Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

18 minutes ago, Janez007 said:

Kakšne težave z dodatnimi stroški - carina, ddv, pošta...? Sam sem nehal kupovat z daljnega vzhoda, ker ne bi rad komplikacij in nepredvidenih stroškov.

Čisto nič, naročil točno tega iz linka in plačal z viso elektron, trajalo dobre 3 tedne, prinesel navaden poštar. Lahko spremeniš in daš boljšo poštnino, če hočeš prej.

 

Sem pa naročil še merilec laka za 20 eur (:lol:) in microusb kabel za kamero 5m (dashcam že imam ampak tisti 3m iz cx-3 ne paše na 6ko, je prekratek).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1 hour ago, Janez007 said:

Super, to pomeni, da so poštimali postopke in se izogneš naši birokraciji 👍

 

Če pa rabiš merilec laka že prej, imam enega Conrad izpred 20 let in lepo izmeri debelino laka plehnatih delov karoserije. Če greš kaj mimo, ....

 

https://www.conrad.si/p/voltcraft-sdm-115-merilnik-debeline-plasti-meritev-debeline-laka-0-1000-m-0-40-mils-100847

Ej sm kupu čist iz fore k je tok “džabe”, mogoč kdaj prou pride.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Odlično mi potekajo predpraznični dnevi v službi, dopust pa potem raje, ko bodo zoprni januarski dnevi in vsi napičeni okrog mene, takrat bo na vrsti smučanje, pohodništvo, skratka ne gre se pritoževat. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 28 minutami je Z M A J napisal:

Odlično mi potekajo predpraznični dnevi v službi, dopust pa potem raje, ko bodo zoprni januarski dnevi in vsi napičeni okrog mene, takrat bo na vrsti smučanje, pohodništvo, skratka ne gre se pritoževat. :)

👍Enako pri meni. Sedaj je v službi veselo, praznično, ni neke panike, januarja pa kaj v hribe na smučanje. 😊

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 12 urami je Janez007 napisal:

Kakšne težave z dodatnimi stroški - carina, ddv, pošta...? Sam sem nehal kupovat z daljnega vzhoda, ker ne bi rad komplikacij in nepredvidenih stroškov.

 

Ni vec tezav s tem, vecino poste zdej naslavljajo iz Madzarske in Nizozemske

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 urami je NevLado napisal:

A to je foraa. Ker paket ima nalepko spodaj ampak je čez prelimana madžarska, sepravi je šlo na madžarsko in potem do mene.

 

Ja, ker ti ko narocujes, ce si se kdaj am uzel ta davek ze placas (VAT included pise) 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Deeyan napisal:

 

Ja, ker ti ko narocujes, ce si se kdaj am uzel ta davek ze placas (VAT included pise) 

Hmm zanimivo. To pa nisem vedel :). Drgac ima pa vsak oglas na aliexpressu napisano vat incluided. A to pomeni, da nikjer ne placas davka ? Mal dvomim

Popravljeno od Scr3am
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 31. 12. 2021 ob 13:36 je Scr3am napisal:

Hmm zanimivo. To pa nisem vedel :). Drgac ima pa vsak oglas na aliexpressu napisano vat incluided. A to pomeni, da nikjer ne placas davka ? Mal dvomim

 

To pomeni, da davek ze zraven placas

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 30. 12. 2021 ob 15:42 je Nejc1986 napisal:

Uspelo narediti več kot 500km v šestih zaporednih dneh (izziv festive 500). Današnja turca je bila sploh lepa . Primorska in obrobje Krasa.

Screenshot_2021-12-30-15-41-56-67_3bb53944894d9646ec5754b62cc2584b.jpg

Screenshot_2021-12-30-15-40-00-06.jpg

Bravo👏 Kaj si parkiral v Divači pri "Knjižnici"? 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 53 minutami je AmpeR napisal:

Bravo👏 Kaj si parkiral v Divači pri "Knjižnici"? 

Ja, mislim da je knjižnica tam. Iz smeri AC mimo OMVja po prednostni cesti (desno) in potem čez 50m točno nasproti neke gostilne .

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 12 urami je Deeyan napisal:

 

To pomeni, da davek ze zraven placas

No tako sem se zadnjič lepo pohvalil kako je vse kul 😂 - sem dobil sms iz carine za microusb kabel. Izpolnil formular ampak kot piše, med 22 in 150 eur plačaš davek, nad 150 eur pa še carinjenje. Pod 22 eur ni nič. Bomo videli 🤞

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Nejc1986 napisal:

Ja, mislim da je knjižnica tam. Iz smeri AC mimo OMVja po prednostni cesti (desno) in potem čez 50m točno nasproti neke gostilne .

Potem sem tebe videl, kako nakladaš kolo😁

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.