Skoči na vsebino

Bencin/Dizel


Guest emil

Priporočeno sporočilo

pred 9 minutami je NevLado napisal:

Sepravi ogrevan volan ki mi je nekako ratal "a must" pride paket style (ker ločeno ne moreš dokupit samo te funkcije)... style pa košta 61700 eur :D

 

https://www.toyotaadria.com/si/pdf/cenik_vozil/2022/june/Toyota_bZ4X_1606.pdf

Kupiš rokavičke za 30 evrov in je rešeno. 😉

Screenshot 2022-06-20 16.01.45.png

  • Všeč 1
  • Haha 1
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 meseci kasneje...
pred 34 minutami je Janez007 napisal:

Po nekaj mesecih vožnje izključno z bencinarji danes prevozim 300 km s Škodo Kodiaq dizel 150 4x4 MT. Kako sem bil zadovoljen, ko sem se po nekaj urah vožnje s tem robatim dizlom spet usedel v uglajeno Mazdo bencinarko.  :)

Tudi jaz ne pogrešam več dizla in hrupa izpod havbe. Saj gre, ne rečem, a cx30 je bolj uglajena. Veliko bolj spočit prideš na cilj kot z mazdo. Boste rekli, ja, višje sediš. Ni v tem fora. Pač veliko bolj udobna, tišja vožnja je. 🤗

  • Všeč 3
  • Haha 3

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Haha snežinkice... kolk trpite z dizli. Dejte si elektriko nabavt, da ne bojo ušeska trpela in da ne boste zmatrani. :whatever:

 

Srečni bomo, če bomo sploh še imel avte oziroma a si jih bomo sploh lahko še privoščili, sploh na dejstvo kaj nam pripravljajo v ozadju.

  • Všeč 2
  • Haha 2

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 minutami je Boss napisal:

Pri katerem avtu? Ne vem, nisem imel občutka, da bi kej žvižgalo ali da bi se kakšne neprijetne frekvence slišalo. Pa sem vozil BMW i3, VW e-Golf, e-Smart, Renault Zoe, Nissan Leaf.

Verjetno je mišljena cx 60. To tako gre, da so frekvence neznosne. 😊

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 minutami je Boss napisal:

Pri katerem avtu? Ne vem, nisem imel občutka, da bi kej žvižgalo ali da bi se kakšne neprijetne frekvence slišalo. Pa sem vozil BMW i3, VW e-Golf, e-Smart, Renault Zoe, Nissan Leaf.

 

V ulici imamo Dacio. Se jo sliši že na daleč in res neposrečeno cvili...je pa dobra reakcija otrok, vsi na kup pa tuljenje električen avto gre! električen avto gre! 😄 dogodek vsakič ko gre mimo.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, ampak ko kickdownaš se vklopi bencinski motor in to je potem kakofonija raznoraznih zvokov... pač ni uglajen premijski dizel, ko stisneš pa navor opravi svoje brez razgrajanja 😂😆🤣

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne ne ne, bencinski motor je čist lepo slišat, iz kuferana pa slišiš še dodatni "boost", mislim, da se tudi na ekranu prikaže nek BOOST indikator :D Se počutiš kot bi snemal naslednji del hitrih in drznih lool :D:D Ok, ok, že grem, tole tema nima v naslovu nikakršne sledi o "elektro" mobilih :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se pravi, da ni druge, da počakamo na dizla in bencinarja, če želimo tudi zvočno dobit premijski občutek. Da ne bo samo denarnica ječala zaradi premijskosti (ne vem če je ta beseda v SSKJ).

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.