Skoči na vsebino

Filmi


Boss

Priporočeno sporočilo

pred 20 minutami je Gregster napisal:

Vidim, da ponovno dela.

od kar so stran nazaj na novo naložil, men dela normalno brez problema ... 

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ravno se vrti film MAMMA MIA na POP TV.

Zanimivo je gledati 😳 film,ki je bil sneman na VISU  ravno takrat ,ko sem bil tam...😊 Celo na določenih prizoriščih snemanja sem bil in videl nekatere igralce,ki so se zvečer prišli malo sproščat v lokale v mesto VIS....🍻😉👍

  • Všeč 5
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Če imate časovni zamik; film Songbird na HD Cinestar Fantasy. Film izdelan 2020. Film govori o zivljenju v bliznji prihodnosti leta 2024, ko je Covid23 in je vse zaprto na karantenske cone. Ce te ujamejo da se gibas v karanteni te lahko vustrelijo. Ogled na lastno odgovornost! :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Sinoci pogledal tole spodaj… 

 

WWW.IMDB.COM

The Greatest Beer Run Ever: Directed by Peter Farrelly. With Zac Efron, Russell Crowe, Jake Picking, Kyle Allen. A man's story of leaving New York in 1967 to bring beer to his...

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 3. 10. 2022 ob 8:09 je Z M A J napisal:

Če imate časovni zamik; film Songbird na HD Cinestar Fantasy. Film izdelan 2020. Film govori o zivljenju v bliznji prihodnosti leta 2024, ko je Covid23 in je vse zaprto na karantenske cone. Ce te ujamejo da se gibas v karanteni te lahko vustrelijo. Ogled na lastno odgovornost! :)


Sem danes gledal tale film… in je bil kar zanimiv…

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Včeraj zvečer sem pogledal film "Ves denar sveta" oziroma "All the Money in the World" 👍 :) 

 

WWW.IMDB.COM

Alles Geld der Welt: Directed by Ridley Scott. With Michelle Williams, Christopher Plummer, Mark Wahlberg, Romain Duris. The story of the kidnapping of 16-year-old John Paul Getty III and the desperate...

 

 

 

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je MazdaBoy napisal:

Kako kaže z Avatarjem 2, si ga je že kdo ogledal? Je presegel vaša pričakovanja?

 

Meni je bil uredu, zaradi 3D. Zgodbe so mi itak pocukrane v teh Avatarjih, je pa res dobro posnet :)

Pa 3h je čist preveč :D

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je g.Wankel napisal:

 

Meni je bil uredu, zaradi 3D. Zgodbe so mi itak pocukrane v teh Avatarjih, je pa res dobro posnet :)

Pa 3h je čist preveč :D

 

To sem pa vidu ja, da je 3 ure dolg, uff ga bo treba v dveh delih pogledat 😆

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 16 minutami je MazdaBoy napisal:

 

To sem pa vidu ja, da je 3 ure dolg, uff ga bo treba v dveh delih pogledat 😆

 

ah ne, sam lulat prej pejt pa bo šlo... navijamo zate.😜

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...
  • 1 mesec kasneje...
  • 2 tedna kasneje...
pred 3 urami je MazdaBoy napisal:

Kaj se to dogaja s partisom? A to že dolgo traja? Sem že pozabil, a se mi samo zdi, da je nekdo tle gor omenil, da ne dela.

 

Screenshot 2023-04-04 at 18.51.13.png

 

 

Sej to je še vedno pozitivno... dva od treh delujeta. Browser OK, Cloudflare OK, Partis.si host ne. 🤣

 

 

Drugač pa ja, tole je zdaj že kak mesec dol...

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...
  • 3 tedne kasneje...

Ni film ampak serija Silo.

Meni kul za gledat. 

 

WWW.IMDB.COM

Silo: Created by Graham Yost. With Rebecca Ferguson, Avi Nash, Iain Glen, Common. Men and women live...

 

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.