Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Pošte ni dvignu…. Zajebal so, ker niso vabila poslali preko Twitterja… ta je samo za “pismene”…

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 16 urami je g.Wankel napisal:

A JJ ni več predsednik SDS ali zakaj se ni upal danes na soočenje predsednikov strank na RTV? Pa tako je pogumen zadnje cajte :D

 

Tisto včeraj je bila druga liga - zahod od politikov. Glavnih akterjev ni bilo, ker se jim je zdelo brez veze, da si tam pripovedujejo pravljice. Šef vlade je bil raje med evropsko elito, kjer so se pogovarjali o resnih stvareh. 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Končno so maske padle...

 

Jaz ne vem ampak šele zdaj ugotavljam, kakšni psihološko nelagodni občutek so imele. Danes v trgovini - kar naenkrat se mi ni mudilo in prvič po letu 2020 pred epidemijo sem namesto 10 minut v prehrambeni trgovini prebil dobre pol ure. Nobenega neprijetnega občutka in dobesedno na obrazih ljudi se je zrcalila neka dobra volja, da ne rečem nasmejanost.  In dejansko ljudje imajo spet nazaj svoje obraze.

 

Aja in niti enega, ma res sem bil pozoren, ker me je zanimalo, nisem videl da bi nosil masko. Cel ljubi dan, ne našihtu, ne v trgovini, nisem videl enega samega človeka z masko.

  • Všeč 1
  • Ljubim 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 13 urami je Boss napisal:

Končno so maske padle...

 

Jaz ne vem ampak šele zdaj ugotavljam, kakšni psihološko nelagodni občutek so imele. Danes v trgovini - kar naenkrat se mi ni mudilo in prvič po letu 2020 pred epidemijo sem namesto 10 minut v prehrambeni trgovini prebil dobre pol ure. Nobenega neprijetnega občutka in dobesedno na obrazih ljudi se je zrcalila neka dobra volja, da ne rečem nasmejanost.  In dejansko ljudje imajo spet nazaj svoje obraze.

 

Aja in niti enega, ma res sem bil pozoren, ker me je zanimalo, nisem videl da bi nosil masko. Cel ljubi dan, ne našihtu, ne v trgovini, nisem videl enega samega človeka z masko.

Jaz sem v sredo kupil nov paket 10 mask in včeraj ponosno vkorakal v Hofer z novo masko. Nisem bil edini, smo pa bili v manjšini. -_-

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poročam: neverjetno številčna udeležba na predčasnih volitvah, ki traja že drugi dan, danes še več ljudi kot včeraj. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na primorski AC je jombo plakat od JJ-ja, kjer zdaj piše: JJ Brez sperme 😆

Vmes so par črk z belo pofarbali😁😁😅🤣😂

 

Zanimivo, da je jombo nosilec kar na visokem. So potrebovali kar visoka lojtra alpa avtodvigalo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zanimiva debata

 

WWW.FACEBOOK.COM

STE ZAVEDENI IN ZMANIPULIRANI? SE PREPOZNATE V TEM VIDEU? POGOVOR IVAN GALE in VIOLETA BULC V zadnjem pogovoru zelo neposredno ter brez olepšav o tem,...

 

Popravljeno od canyon

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A je danes twitter crknil? Ali pa je Twito pozabil telefon nafilat :) ... Ura je ze skoraj 10, pa samo en twit in en retwit ... 

 

image.png

 

TWITO.SI

Beležimo in analiziramo Twitter aktivnost @jjansasds.

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.