sej tud ne mislim, jst mam Agipa za mojga sam redevilu bi se pa spla?al ?e je seveda olje za kej
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se bojim da ne bodo to pokupili mehankarji in ko bo? avto pelju na servis ti bo to notr nalil in ra?unal dost ve? po litru, pa napisal kk?no drugo znamko na karton?ek <_<

 

Sej pomojem eni to delajo jaz zmer prnesem svoje dele pol pa naj on dela ne pa da mi on daje eno sranje not :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vseeno pa ga v Mazdo ne mislim dat... :whatever: Who know...? sramezljiv

 

Jaz niti pod razno raje dam 4X ve? pa sem 100% kaj mam in vem da je odli?no,Ker isto olje tankam ?e 130 kkm, pa ?e nikdar nisem dolil.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja ampak kaj pa raznorazni standardi, ki predpisujejo kvaliteto olj, tle mislim da se pol olja znotraj posami?nih razredov ne morjo nevemkok razlikvt! <_<

 

hmmm... ne bi dal glih roke v ogenj - standardi so eno kvaliteta pa drugo

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hmmm... ne bi dal glih roke v ogenj - standardi so eno kvaliteta pa drugo

 

:zvizga:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Najcnej mislim da je kuhinsko olje........no ?e ceneje pa je parafinsko olje!!!!!

 

Js sm mel pred ?asom probleme s takimi zadevamoi da je avto po 1000km popapal pribl.1l olja ali ve?(ne vem natan?no)

 

In lahko povem da mi je javarye svetoval eno olje ki je malo dra?je ampak je razlika o?itna!!!!

Avto za 1x ni pokazal pomankanja oz.potrebe po dolivanju,kar sem prej pogostokrat po?el!!!!!

(ampak zato ker mu o?itno res ni bil prej?no olje v?e?)

 

odvisno kaj ho?e?!!!

 

Kupi? poceni olje ki je 4 jurje ceneje in za ta denar kupi? ?e dodatne 2l za kasnej?e dolivanje,ali pa kupi? olje ki je malo dra?ji in kasneje ne doliva? !!!?

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Res je, sploh ?e mal bolj agresivno vozi?....jaz osebno takega olja nikol v avto :huh:

 

Pa kaj sploh gledate za temi nizkorazrednimi olji, neki pedenamo te svoje skretke, pol pa ?paramo na olju, ki je osnova za dobro delovanje agregata.......na napa?nih stvareh se ?para :ne vem:

 

Trenutno imam Mobile1 in sem zelo zadovoljen...

 

Lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Verjetn ga bom dans ?ov kupt, pol pa enkat kmal uporaba sledi! <_<

 

Zdej me pa tut prov zanima ?e je pri taki ma?inki kot je moja, sploh ?e mo?no da brez orng posega ne bi olja goltala, ker ga naravnost obo?uje in je to edini pogoj, ki mi ga postav, ?e jo ho?em okol prtiskat! :P

 

Kater olje pa je svetval Ajvar, zihr Repsola! B)

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Verjetn ga bom dans ?ov kupt, pol pa enkat kmal uporaba sledi! <_<

 

Zdej me pa tut prov zanima ?e je pri taki ma?inki kot je moja, sploh ?e mo?no da brez orng posega ne bi olja goltala, ker ga naravnost obo?uje in je to edini pogoj, ki mi ga postav, ?e jo ho?em okol prtiskat! :P

 

Kater olje pa je svetval Ajvar, zihr Repsola! B)

 

Napaka !!! :P

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Matr si skrivnosten, na dan z besedo! :jupiii:

 

Bom ?e mal po?aku, da ga Uklopko ?e malo potestira, pa bomo pol o tem. Druga? pa ?e bi malo preleltel temo o oljih bi ?e ugotovil. :P

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No no, pa ne takoj odpisat poceni olja. Ni nujno da je ?rot. Sam sem imel ?e dobre izku?nje z "poceni" oljem in bi ga ?e danes uporabljal ampak ga ?el ve? ni za dobit. Ko sem kupil avto je bilo not hmmm pojma nimam kaj :D , nato cem hotel naredit nekaj super in kupil Castrol GTX3, grande misteka, nato elf precej bolje, potem sem pa ?e probal z STP oljem in se je najbolje obneslo od vseh.

IPB Image
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men se zdi, da je Mazda (firma) ?e zdavnaj pogruntala, katera olja so dobra in primerna. Ta so tud navedena v navodilu. ?e se?teje?, koliko pri?para? v enem celem letu s tem, da namesto kvalitetnega olja nalije? kak?no drugo (jedilno :D ), je stvar dost jasna. Razlika ni taka, da se spla?a menjat. So pa cene med temi olji, ki so navedena, tud razli?ne. <_<

V?eraj smo bili ?e pred propadom, jutri pa bomo naredili en velik korak naprej !
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vsako olje je dobro, samo kako dobro je do motorja je pa druga stvar.Pri enih se bolj obrabljajo mehanski deli in s tem posledi?no prej pride do porabe olja, pri drugih pa so mazalne lastnosti mehanskih delov bolj?e in pride do raznoraznih obrab, za katere potem pride do porabe olja manj?e in s tem tudi pozneje pride do porabe olja.

Vem pa tudi to ?e ?para? pri olju, te pa potem nekje drugje 3X bolj nazaj useka. Pa Castrol NI oh in sploh, super duper olje za mazde.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja ?eprav mi velikrat kak?en lokalc pametuje da za japonca obvezno Kastrolo! :ne vem:

 

Men je valvolajn ful ok, pa ?e v ?paru majo akcijo 4+1 pa je cena dobre ?tiri smuke! Posledi?no se mi total jebe, ga pije al ga ne, v to?lu je ?ist isto! :D

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vsako olje je dobro, samo kako dobro je do motorja je pa druga stvar.Pri enih se bolj obrabljajo mehanski deli in s tem posledi?no prej pride do porabe olja, pri drugih pa so mazalne lastnosti mehanskih delov bolj?e in pride do raznoraznih obrab, za katere potem pride do porabe olja manj?e in s tem tudi pozneje pride do porabe olja.

Vem pa tudi to ?e ?para? pri olju, te pa potem nekje drugje 3X bolj nazaj useka. Pa Castrol NI oh in sploh, super duper olje za mazde.

 

Se strinjam :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vse je res, ampak najbolj zanimivo je pa to, da tisto kar sem prej napisal je veljalo za Mazdo 1,4BG ´90, sedaj pri mazdi GT-R je pa zgodba spet druga?na. Sicer ne vem kako bi bilo z STP oljem, ampak npr. Valvoline je bil ?isti poraz, ventili ?klepali in poraba olja mi ni bila ravno v?e? <_< . Nato sem malo poiskal po GB forumu, kak?na olja uporabljajo in najbolj so hvalili ravno nesre?ni Castrol :D sicer Magnatec 10-40 in si re?em, ja ni? pa probaj ?e bo kaj bolje in na moje presene?enje so ventili utihnili (tu in tam se ?e sicer oglasijo) in poraba olja je precej padla. Tako da ni vsako olje za vsak motor, no je ampak se druga?e obnese.

 

Kar se tega poceni olja ti?e, pa sem hotel povedati, da ni nujno da je slabo, ampak tudi jaz ne bi dajal tega olja v kak?no moderno/novo/zahtevno ma?ino.

IPB Image
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moja mazda je ?e usga hudga navajena, pa ?e nasploh sem vse prej kot zihera? v ?ivlenju, tko da ?e ga ?e majo tole robo, jo bom kupu in uporabu, ?e pa kej crkne, boste pa itak loh rekl, da ste me predhodno opozarjal! :P

 

Din - kok pa ti ga pokuru olj?ića, prej in po npr.?!

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.