Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

dne 5. 7. 2021 ob 19:08 je FuManchu napisal:

Prvič v saaba natočil STP čistilec za injektorje:prstgor:

 

 

20210705_151821.jpg

 

js tut dal to že not, pa Complete diesel cleaner, pa zdej sm dal še dpf cleaner not :)

 

Popravljeno od Deeyan
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 21 minutami je Deeyan napisal:

 

js tut dal to že not, pa Complete diesel cleaner, pa zdej sm dal še dpf cleaner not :)

 

Si opazil kako razliko?

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je FuManchu napisal:

Si opazil kako razliko?

 

Se mi zdi, da avto mal boljse potegne, zdej po dpf cleanerju bom pa vidu, ko tank spraznem 🙂

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 urami je Deeyan napisal:

 

Se mi zdi, da avto mal boljse potegne, zdej po dpf cleanerju bom pa vidu, ko tank spraznem 🙂

Sem hotel isto napisati. Opazil sem, da avto prej reagira na plin in nekako z manj gasa gre isto hitro kot prej. Pri meni je tudi poraba kar konkretno manjša. Verjetno pripomore k temu tudi novo, sveže olje brez primesi nafte. 😉

Jaz sem tudi prejšnji tank uporabil dpf cleaner od liqui moly. Interval med regeneracijami se je kmalu podaljšal za 20-30 km. 

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

VODNI referendum uspešno za nami in se moram pohvalit, da sem bil kar aktiven pri spremljevalnih aktivnostih in promociji. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 minutami je Z M A J napisal:

VODNI referendum uspešno za nami in se moram pohvalit, da sem bil kar aktiven pri spremljevalnih aktivnostih in promociji. :)

Saj si moral bit, kako bi pa izgledale reke brez picnikov..... :whatever:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes imam mazdo barve "saharski pesek". Samo tam, kjer so brisalci, je čista. 🤣

Tako umazana moja mazda ni bila še nikoli. Nisem je niti pral, ker te dni napovedujejo nalive in nevihte pa upam, da bodo opravile svoje. 🤗

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 25 minutami je Alex napisal:

Danes imam mazdo barve "saharski pesek". Samo tam, kjer so brisalci, je čista. 🤣

Tako umazana moja mazda ni bila še nikoli. Nisem je niti pral, ker te dni napovedujejo nalive in nevihte pa upam, da bodo opravile svoje. 🤗

 

Hvala enako 😂 

 

IMG_20210714_141632.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Alex napisal:

Danes imam mazdo barve "saharski pesek". Samo tam, kjer so brisalci, je čista. 🤣

Tako umazana moja mazda ni bila še nikoli. Nisem je niti pral, ker te dni napovedujejo nalive in nevihte pa upam, da bodo opravile svoje. 🤗

Mislim, da nas je ogromno takih. Pri meni so bile stranske šipe tako umazane, da se skoraj ni ven videlo in sem vsaj to spucal, zdajle pa cel avto pa ne glede a bo ponoči dež al ne. Imam občutek, da tako umazanega avta še nisem imel.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne govor, s čistim avtom sem šel včerjaj na morje, na primorki me je ujela plohca za 5min, avto pa usran, da nisem mogel verjeti. Pa sem rekel da ga na morju ne bom pral, itak bo usran. No danes dopoldne nisem mogel več gledat, da je tko usran pa sem ga opral. Žena je rekla, sem vedela, da ne boš zdržal.

  • Všeč 2
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je ignacij napisal:

Ne govor, s čistim avtom sem šel včerjaj na morje, na primorki me je ujela plohca za 5min, avto pa usran, da nisem mogel verjeti. Pa sem rekel da ga na morju ne bom pral, itak bo usran. No danes dopoldne nisem mogel več gledat, da je tko usran pa sem ga opral. Žena je rekla, sem vedela, da ne boš zdržal.

Eni smo pač taki....😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak res... sploh na temnejših barvah je katastrofa in zgleda kot, da bi avto ravnokar prpelal iz kakšnega skednja, kjer je "počival" in se prašil vsaj 20 let. Sem že marsikaj videl ampak tole je bil pa vrhunec in enostavno ne moreš, da ne bi očistil. So bile pa danes take vrste pred avtopralnicami, da tudi ne pomnim kdaj sem videl kej takega. Sreča, da se mi da in sam operem avto, ker čakat eno uro v vrsti pa tudi hvala ne bi.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 23 minutami je Alex napisal:

Sem mislil, da bo danes zjutraj že dež, a je nebo brez oblačka. 🤔Nič ne bo z naravnim, eko pranjem. Se bo treba vseeno lotit popoldne. 

Ja v senci...tudi jaz  mojo CX5 moram oprati 😉...ja vsa umazano od tega umazanega dežja ...uffff....🤣🤣🤣🤣🤣lp 😁

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.