Skoči na vsebino

Obrabljena ketna


Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni!

Mene pa zanima ?e je gdo od vas ?e gdaj menjaval ketnico,ki pride ?ez odmi?ne.Moja mazda 323f L97 ma zdej 160000 km,pa jo je ful ?e sli?at.Ne vem ali se to kej menja ali je normalno,pa ?e slu?ajno gdo ve kolk dela je za to razkopat,pa kolk pride ta ketnca.Ful me moti ta zvok ko ?umi.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ni to vse na glavnem jermenu??? :ne vem: :ne vem:

 

A sm mal velik v temo brcnu!!!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jo ma zihr,k sem biu na servisu,pa mi je reku da je ?e mal obrabljena,sam da ni panike,da naj bi jo bilo sli?at pri vsaki mazdi ki ma ve? kot 100 000km,sam je ful motljiv zvok.zobati jermen goni eno odmi?no,ta ketnca je pa speljana iz prve na drugo,tako da se obe vrtite isti?asno.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moja mazda 323f L97 ma zdej 160000 km,pa jo je ful ?e sli?at.

 

:P;)

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jo ma zihr,k sem biu na servisu,pa mi je reku da je ?e mal obrabljena,sam da ni panike,da naj bi jo bilo sli?at pri vsaki mazdi ki ma ve? kot 100 000km,sam je ful motljiv zvok.zobati jermen goni eno odmi?no,ta ketnca je pa speljana iz prve na drugo,tako da se obe vrtite isti?asno.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

moja ima 201876km pa ni sli?at kakih zvokov!!!

Razen le?aj na alternatorju ki pod ?tantgasom poje svojo melodijo!!!!

 

preveri da ni kak le?aj,ker ketnca gre zelo poredko!! (po oddaljenih info)

Ampak se zgodi!!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja tist le?aj je tud mal sli?at pod ?telgasom,sam tle pa k doda? gas ke od 3000 obr. naprej je pa ketnca.Ah ?e razbije pa razbije.Bomo dal pa drug motor not pa bo.

 

In drga? fantje in punce bo k?no sre?anje planirano zdej okrog 1.maja na prostem,da se spet mal dobimo?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ma tkole je.........rinemo!!!

 

Uglas se kj ?ez hribe ?e bo? kj utegnu!!!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Model ulet do mene pa bova pogledala tvojo "ketno" :D , sam pazi da se neu? spet zaletu !! :(

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja lej sej sm skor vsak vikend na rakitni.Tam u krim?ku pa u brunarci se ponavad zadr?ujemk grem do Roka ,?e ga morde pozna?.

 

Itaq da ga!!!!

Sej skup ?ravfava crosske!!!

 

No pol pa js tud kj pribrezam ke notr u tist sekret mejhn!!! :hohoho:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:D pozdrav,avto ma ketno ja,samo se meni tudi nic ne cuje pa mam zdaj 181000km,se pa cujejo ventili malo,ampak ni panike,vse se da porihtat

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

yavarye ja lahko uletim do tebe sam povej gdaj ma? kej ?asa,da mal poslu?a? ma?inco.Pa upam da mi spet ne bodo k?ni swifti sral po cesti.Ta drugi kre? u lajfu je bil ku sem ?u k teb.Aja Uklopko,dej mogo?e pa ve? za k?no crosko,k glih zdele neki tacga kupujem,pa bi rad dobro dobu.K bom pa na rakitni te bom pa poklicu,pa bomo k?no pivo spil,no ?e bo le monika delala.No pa tud u krim?ku so zadn? dve putani delale,tko da sm ?u spet trhlen domov.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kokr vem tale avto nima verige, verige so mel v?asih ful tamo?ni avti (kokr je men znano) in pa zdej nekteri novej?i jo majo, tko da 1.5 mazda jo zihr nima! :blink:

 

A potem je moj Nissan ful tamo?n star avto? :bravo: Pa vse Micre 1.0 in od tam naprej vsi Nissani sploh? :blink::hohoho:

 

Druga?e pa je ketna namenjena ravno temu, da nima? dela z njo ene 300-500.000 km tako da tako kmalu, da ti ?e ful ropota je men malo ?udno. Si prepri?an, da je ketna? :ne vem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

yavarye ja lahko uletim do tebe sam povej gdaj ma? kej ?asa,da mal poslu?a? ma?inco.Pa upam da mi spet ne bodo k?ni swifti sral po cesti.Ta drugi kre? u lajfu je bil ku sem ?u k teb.Aja Uklopko,dej mogo?e pa ve? za k?no crosko,k glih zdele neki tacga kupujem,pa bi rad dobro dobu.K bom pa na rakitni te bom pa poklicu,pa bomo k?no pivo spil,no ?e bo le monika delala.No pa tud u krim?ku so zadn? dve putani delale,tko da sm ?u spet trhlen domov.

 

UUf zdele ne vem za nobeno,sm pa lih svojo dobr po?telal!!!

?e bo kj ti javim!!!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.