Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Sem ?ele pri?pel....

 

Je ne vem kaj se ?aka--- A K C I J A !!!

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa slikaj kako pisda da se malo slinimo no

 

nimam s ?im...mam pa litvanski plejboj ze (zbira kolega iz vseh drzav sem mu prinesel ze 14 kos) :bravo:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da malo pohvalim ekipo, ker nam je uspelo posneti tale promo film?ek in seveda najve? zaslug gre plesalkam :bravo:

 

http://www.youtube.com/watch?v=d8A2maQgTwQ

PS: Tam pi?e PROMO in ne kaj drugega!!! :harhar:

 

Odli?no :bravo: vsa ?ast vsem sploh ddencerkam - vidim pa da hla?e gredo spet v smeri MC Hammerja :hudicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hmm, ne nm povedat kjerga ;)

 

 

sony erikson xperia x10 mini pro..aja pa prvic u lajfu mam eriksona,vzel sem ga sam zato k je ondroid hotu sem mal probat zadevo pa zato k je majhen...

 

 

no pa da se spet mal pohvalim opral sem avto po dolgmu casu...

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sony erikson xperia x10 mini pro..aja pa prvic u lajfu mam eriksona,vzel sem ga sam zato k je ondroid hotu sem mal probat zadevo pa zato k je majhen...

no pa da se spet mal pohvalim opral sem avto po dolgmu casu...

 

ej a ves da sem ga dubu od sponzorjev zdej gor ampak ga tud odprl nisem - a je za kej, predvsem me zanima kako dela GPS, in ?e dela z igo8??

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ej a ves da sem ga dubu od sponzorjev zdej gor ampak ga tud odprl nisem - a je za kej, predvsem me zanima kako dela GPS, in ?e dela z igo8??

 

 

Kako dela gps ne vem ker tudi probal nisem, za igo pa mas na mojblink. Meni je kr zanimljiva stvar.

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kako dela gps ne vem ker tudi probal nisem, za igo pa mas na mojblink. Meni je kr zanimljiva stvar.

 

mogoce bo zANIMIV....ker obavezno potrebujem celo fizi?no tipkovnico, kot jo ima, una na touch screenu je za pti?e s tankim kljunom...

tukaj je BBerry zakon (jaz rabim tel za klic, SMS in 200 mailov na dan) pa ?ist ni? druzga

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja pr ?ivicu, ?koda da nism mel toje cifre, bi povabu na :cheers: tko sm bil pa prisiljen it z eno teto! :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hypo banka poslala ?e 6 kart za Nassfeld :danzoman::rispekt::rispekt:

 

S tem mi vra?ajo 200?!!

 

Karta tam je 40?, Hypo karta je 50% ceneje 10 kart x 20?.

S tem da se nasmu?a? tako kot da bi bil 1 teden na Krvavcu

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dans sm biv pridn in zdele odhajam iz pisarne, naredu (v miru) ve? kot bi lohk katerkol dan v prihajajo?em tednu! :danzoman::P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.