Skoči na vsebino

Daljinsko zaklepanje


M-Fan

Priporočeno sporočilo

Zdravo!

 

na avto bi rad montiru daljinsko zaklepanje (centralnega ?e mam), vem da za monta?o ne bi blo problemov, ne vem pa kako bi blo pol ko bi dal klju? v izdelavo. sicer pi?e za "vse znamke..."

 

Gre se mi pa za to, da ne bi imel daljinca in klu?a posebej ampak da bi bil daljinec na klju?u

 

?e ma kdo kej isku?enj s tem mi naj prosim pove

 

Hvala

 

http://www.avto.net/2004/oprema/oglas.asp?id=836028

IPB Image
IPB Image
...::RX-8 LEPOTICA IN ZVER::...
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

vse je lepo in prav!!!

 

Samo problem je ker ima? kodiran klji?!!! najbolje da pra?a? na kakem servisu kako je s to koodo za klu? pa ti kak klu?avni?ar zna pomagat!!!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kle pa pod opisom pi?e, da lahko vstavi? svoj klju? v daljinca... :blink: zdej mi pa ni jasn. se pravi da jst svoj original klju? snamem iz plastike, in ga lahko montiram v daljinca, v katerega nej bi se ta moj klju? prilegal??? :ne vem:

 

ma ne me jebat... :blink:

 

http://www.avto.net/2004/oprema/oglas.asp?id=836018#

IPB Image
IPB Image
...::RX-8 LEPOTICA IN ZVER::...
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jz mam tako sceno v svoji Mazdici pa tak daljin?ek zravn.

Za klju? pa gre? lepo pa ga nardi? pol pa plastiko na vrhu dol vzame? pa tist klinc kar je vi?ka lepo zbrusi? da se prilega v daljinca.Vsvojem klju?u ma? pa itak mali ?ip p aga prenese? na druzga in da? v daljinca in stvar dela.No vsaj men dela. :D

Neki tazga naj bi blo.

post-162-1177261765_thumb.jpg

post-162-1177261802_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 meseci kasneje...

Mene pa zanima, kam omenjeno dodatno daljinsko sploh priklopim. Namre? ne vem, kje ima mazda 323C originalni modul centralnega zaklepanja v kabini, oziroma kje lahko v kabini najdem tisti dve ?ici centralnega zaklepanja. Obstaja mogo?e kak?na slika tega dela ali celo navodilo??

 

Hvala za pomo?.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.