Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Vsi,ki so vzeli kredit v švicarjih so najbolj profitirali le izplačat so ga morali pred spremembo tečaja franka.....😁 So pa vsi ti sami špekulanti,no večina teh.....:nevem:

Tudi moj svak je nekaj taktiziral a se mu ni izšlo niso bili pa to veliki denarji...☹️

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mene je najbolj jezilo, ker so se zgovarjali na to, da če ne bi v švicarjih vzeli, da bi bili kreditno nesposobni. Ja tako je, kaj jim ni jasno... logično, da ne moreš vzeti tolk kredita, da rataš kreditno nesposoben. To je varovalka, da se ljudje ne zakreditirajo in ne morejo več odplačevat.

 

Eni res ne vedo, da življenje ni pravljica in da ni brezplačnega kosila... nekje boš to plačal tako ali drugače. Kle je bilo marsikje na hard, ampak žal, nihče nikogar ni silil in mu držal pištolo na glavi tako, da neumnost zakona, ki bi retroaktivno spreminjal za nazaj bi lahko bil velik precedens za druge zakone.

 

Recimo zamenjajo omejitev iz 90 na 50km/h potem pa kaznujejo za prehitro vožnjo vse v zadnjih nekaj letih za nazaj, ker so se tam vozili takrat dovoljenih 90km/h.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kar fajn se je streslo pred nekaj minutami ... Še kdo opazil?

 

https://potresi.arso.gov.si/potres/837535

 

image.png

 

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Janez007 napisal:

Sem gledal RG včeraj na 24 ur zvečer in mi je v glavnem deloval kar prepričljivo in njegovi argumenti logični.

Ja, prepričanega ni problem prepričati. 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je Jest napisal:

Kar fajn se je streslo pred nekaj minutami ... Še kdo opazil?

 

https://potresi.arso.gov.si/potres/837535

 

image.png

 

 

 

Ne, ta je bil samo vaš lokalni... bi blo fajn mal župana povprašat kaj si o tem misli in ali bo odstopil. 🤪

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Boss napisal:

 

Ne, ta je bil samo vaš lokalni... bi blo fajn mal župana povprašat kaj si o tem misli in ali bo odstopil. 🤪


Najvec tistih, ki so cutili potres je ravno v Ljubljani ;)

 

image.png

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Verjetno logično, ker je v Lj največja gostota prebivalstva. Verjetno bi bilo bolj merodajno, da bi  to v procentih merili ali pa po številu odzivov na recimo 1.000 prebivalcev. Slika prikazuje celo občino pa verjetno so čutili predvsem tisti iz Tacna, Broda, Šentvida in Vižmarj. Dvomim pa da tisti iz Jarš, Most, Rudnika in Viča.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 22 urami je Alex napisal:

Niti ne. Sorodnik, k spada v drugo skupino in je vzel kredit z spremenljivo obrestno mero, je dobil samo večjo vsoto denarja prvo leto je res plačeval par deset evrov manj, čez dve leti pa že 250€ več. In, ko je postalo vse skupaj prehudo, je vzel drugi kredit, ga poplačal, prodal hišo in šel živel k ženini staršem. Vmes je seveda "pokadil" en kup denarja. 😉

Ne no, ne mi rečt 🤦‍♂️ Pa kake kredite so to mel?

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je Boss napisal:

Verjetno logično, ker je v Lj največja gostota prebivalstva. Verjetno bi bilo bolj merodajno, da bi  to v procentih merili ali pa po številu odzivov na recimo 1.000 prebivalcev. Slika prikazuje celo občino pa verjetno so čutili predvsem tisti iz Tacna, Broda, Šentvida in Vižmarj. Dvomim pa da tisti iz Jarš, Most, Rudnika in Viča.

 

Na Viču nič. Pa se naša stavba kar zaziba ponavadi :D

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 13 minutami je FuManchu napisal:

Si pogledal v SSKJ, kaj pomeni beseda retadiran? :) Po mojem bi težko retadiran slovenec na pamet v dobri angleščini povedal pred parlamentom toliko neprijetnih resnic.

 

Se bi pa strinjal, da je šel pri lekcijah o mesu/zelenjavi v povezavi s svojo vlogo čez rob.   

 

  • Všeč 2
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 52 minutami je FuManchu napisal:

To isto sem včeraj komentiral tudi sam. Pa ne samo jaz. Nas je bilo več na kupu in vsi po vrsti(levi in desni) so se zgražali nad njegovim početjem in izjavami. Še malo in bo dohitel Trumpa. 😊

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je Alex napisal:

To isto sem včeraj komentiral tudi sam. Pa ne samo jaz. Nas je bilo več na kupu in vsi po vrsti(levi in desni) so se zgražali nad njegovim početjem in izjavami. Še malo in bo dohitel Trumpa. 😊

 

Čudna so ta pota a ne, ko so ti pa pecivo vsiljevali se pa nisi nič bunil, ker ti ga je vsiljeval "pravi". :nevem: Dokler so take stvari kot predlogi in prepuščajo ljudem samoodločitev jaz ne vidim nič narobe. Če pa bo to prišlo do sistema bonov na meso al pa dejansko menjavo mesa za hrano iz insektov pol bo pa to zelo narobe.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sm kmet an s hribou doma, pa ne zastopm prou preuč usega tega. Ki mi lohko kdo to razloži tko, po kmečko. Alora, brau sm tole:

 

https://www.24ur.com/novice/slovenija/dz-o-odstopu-bobnarjeve-golobu-vprasanja-o-politicnem-vmesavanju-v-policijo.html

 

Predsednik vlade je razložil:

- "Spomnil je na svojo pot v Bruselj, kamor sta odšla tudi njegova otroka. Zgrožen je bil, da se je v medijih pojavila fotografija njegovega mladoletnega sina."

 

Možakar je šel na službeno pot. In s seboj vsel tudi svojega sina. Nek novinar je to fotografiral in objavil v medijih in zdaj on zahteva pravico, da si sam izbira, kdo ga bo varoval. Možakar je "javna oseba". Normalno, da ga novinarji fotografirajo. Ja, če je z njim njegov sin, bodo fotografirali tudi njega. Ali pa vsem v okolici razbili fotoaparate in pametne telefone... Mislim, VSE predsednike vlade novinarji fotografirajo, kjer jih vidijo, razen Putina in Kim Džonga. Še Mao Cetung se znajde v medijih, kadar je na potovanju v tujino. A je to mogoče kakšen namig, kako bomo plesali v bodoče? Ker njega niso fotografirali na zasebni jahti, v zasebnem letalu, na zasebnem zemljišču in podobno, kjer raznorazni paparaci "lovijo" svoje žrtve. Njega so fotografirali na javnem kraju...

 

Pa še ena reč mi ne gre skupaj. Ko je septembra šel Luka Mesec na Vis in se udeležil Zelene akademije, kjer je bil tudi govorec, se jih je veliko vtaknilo v to, da je šel v turistični sezoni službeno na Vis in tudi na obalo. Se je kdo vprašal, na čigave stroške je potoval mladoletni sin predsednika vlade v Bruselj?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kot vem, to ni problem, če gredo družinski ćlani zraven, dokler seveda niso v breme proračuna oziroma javnega denarja. To ga je recimu usrala Pivčeva, ki ji je občina plačala nastanitev in zraven še za otroka.

 

Problem tudi verjetno ni slikanje otroka, kot to da nekdo izzven kroga premijeja ve kje točno se giblje in o tem obvešča paparace ali politično opozicijo. Policija je prepredena s kadri SDS in zato je Holob verjetno zahteval drugo varovanje, ki bi bila vezana na sekretariat vlade. Varovanje še vedno vršijo policisti, ki so pač preverjeni, da ne nosijo informacij opoziciji. Da ne bo narobe razumljeno, tud Jajo je najprej dal počistit in so varovanje delali policisti, ki niso imeli povezave s takratno opozicijo. To je potrebano, ker če ne zaupaš varnostniku pol je to fejst delikatna zadeva.

 

Drugače pa ja, tudi recimo domoBranko Grimasa je pred leti sam objavil sliko svoje družine pa so to izrabili mediji in sliko limali vsepovsod. Pa je takrat BG zahteval umik fotografije, češ da so na njej mladoletni otroci. In so mu pritrdili, da ima prav pa čeprav je fotko sam objavil na družabnih medijih.

 

Je pa vseeno smešno kolk je rompompoma okoli te zadeve pa čeprav ne vpliva na nič, je pa res, da posredno je s to potezo Holoba, dobila policija nezaupnico, kot posledično Bobnarjeva, ki pa je žal reagirala precej po žensko užaljeno v stilu, če ne bo po moje, grem.

 

 

 

aja, pa Mao Cetung je mrtev že več kot 40 let tako, da je precej neverjetno, da si ga videl živega. Vsaj v zadnjem času ne. 🤪

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V soboto se je v Medvodah dogajalo... 7. tekmovanje v kuhanju vina in čaja ...

 

Nekaj utrinkov s tega dogodka ... 

 

 

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Paše tud v vrtičkarsko temo...al pa o orodju...pa naj bo tu,k je forum o avtih.   Kupil Metabo puhalnik AG 18 Pro pri Vsegradu za 63€,zastonj dostava,in "Black Edition"-meni lepša,k je črma,in čist frišno ven prišla-cenejša kot navadna zelena (99€). In še češnja na torti-Metabo praznuje 100-letnico,in prvič tudi v SLO ob nakupu stroja in registraciji 3-letne garancije pošljejo dvovrstični 18V/4Ah akumulator😯😃....super-konkurenca deluje,ker Makita ima včasih tudi akcijo in ponuja tudi pri nas baterijo za stroj.   In za kaj v tej temi...ker me pogosto jezi ob pranju avta,ko že vse pobrišeš,še zmeraj kje kake kapljice pritečejo...najbolj pri stranskih ogledalih,in posledično črta na vratih,ker imamo zelo trdo vodo... Po moje bo z tem puhalnikom malce lažje...tudi spredaj grill,feltne,šine na strehi itd... Piha pa k blesav...nisem si mislil,da tako...2,6m3/min,74m/s   Ima tri stopnje in "gas" na stikalu,navdušujoča pa je gumasta šoba +podaljšek...fino.
    • Bolj je zanimivo, kaj si naredil da ti pri tej kilometrini dela regeneracije na 300km. Si kaj takega menjal oz urejal?
    • Temu se reče "fuck you price". Ker nima servis orodja ali znanja to porihtat, pač dajo tako ceno da se ti bl splača drug avto vzet. Problem je, ko mehanika naučiš popravljat take zadeve, ga moraš temu primerno več tudi plačat. Pol tudi rabiš primerno zaščitno opremo zaradi štroma.   Verjetno pa, da skoraj nikoli ne pride do takih okvar, ko pride se pa glih zaradi cene to zelo hitro razve naokol. Posledično, ljudje ne želijo EVjev, ker tudi če se to zgodi enemu na 10000, nočejo tvegati da bojo oni ta eden.
    • Ja sej... pa imel sem občutek, da je tekla precej hitreje kot druge ure. To je tista relativnostna teorija , ki pravi, da čas teče rezlično hitro v odvisnosti na kateri strani vrat WC-ja se nahajaš.
    • Pa sej uro ima pa prikazano fajn na veliko  
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.