Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

To je vse sramota za dr?avo, ker bi morala ona poskrbeti za take stvari,saj pla?ujemo vsi za socialno skrbstvo! Lp

Ja,saj vem,ampak vseeno... Na funkcioniranje dr?ave ne morem vplivati (vsaj zdi se mi da ne), na to,da pa zama?ki ne gredo v smetnjak pa lahko....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e sem se pa kaj nau?il,sem se pa nau?il izkoristiti frei dan in u?ivati v dobri hrani. Res pa je,da to zahteva nekaj discipline in planiranja.

 

V?eraj dan za?el z lahnim 40' joggingom, sledil zajtrk na balkonu,nato slu?bene zadeva, kofetkanje s frendom , malo po?ivanja, odpeljal traso preko Turjaka,pescenika,bogensperka,trebeljevega, Javorja,panc ,orel ter vmes obrnil leto?nji 5tisoci kilometer na kolesu.

 

Nato pa po (pre)dolgem ?asu ?el v kino gledat grozljivko "Mi".

 

Kvalifikacije za f1 sem izpustil,danasnje dirke pa ne bom :)

post-9068-0-77717100-1557636135_thumb.jpg

post-9068-0-61431800-1557636149_thumb.jpg

post-9068-0-73563100-1557636168_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A je film bil za pogledat?

Pa tko; zanimiva Zgodba,na trenutke stra?ljivo, na trenutke komi?no. Ni mi ?al da sem ga ?el gledati,ampak tud ?e ga nikoli ve? ne pogledam.

 

V trailerju dejansko vse bolj?e prizore poka?ejo.

 

Je pa bil predfilm od "pri mami" z Octavio Spencer. To bom definitivno ?el gledat.

 

Moram spet za?et hodit v kino; druga?e ni ?ans , da pogledam film do konca;3x zaspim vmes :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?estitke za 5 tiso?aka,vidim da res u?iva? na kolesu ampak vseeno rabi? malo ve? po?itka...u?ivaj v f1. Lp

Se strinjam;po?itek je del vadbe. Gledam da vsako no? spim vsaj 8h,1dan na teden ?isti off od vsega in vseh in pa vse delam na nizki intenzivnosti. Pa? zgolj za u?itek. No Racing, Just pedalling.

 

Hvala :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se moram pohvalit, pravzaprav njo, ker sem zelo ponosen na h?i, da ?e ni dobila niti ene trojke v ?oli, pa ni neka knjigo?erka (in ne, to ne pomeni 1 in 2, pa zato brez 3 v redovalnici).  :wub:  :rispekt:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

cca 5 ur ?e foter, mulcu Eneju, velikemu 54 cm in te?kemu 3.65 kg. :jupiii: :jupiii: :jupiii:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

cca 5 ur ?e foter, mulcu Eneju, velikemu 54 cm in te?kemu 3.65 kg. :jupiii: :jupiii: :jupiii:

 

 

Opa... cestitke mamici in ociju za malega ajvarcka  :mi pijemoo:  :notworth:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma kaksnega karavana... SUV je menda zdaj druzinski avto ... Se Jures bo izgleda pokleknil.... cakamo se Boss-a, da se preda  :P  :zvizga:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma kaksnega karavana... SUV je menda zdaj druzinski avto ... Se Jures bo izgleda pokleknil.... cakamo se Boss-a, da se preda  :P  :zvizga:

Boss mora poklekniti pred kabriom. Ajvar pa ?e ima 4x4  :rolleyes:.

Sem ?el pa z metrom danes v Kamnik - najpomembnej?i test  :jezicek:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz ga prevzamem cez 14 dni :) ?e vedno ni izklju?ena alhambra

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.