Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

ali ima kateri od njiju izbranko iz oddaje? :)

en ne ve?, drugi pa ja samo ne ...

 

Ve? NE SMEM povedat da nau pizdarije.

Ej...Ajvar..se mi je zdelo da se poznate..he he ...lepa slika ..lp

Itaq da se poznamo saj delajo stvari za na?o firmo, pa tudi jaz pri njih kak?no IT "malenkost" porihtam.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A da bo Jaka postal o?ka

Ja sam s katero,.... :hudicek: :hudicek: :hudicek: :hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja skero...res te?k pra?ane    s tisto k jo je  mal globi po?okou aNNN  :)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vceraj sem za 35e kupil baterijski vrtalnik znamke iskra, ker se mi je zdel res poceni za to kar ponuja... danes pa istega vidim v sparu za 60e...

attachicon.gifIMG_20190410_154338.jpg

attachicon.gifIMG_20190418_162544.jpg

Hofer? .

 

Potem pa v ?paru dajejo razne kupone za popuste in ljudje mislijo, da so boga za jajca prijeli, ker so preleni, da bi pogledali malo ?ir?e , kje je ceneje...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vceraj sem za 35e kupil baterijski vrtalnik znamke iskra, ker se mi je zdel res poceni za to kar ponuja... danes pa istega vidim v sparu za 60e...

 

attachicon.gifIMG_20190410_154338.jpg

 

attachicon.gifIMG_20190418_162544.jpg

Kje pa je narejen ta vrtalnik?

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kje pa je narejen ta vrtalnik?

Vse, kar je kao iskra, je direkt z kitajske. Samo ime je ostalo, drugo nima veze. Je zelo slabo narejeno in se kvari(vsaj elektri?ne pe?ke za gretje se).

Kolega jo je kupil in se je v?gala.?e ga ne bi bilo doma bi verjetno zbirali prostovoljne prispevke za nov dom. In, ko je nesel robo nazaj v trgovino, so mu samo zamenjali za enako... verjetno isti kr?.

Vceraj sem za 35e kupil baterijski vrtalnik znamke iskra, ker se mi je zdel res poceni za to kar ponuja... danes pa istega vidim v sparu za 60e...

attachicon.gifIMG_20190410_154338.jpg

attachicon.gifIMG_20190418_162544.jpg

. V ?paru da? - 25% na en izdelek in si ?e na 45?. In, ?e ima? ?e joker za 10% si tam-tam z ceno. Samo znajti se mora?. :)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Iskra je bila neko? pojem kvalitete, so se razni blackndejkeri in podobna sr...lahko samo skrili. Ampak to je izhajalo iz enih drugih gnilih ?asov tako da pustmo stat.

 

Do sedaj sem imel black and decker za 90e in je jajc od jajca. Je ta od iskre seenkrat boljsi in mocnejsi ter trikrat cenejsi. Koliko casa bo pa zdrzal bomo pa videli. Glede na to da se ga bo uporabljajo bolj za hobi program (vijacenje, vrtanje) mislim, da nebo problema :)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Parkiral na javnem parkiri??u in sem se nekoliko potrudu oz. stisnu k enmu parkiranmu avtu ter rahlo te?je izstopil, s tem pa naredil prostor ?e za enega, ki bo verjetno kasneje v nervozi iskal parkiri??e, pa mi bo zelo hvale?en za prijazno potezo. :)

 

Lahko bi pa komot postavil rt korete na sredino, kot to sicer po?nejo lastniki Mull Wagnov :)

 

Obeta se odli?en in dalj?i wikend, dajte se met fajn! :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Parkiral na javnem parkiri??u in sem se nekoliko potrudu oz. stisnu k enmu parkiranmu avtu ter rahlo te?je izstopil, s tem pa naredil prostor ?e za enega, ki bo verjetno kasneje v nervozi iskal parkiri??e, pa mi bo zelo hvale?en za prijazno potezo. :)

 

Lahko bi pa komot postavil rt korete na sredino, kot to sicer po?nejo lastniki Mull Wagnov :)

 

Obeta se odli?en in dalj?i wikend, dajte se met fajn! :)

Da se ti ne bo ta lepa gesta vrnila v obliki kak?nega debila, ki ti bo veselo butnil z vrati po avtu...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Legendarni sestrin picasso 2002 ki ga je senkala fotru za obcasen drugi avto, njihov novi c3 aircross, moj picasso in se c3 od starsev, manjka sestrin C5

 

Nekako je naneslo da smo vsi francozi.....razen legendarne xsare, kjer je ceknilo ze vse kar je lahko so ostali francozi ze 5 let brez napake (ok moj in mamin c3 je 2017, c3A je 2018)

Ampak brez legendarne imajo skupaj kar 260.000, z legendo pa skoraj pol moljona

post-2637-0-39533300-1555697698_thumb.jpeg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V slu?bi so mi ?li s5 na roko in mi v?eraj dali zgodnej?o izmeno. Tako sem se lahko konkretno naspal, kljub budilki ob 5h zjutraj in zdaj ?e u?ivam na son?ku v Murski Soboti....

 

Lepe praznicne dneve vsem, pa ?e jih praznujete ali pa ne...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zadnje sankanje te sezone je odli?no uspelo, priporo?am Golte. Snega ?e dovolj za sanka?ko u?ivancijo (razvidno tudi iz spletnih kamer www.golte.si)  :jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.