Jump to content

Forum je nadgrajen! Pripombe, napake, graje in pohvale (če bo kakšna :) ) prosim kar v tole temo >> KLIK

ReDevil

Spontana (naklju?na) sre?anja

Recommended Posts

Tle notr bi blo fajn da se k?no re?e na to temo! :danzoman:

Mene npr. zanima, kdo se je okol 16.30 po Celov?ki vozu 2 dni nazaj s Ksedozam 9 bordo rde?im, pa neke podal?ke ma, ko mi je ful hupov, da je blo mojo plehnato pajkuljo ?e kr mav strah! :hohoho:

Zihr je en ?lan foruma! :ne vem:

Tle notr bi blo fajn da se k?no re?e na to temo! :danzoman:

Mene npr. zanima, kdo se je okol 16.30 po Celov?ki vozu 2 dni nazaj s Ksedozam 9 bordo rde?im, pa neke podal?ke ma, ko mi je ful hupov, da je blo mojo plehnato pajkuljo ?e kr mav strah! :hohoho:

Zihr je en ?lan foruma! :ne vem:

Mogo?e te je izival na dreg :P

Hehe, men je pred casom tudi en voznik Xedoske9 dvignil rok v pozdrav ko se je mimo peljal... :bravo:

Je pa to blo na obvoznici blizu izvoza za BTC.

tebe sm pa u?er u Meng?u sre?ala :hohoho:

Aja lih ?el sem na zbiljsko jezero na sladoleda :D

ne si ?ou prot Dom?alam,..blo je pa okol pol desetih i think :ne vem:

No,da ?e jaz nekaj povem.... :D V?eraj se peljem na ?iht,pa na eni avtobusni postaji vidim,da stoji rumena Mazda 3(mislim,da je njen lastnik tu na forumu,je pa iz MBja),pol se peljem naprej,pa niti kilometer naprej naslednja avtobusna postaja in kaj tam stoji??? Rde?a Mazda 3! :bravo: Pa mi ni blo ve? ni? jasno,pa sn misli,da sn zamudo kako sre?anje trojkic..... :P Pa nestrpno pri?akujem naslednjo postajo,vendar ?alostn ugotovim,da na naslednji postaji ni blo nove Mazde 3! ;)

ne si ?ou prot Dom?alam,..blo je pa okol pol desetih i think :ne vem:

Ne potem pa nisi mene sre?ala :D Sem spal takrat

Ne potem pa nisi mene sre?ala :D Sem spal takrat

a ti je kdo avto spizdu? :hohoho: ker je biu res tak k tvoj,..je pa tud res da je bla tema in sm sam na hitr pogledala, ker sm pizdla na enga kretena k je vozu pred mano ?zmeden?

V petek sem ?el na Gamo in koga tam sre?am? Na?ega nekdanjega ?ampiona forumskega nakladanja Davida. :D

a ti je kdo avto spizdu? :hohoho: ker je biu res tak k tvoj,..je pa tud res da je bla tema in sm sam na hitr pogledala, ker sm pizdla na enga kretena k je vozu pred mano ?zmeden?

Ja mo?no da ga je :P A je imel tudi Xenonke? :D

V petek sem ?el na Gamo in koga tam sre?am? Na?ega nekdanjega ?ampiona forumskega nakladanja Davida. :D

Njega sm pa tud js sre?ala prej?n tedn na Celov?ki,.. :hohoho:

Ja mo?no da ga je :P A je imel tudi Xenonke? :D

:ne vem: hallo,..beybo spra?uje? :hohoho:

v petek prej ?tukom v rondoju rde?a rx8, na ptuju zadnje ?ase opa?ena ?rna c-jka z nalepko mazda-si.net, pa ?e ena hudo dobra rumena c-jka

No evo,..?e bi poky mal mn divjal po cestah bi ga na tretju avtobusni postaji sigurn po?akala ?rna mazda 3 :hohoho:

Aja,pa kje se zadnje cajte dr?i,da ga ni ni? sli?at. :ne vem:

Aja,pa kje se zadnje cajte dr?i,da ga ni ni? sli?at. :ne vem:

Se nama je obema mudilo, tako da nisva kaj dost reglala... po moje je sve?e zaljubljen :D

Se nama je obema mudilo, tako da nisva kaj dost reglala... po moje je sve?e zaljubljen :D

A,taka je zadeva.Pol pa seveda,da nima ve? tolko ?asa. :ljubezen::bravo:

Saj to itak, samo v koliko ... :whatever: ... in potem ima te?ave z urnikom in timingom in forum-byby :hohoho:

v petek prej ?tukom v rondoju rde?a rx8,

:D He he,ob kolkih je to blo? Ker sn se jaz tam mimo peljal ob kakih 21.30,ko sn ?el iz ?ihta. ;)

:D He he,ob kolkih je to blo? Ker sn se jaz tam mimo peljal ob kakih 21.30,ko sn ?el iz ?ihta. ;)

te pa si bil verjetno ti. mi smo sedeli v arturju pa ?akali na za?etek equinoxa :D

te pa si bil verjetno ti. mi smo sedeli v arturju pa ?akali na za?etek equinoxa :D

He he,pol sn te pa vido. :bravo: Ker sn ?e gledal proti Arturju,pa vido za mizo neke bjonde (mislim da sta ble 2 ali 3-nisn ziher...),pa sn se spomno,da ti gre? v ?tuka,pa sn tak sam pri sebi si mislo-mogo?e ja pa Freak bla zaj tu! :D;) Kera fora ej,?e bi bil ziher,da si ti,bi se pa ustavo! :cheers:

He he,pol sn te pa vido. :bravo: Ker sn ?e gledal proti Arturju,pa vido za mizo neke bjonde (mislim da sta ble 2 ali 3-nisn ziher...),pa sn se spomno,da ti gre? v ?tuka,pa sn tak sam pri sebi si mislo-mogo?e ja pa Freak bla zaj tu! :D;) Kera fora ej,?e bi bil ziher,da si ti,bi se pa ustavo! :cheers:

ja, s kolegico sma ble, obe blond ja :D ja, bo? vejo za drugi? da bo? vleto na rogece :D

He he,se bi mi pasal takrat ja,ko sn z ?ihta hodo. :cheers: ?koda,da se nisn ustavo res,samo kako naklju?je je to ej.... ;)