Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

moram se pohvalt, da mi je vceraj uspelo pocit tretjo struno torej G

G string breaker :P

 

to pa mi se nikol do zdaj ni ratalo - govora je seveda o kitari

 

Meni je v "starih" ?asih nabijanja uspelo po?it A struno-peto ta debelo.Tako,da ni? ni nemogo?e. :D

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Grobijana ena :blink:. A se tako dela s kitaro ?zmeden?. Nisem glasbenik, ampak sem pa ?e velikokrat sli?al kako mora? svoj instrument bo?at in lepo z njim delat... :hohoho:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Grobijana ena :blink:. A se tako dela s kitaro ?zmeden?. Nisem glasbenik, ampak sem pa ?e velikokrat sli?al kako mora? svoj instrument bo?at in lepo z njim delat... :hohoho:

 

Sej jo (kitarco namre?) polo?imo vsako no? spat...samo v?asih nas pa ne poslu?a preve?. :P;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ampak sam 1x na leto (pred novim letom)

 

A ne PO novem letu,ko prodajo vse silne zaloge petard? :hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma kon?no sm si nabavu avtoadapter za SE, ta ki?ta mi zmer takrat krepne, ko rabim neki poklicat, matr vola! <_< Stari telefoni so imeli ?e po "7 ?ivljenj", se prav se je ?e precejkat pr?gau, pa si loh lih za silo ?e kej poklicu, teli novej?i, pa same kajle delijo, ampak tut za njihovi rit se "palca" najde! :hohoho:

 

Aja pa mal prej smo rezerviral za konc januarja, zgleda bom prvi? u ?ivlenju smu?u izven SLO, Les 2 Alps! :danzoman::ljubezen:

 

?e pa je kdo lubitl "lopatarjev", pa nej si tole stran obvezno ogleda, seznam vseh, ki so mel dvi?ne lampe! :D

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Hidden_headlamps

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Njamiiiii!!! Sodelavka je prinesla odliiiii?en sirov burek... Naredil ga je mo?... Itaq :D:hohoho:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zakaj sem pa sedaj pacek?

 

Samo vpra?am kere vrste sir je bil notri :P

 

Sem preveril: skuta, kisla smetana in jogurt... :P

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.