Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

nulltale fotka pove vse :), ROGLA CAR !!!👍

null

WWW.GIRODITALIA.IT

Primoz Roglic wins the time trial of Monte Lussari and also takes the Maglia Rosa!

 

image.png

  • Všeč 5
  • Ljubim 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Z M A J napisal:

Turčija pleše; zmaga Erdogana.

 

Nu3jaški ples? :)

 

Ne bojo se ga do smrti znebil, tako kot Madžari Orbana, pa Belorusi Lukašenka (kar sicer zna bit kr hitr), Rusi Putina, Korejci UN-ga Kima, Kitajci Medvedka Puja... itd itd. Tud mi smo bli parkrat bliz, da dobimo avtokrata na oblast do smrt... Joži je ratal, Ivanu pa na srečo ne.

  • Všeč 3
  • Haha 2
  • Hvala 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bom kar tukaj napisal. Včeraj sem bil na dinamičnem avtosalonu emil frey na Vranskem. Organizirano vrhunsko, z raznimi vozili si lahko preizkusal posamezne vaje na poligonu. Vglavnem šel sem striktno zaradi alfa romeo giulie saj je bila moja kombinacija veloce oprema in 2,0 turbo 280km (bencinar). Avto vrhinski, res fulll dober občutek,vodljiv kot puter, menjalnik zf 8speed kot ze z drugih avtov znano vrhunski, proznost motorja fenomenalna. Pod crto, to je to. Mazda naslednika za mene nima zato bi, če bi menjaval definitivno pogledoval k giuliji, kjer je oblika avtomobila, motorni sklop in notranjost po mojem okusu.

  • Všeč 5
  • Ljubim 3
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 26 minutami je scania napisal:

Bom kar tukaj napisal. Včeraj sem bil na dinamičnem avtosalonu emil frey na Vranskem. Organizirano vrhunsko, z raznimi vozili si lahko preizkusal posamezne vaje na poligonu. Vglavnem šel sem striktno zaradi alfa romeo giulie saj je bila moja kombinacija veloce oprema in 2,0 turbo 280km (bencinar). Avto vrhinski, res fulll dober občutek,vodljiv kot puter, menjalnik zf 8speed kot ze z drugih avtov znano vrhunski, proznost motorja fenomenalna. Pod crto, to je to. Mazda naslednika za mene nima zato bi, če bi menjaval definitivno pogledoval k giuliji, kjer je oblika avtomobila, motorni sklop in notranjost po mojem okusu.

Ravno danes sem na avtocesti pred Verono videl na odstavnem pasu eno Alfa giulio, ki ji je dobesedno odpadlo kolo. Bila je nagnjena,asfalt ves razrajsan, kolo je bilo kakih dvesto metrov nazaj ob robu avtoceste. Šofer in  žena v odsevniki , ter otroci za ograjo. 🤔

 

  • Začuden 1
  • Žalosten 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je Z M A J napisal:

Trenirkasti posli. Nič novega.

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Toča že vnaprej izmerjena?

 

SIOL.NET

Agencija za okolje (Arso) opozarja, da bodo danes pozno popoldne in zvečer predvsem na severovzhodu mogoča...

 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.