Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Padel v past providi, jeeee. :hohoho: Ne, tole se je za pohvalit in una dva uniformiranca za odnos. :P Sem padel v sendvi? enega ki so ga lovili in Provide potem so mi pa mogli neki napisat ?e sem ?e na posnetku se vrinil. 41? kazni, ?e takoj pla?am. Ni dosti, ker kolikor gledam sem imel povpre?no hitrost vi?jo kot je predpisana za tole kazen. :blink: OK ampak najbr? so upo?tevali tistih nekaj % tolerance pa se izide meni v prid.

Je pa res, da me niso prehiteli ampak ajde itak priznam krivdo, kaj sem si pa hotel ogledati tisto Navaro od blizu. Je rekel, naj ti bo tokrat samo za hitrost, lahkob i đe kaj na?tel (varnostna razdalja pa to sramezljiv ).

Evo pa letos bi skoraj odnesel brez kazni. Je pa zaenkrat ?e vseeno ceneje kot lani. :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kar tiho bodi, takrat ko mi je iz avspuha ogenj metalo, takrat se je reklo da sem gonil. Pa me na ?alost ni noben snemal, da bi videl kako to izgleda. :( Sam da bi pa kaj takega posneli bi me pa najbr? ?e na izrednega tehni?nega poslali. :hohoho:

 

Ja pa kazen bi bila primernmo ve?ja ane ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se moram pohvalit da doma, pred hi?o spet preno?ujejo ali pa so parkirane 3 mazde. :ouje:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@hope-?estitam,pa dosti muckanja v njem ti ?elim. :bravo:;)

 

@yavar-slike,pa ?imprej :D

 

@Boj?-opi?i feeling v vo?nji. ;)

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.