Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Ampak kaj ima to s teorijo spola? Seveda so dali notr dveh oseb, ?e so izena?eni istospolni s hetero. Ja kaj se pa naj napi?ejo po tvoje? Ampak ?e vedno to nima veze s teorijo spola ampak le veze z izena?itvijo homo s hetero. Ne vem ampak jaz res ne vidim ni? drugega in nobene zarote. :ne vem:

 

Govorimo o manj kot 4% istospolih (od tega je mogo?e samo tretjina takih, ki se uradno razglasijo za homo) v celotni populaciji - zaradi ?esa tak strah?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak kaj ima to s teorijo spola? Seveda so dali notr dveh oseb, ?e so izena?eni istospolni s hetero. Ja kaj se pa naj napi?ejo po tvoje? Ampak ?e vedno to nima veze s teorijo spola ampak le veze z izena?itvijo homo s hetero. Ne vem ampak jaz res ne vidim ni? drugega in nobene zarote. :ne vem:

 

Govorimo o manj kot 4% istospolih (od tega je mogo?e samo tretjina takih, ki se uradno razglasijo za homo) v celotni populaciji - zaradi ?esa tak strah?

 

Ravno izena?itev(!) ima vse opraviti s teorijo spola. Ni nobene zarote, gre za dejstvo. Ni? nimam proti enakopravnosti, sem pa proti ena?enju. S popravki ZRIPS bi lahko pravice izena?ili, ampak ne, potrebna je bila redefinicija.

 

In mene ni s tem v zvezi prav ni?esar strah.

 

@Ploki: meni se zdi, da se tebi narobe zdi.

Slovenec sem. Ne jamram. Vozim Mazdo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ravno izena?itev(!) ima vse opraviti s teorijo spola. Ni nobene zarote, gre za dejstvo. Ni? nimam proti enakopravnosti, sem pa proti ena?enju. S popravki ZRIPS bi lahko pravice izena?ili, ampak ne, potrebna je bila redefinicija.

 

In mene ni s tem v zvezi prav ni?esar strah.

 

@Ploki: meni se zdi, da se tebi narobe zdi.

 

Se pravi te v bistvu moti samo definicija "oseb". Ampak napredne dr?ave (sem jih na?tel kak?no stran nazaj katere so to) to imajo v svojih zakonih to?no tako napisano. V GB to omenjajo kot "person" oziroma "parent", ?e gre za posvojitev oziroma zapis star?evstva na rojstni list, ?eprav ni biolo?ki star?.

 

Sicer pa za ?irjenje obzorij je tole kr idealen link https://en.wikipedia.org/wiki/LGBT_rights_in_the_United_Kingdom kako se je razvijala pravica istospolnih - ja vmes so imeli tudi registracijo zakonske zveze ampak zdaj imajo pravice na istem nivoju kot hetero. Je pa zanimivo, da so se s takimi antihomo gibanji in strahovi ukvarjali skoraj na istem nivoju kot zdaj pri nas - ampak so pa? ?e naredili korak naprej mi pa ?e ne.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tale trapasta igra?ka, je o?itno precej nevarna, ampak ker ljudje ?edalje redkeje uporabljajo lastno pamet, pa? pa raje "pametne telefone" sledi to;

 

http://www.24ur.com/sport/zimski_sporti/hirscher-po-tem-ko-se-je-za-las-izognil-tragediji-gost-letalski-promet-v-italiji.html

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tale trapasta igra?ka, je o?itno precej nevarna, ampak ker ljudje ?edalje redkeje uporabljajo lastno pamet, pa? pa raje "pametne telefone" sledi to;

 

http://www.24ur.com/sport/zimski_sporti/hirscher-po-tem-ko-se-je-za-las-izognil-tragediji-gost-letalski-promet-v-italiji.html

 

 

si ga ze kdaj vozil oz se pooducil o njegovem delovanju ocitno ne 5letnik ga je sposobn vozit brez problema

Kabuum sound

prodaja in montaza akustike park senzorjev........

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tale trapasta igra?ka, je o?itno precej nevarna, ampak ker ljudje ?edalje redkeje uporabljajo lastno pamet, pa? pa raje "pametne telefone" sledi to;

 

http://www.24ur.com/sport/zimski_sporti/hirscher-po-tem-ko-se-je-za-las-izognil-tragediji-gost-letalski-promet-v-italiji.html

Tukaj je slo za odpoved tehnike... Ti dronimso dejansko narejeni tako, da ima cloveskimfaktor zelo majhen vpliv pri raznih kiksih... Ce recimo uide iz dometa ali kakorkoli izgubi signal, lebdi na medtu... Ali pa je sprogramiran, da se vrne na izhodiscni polozaj... Problem je lahko le, ce se z njim zaleti recimo v kaksno oviro in se kaj polomi... Ali pa kot v tem primeru, ko je menda odpovedala baterija... Ker ce bi se samo ozpraznila, bi se dron itak sam varno prizemljil preden bi zmanjkalo energije... Sedaj zaradi enega takega incidenta prepovedati kar vse drone je nesmisel... Tudi avtomobilov nismo prepovedali, ko se je zgodila kaksna hujsa nesreca... ;)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e govoriva o isti zadevi, se nahaja le 100m stran od prej?nje lokacije, za Fran?i?kansko cerkvijo in je pokrito, da lahko obratuje tekom celotne zime. 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Spodi mi je vsec komentar; vsakmu protestniku odpelat en avtobus migrantov na dvorisce :D

http://m.24ur.com/novice/slovenija/foto-aktivisti-v-znak-prostesta-namestili-zico-cez-tromostovje.html

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://www.zurnal24.si/ljubljanska-obvoznica-tovornjaki-ministrstvo-promet-minister-peter-gaspersic-dars-obvoz-odlok-predpis-hrup-clanek-262428

 

Sej ne more? verjet - kamionarski lobi zarukancev je proti, da bi za tranzit zaprli severno obvoznico. In zakaj so proti, ker je za celih  neverjetnih 1,5km dalj?a ju?na AC in bodo imeli ogromne izgube. Noro kaj klobasa? razlaga. A da pa v gne?i vse stoji in kamioni laufajo na mestu je pa v redu. Ampak res, ko pri nas potrebuje? butaste in kretenske izjave samo Klobaso in lastnike prevozni?kih podjetij pokli?e? k besedi.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?alostno je to, da dobimo pla?o, od katere je ?e dan davek in prispevki cesarju. ?e to ?para? in se ti nabere ve? kot 1000 obresti ti spet obdav?ijo, ?e ima? ?e obdav?eno pla?o na ra?unu ti to pri vrtcu upo?tevajo kot bogastvo....(treba je to dvigniti za ?as odlo?be in potem dati nazaj na trr)

 

Skratka, mi ?e dobimo pla?o z odbitim davkom, potem pa za vsako pi....spet ho?ejo pobirat stran. Zdaj pa ?e otroc....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem ?e so, ampak naj bedaki prvo pokrpajo to luknjo, da firme ne pla?ujejo prispevkokv, ?e se jim to zlu?ta. Tako kot se je zgodilo na?i mat, da ji je izpadl kot da ni imela 4 leta delovne dobe. Naj se na take barabe spravjo, ne pa na otro?ke bazarje.

 

Jaz sem nekaj var?eval pa potem vidi? da je na konc najpametnej? da ima? "?tunf pod ?imnico". ?im vidijo, da ma? kej se takoj neki spomijo in poberejo. Zato po eni strani zastopi? vse te na?e rakune, ki skrivajo dnar po tujini.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Paše tud v vrtičkarsko temo...al pa o orodju...pa naj bo tu,k je forum o avtih.   Kupil Metabo puhalnik AG 18 Pro pri Vsegradu za 63€,zastonj dostava,in "Black Edition"-meni lepša,k je črma,in čist frišno ven prišla-cenejša kot navadna zelena (99€). In še češnja na torti-Metabo praznuje 100-letnico,in prvič tudi v SLO ob nakupu stroja in registraciji 3-letne garancije pošljejo dvovrstični 18V/4Ah akumulator😯😃....super-konkurenca deluje,ker Makita ima včasih tudi akcijo in ponuja tudi pri nas baterijo za stroj.   In za kaj v tej temi...ker me pogosto jezi ob pranju avta,ko že vse pobrišeš,še zmeraj kje kake kapljice pritečejo...najbolj pri stranskih ogledalih,in posledično črta na vratih,ker imamo zelo trdo vodo... Po moje bo z tem puhalnikom malce lažje...tudi spredaj grill,feltne,šine na strehi itd... Piha pa k blesav...nisem si mislil,da tako...2,6m3/min,74m/s   Ima tri stopnje in "gas" na stikalu,navdušujoča pa je gumasta šoba +podaljšek...fino.
    • Bolj je zanimivo, kaj si naredil da ti pri tej kilometrini dela regeneracije na 300km. Si kaj takega menjal oz urejal?
    • Temu se reče "fuck you price". Ker nima servis orodja ali znanja to porihtat, pač dajo tako ceno da se ti bl splača drug avto vzet. Problem je, ko mehanika naučiš popravljat take zadeve, ga moraš temu primerno več tudi plačat. Pol tudi rabiš primerno zaščitno opremo zaradi štroma.   Verjetno pa, da skoraj nikoli ne pride do takih okvar, ko pride se pa glih zaradi cene to zelo hitro razve naokol. Posledično, ljudje ne želijo EVjev, ker tudi če se to zgodi enemu na 10000, nočejo tvegati da bojo oni ta eden.
    • Ja sej... pa imel sem občutek, da je tekla precej hitreje kot druge ure. To je tista relativnostna teorija , ki pravi, da čas teče rezlično hitro v odvisnosti na kateri strani vrat WC-ja se nahajaš.
    • Pa sej uro ima pa prikazano fajn na veliko  
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.