Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Cao

 

Evo pa sem danes spet postal bajker :P , cca en mesec sem iskal kose in sestavil bajk

 

Objavljena slika

 

in valda, tkoj sel na Slivnico, probat kako leti,...

 

Objavljena slika

 

LP

!!! Adrenalin is our food, speed is our drug, DOWNHILL is our life,... =) !!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Si ?el med cigane? Bi sunil cel bicikl, pa bi bilo, ne pa da en mesec i??e?, kje bo? kaj nabral in ?e pa?e skupaj...

 

Cao

 

Hehe ne zaenkrat se nisem sel med cigane in me tudi zanima ne, zenkrat, hehe ze tako sem na pogojnem, pol naj pa se bajke kradem ja pa jade, ce ze, pol raj kej bolj vecjega dragocenega :jezicek::hohoho:

 

LP

!!! Adrenalin is our food, speed is our drug, DOWNHILL is our life,... =) !!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dobro uspel 2-dnevni planinski pohod po Kamni?ko-Savinjskih alpah. :party0035:

 

Glih prav, ker jih zdele orngi pere

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cao

 

Hehe ne zaenkrat se nisem sel med cigane in me tudi zanima ne, zenkrat, hehe ze tako sem na pogojnem, pol naj pa se bajke kradem ja pa jade, ce ze, pol raj kej bolj vecjega dragocenega :jezicek::hohoho:

 

LP

 

ej, ej, da mi slu?ajn kdaj V6 ne zgine izpred bajte :blink::P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na pobudo Nine z MMS, sem pravkar sestavil in jim odposlal par stavkov na temo Mazda klub-a, ki jih bodo objavili na svojih straneh. :rulam::D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Od 11h do 19h sami v zalivcku :party0035:

 

Drugace pa ta teden kot sa bi prezarcil Nizozemsko in Skandinavijo ter del srednje Evrope....v enem tesnu so se vsuli turisti, kot da vsi tempirajo julij.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Z malima naredili plan in ostajamo do 5. na morju. Potem pa z norim Litvancem na 3000km pot z mopedom v francoske alpe :punk:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kupil? Sre?no vo?njo. :prstgor:

 

Jures priden, jaz sem bil pa danes na paintballu in sem ?vical kot ?e dolgo ne. :punk:

 

Ne, ampak sposodil "moja" ?e nekje ?aka na bolj?e ?ase.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mama sla nazaj na siht, fantje pa do zdele koktejlal pri hostesah :party0035:

 

Moma?ko ve?e ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj cel popoldne porabil za menjavo sesalnega kolektorja na bingecu. Iz navadnega na ESi. Danes ?e finese po?timati pol pa gasa. Glede na to da "ima 75hp" gre nekam dobro. :zvizga:

 

to ti je tjuning !

 

(a ti zdaj bingeca vozi??) ali kaj i??e?.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja na bingecu sem. Dr?ava se mi je tako zamerila, da sem se odlo?il, da bojo nekaj ?asa od mene dobivali manj tro?arine, zavarovanja in cestnine. :P

Kupil sem ga serijskega ampak nisem zdr?al (ok, plan je bil ?e v ?tartu tak) trenutno imam ?e ESI sesalni in izpu?ni kolektor. Samo z izpu?nim (in ostalo vse serijsko) je bilo ?e na 85 konjev. Pa spredaj so VTi bremze, od ITR DC2 imam fedre (tr?i kot od VTi), od VTija zadnji anti roll bar ?e pride, vozi se pa na novih 195/50R15 Toyo R1R. V notranjosti so pa VTi sede?i, izmed stylinga so pa ?rno po?trihane lu?i. Na kratko je bil plan narediti poceni a vseeno malo hitrej?ega in zabavnega bingeca in zaenkrat kar dobro ka?e. :bravo:Se pa da dobiti ?e kaj ve? kot 100 konjev iz njih Da se naprimer ?e drugo napeljavo, bolj?i izpu?ni kolektor in izpuh pa si na 120hp, ?e se doda ?e VTEC glava pa preko 130hp. Kar ok za serijskih 75 oziroma 90, ?e ima? iS. Pa avto je ?e vedno popolnoma iz serijskih delov, ni? aftermarket, ?e ?ez tehni?nega ni problem pridt.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.