Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Evo nas na predavanju na MMS

 

kak?nem predavanju neki!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pohvalil bom diners club. Ko sem videl cenik Masters of Dirt sem ga samo zaprl in odpisal zadevo, ne vem zakaj je treba v

SLO vsako familijo opilit za 150? za nek dogodek.

 

No diners je danes poslal 50% popust - hvala.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moram totalno pohvalit na?ega novega ?lana - AmpeR, ker tolk hitro kot je pa on po?timal vse kar je potrebno za ?lanstvo v MK in postal ?lan ?t.82, kej takega pa se doslej ?e ni zgodil. :notworth::prstgor:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

na dvori??u 323F 1.8, par stvari je zrihtu pelko, tehni?nega delu na AvtoKrkik in pa zavarovanje je zrihtu Marko Ferlin :jupiii::jupiii:

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem se spravil na podrobno ?i??enje kopalnice, pa sem ji spotoma ?e strop prepleskal. No ne vem pa kolk mi je ostal energije, ker gremo dans s kolegi mal za?urat.j :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Malo dolg?as... :D

 

 

 

 

Dej mi prosim povej s kerem programu si to naredu...mene cedalje bolj zanimajo taki programi...

------------------------------------------------------
All the way Miata :)My way is sideway :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hudo mi pa ravno s 4 urne hajke na cistem soncu pa smo prakticno ne vec kot 100km zracne od tebe....morje rules.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zbudili ?e v eno prekrasno son?no jutro :notworth:, pes je za?util toploto ?ez ?ipo in ?e ob ?estih zahteval vrt.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.