Skoči na vsebino

Zeeelo poceni olje


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Zdaj z Castrolom ga spije pribli?no 1L na 10k km prej z valvolinom pa pribli?no 2L na 10k km. Ali druga?e povedano sedaj Castrola dolijem nekje 1/2 litra in ob menjavi olja je na min, pri Valvolinu, pa sem dolil vsaj 1L in ob menjavi je min.

IPB Image
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 meseci kasneje...

No u Lekleru majo spet akcijo 5 + 2 za ceno 16 pa neki Ojrov, se prav 3999 SIT! :D

 

U?er sm nabavu 14 litrov tega ola za male pare, pa ?e prej?n voz se je z njim fino obnesu, ta se bo pa tut! :ouje:

 

Tok ola use mazde na forumu ne uspejo po?rt u enmu intervalu! <_<:hohoho:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jah sej to je zanimiv, da je tale ole presenetlivo dobr, pa tut voz ga pol manj govta kot kak?nga kastrola formulo, k sm ga ?e pred leti pla?u 4 litre = blo 20 jur?kov! <_<:danzoman:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:bravo: jaz mam castrol txt 10w-40,menjava vsakih 10.000 km,dolit moram max 3dcl do menjave,ceprav nebi bilo potrebe ker je med max. in min. 0.8 dcl,ampak jaz gledam da je vedno max.ker pac moj nacin voznje to zahteva,ker vidim kaj na hondah dela,kak je malo pred min. pa ovinke vozis-ODE MOTOR!

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mazdohist a si nabavu kej robe u Lkleru, ker tistmu Fu kr odgovarja ta ole, pa potihm laufa, k sto matr! :danzoman::jupiii:

 

 

ne nisem se nic pa bi mal mogu pa sm na kratk z casom

mogoce jutri al pa pojutrisnem

:bravo:

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa zdele ko si ?ov do dandota u Grosuple, bi loh usput nabavu, ?e seveda ni ?e zmankal! :ne vem:

 

 

prej bi me spomnu zaj ej ze prepozen sm kar lepo ze u kamnik!!!! :blink:

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanimiv je tale Lklerk olje, u 1500 km mi ga ni ma?inka ?ist n? popila, kar je ?ivo nasprotje od prej! :blink:

 

Mi pa to dejstvo precej narobe hod, ker mi je maher naliv ola krepko ?ez maksimum, u smislu da ga bo itak hitr popila, tko da zdej sploh ne morm dodatka od Siriusa not fliknt, k ga nimam kam nalit! :ne vem:

 

Skratka olje je na nivoju, se spla?a probat ?e komu! :ljubezen:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.