Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

pred 1 uro je NevLado napisal:

No tako sem se zadnjič lepo pohvalil kako je vse kul 😂 - sem dobil sms iz carine za microusb kabel. Izpolnil formular ampak kot piše, med 22 in 150 eur plačaš davek, nad 150 eur pa še carinjenje. Pod 22 eur ni nič. Bomo videli 🤞

 

Tako je blo pred 1. julijem 2021

 

https://cekin.si/davki/carinski-postopek-katere-podatke-davek-uvoz-tretje-drzave-paket-posiljka.html

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je Deeyan napisal:

Aaa ok. No če bo šlo 22% na 3 eure ne bom glih okol padu. Tok poceni kabla itak nisem našel nikjer drugje.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lušten wikend za mano; sobota Dom pod Storžičem in sankanje, nedelja pa Dražgoše ob 80-letnici dogodka. 

IMG_20220108_163825.jpg

IMG_20220109_114724.jpg

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 minutami je Alex napisal:

A strpaš vse kar v avto? Zato si dal korito noter. 😄

Jp,ni veliko robe za dva.😊Ko smo bili 4je sem dal magnete na streho za druga je bilo pa dosti prostora.....👍 Korito nima veze z smučarijo ,pogrnem deko,da ostane mokro na njej in to je to.😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 urami je Bossek napisal:

Saj to ves da lahko prtlaznik nastavis koliko se odpre? 😆 (zgleda kot, da se ti je v strop zabil)

Ne to pa ne vem, meni se pa vedno tako grdo zaletijo v strop....🙈

 

Hahaha,saj vem da se nastavijo, 1cm do stropa oziroma pomičnih vrat se ostavijo....😊

Popravljeno od Bini
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Nejc1986 napisal:

Jaz sam upam da kej privezes smuči in pancarje. Tole zna zelo, zelo grdo poleteti po avtu ob močnem zaviranju.

Zato pa jaz raje, tudi če greva le dva, vedno spravim smuči in vso ostalo smučarsko opremo v thuleta na streho. 

Je vseeno bolj varno. 😊

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Nejc1986 napisal:

Jaz sam upam da kej privezes smuči in pancarje. Tole zna zelo, zelo grdo poleteti po avtu ob močnem zaviranju.

Jaz vedno v avto smučke in palce vse močno zvežem. 

Uf, zadnjič, ko sem šel z vag-om na vrh Krvavca sem dohitel dva e-golfa. Vozila 40km/h in mi pila živce🥵. In "mona jaz" sem se lotil prehitevat tik pred križiščem za menda Stiško vas pri kozolcem in cca. 70km/h direkt v 90° desen ovinek....😬. Pohodil na polno zavoro, obrnil volan v desno, abs in sistem stabilnosti odlično pravilo svoje in začudeno ostal na mojem pasu. 

Doma sem moral prav preanalizirat posnetek iz dash camere:punk:. Če nebi bilo vse prevezano bi letelo na po avtu.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vse lepo in prav glede neprivezanih stvari v avtu, dokler ne zabremzaš na hard:blink: imam slabe izkušnje, ko sem vozil neke prčkarije v kombiju cež Gorjance službeno. Izza ovinka traktor itd. Je v kombiju prebilo pregrado, ki ločuje tovorni in vozniški prostor.

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jp,ornk sile so to. Jaz imam pancarje ponavadi zataknjene za prednji sedež, smučke pa privezane z trakom za prireditvene zanke v podu. Že tako ne maram da se mi kaj kotali po avtu , kaj šele kaj težjega 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala fantje za skrb,vse porihtano kot je treba ,saj je varnost vedno na prvem mestu.....😊👍

Pred eno uro je g.Wankel napisal:

"Povzpel" sm se na Kraski rob 😎

 

20220115_132046.thumb.jpg.716c68b310d9799a3840779aa9ee4285.jpg

Bravo,vidim da hodiš po mojih lanskih poteh.....:prstgor:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Alex napisal:

Lepo... Jaz moram kupiti pa dve za obe mazdi. 

 

Uff ....jaz tudi morem kopit bom ta teden 😉😁😉😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
pred 28 minutami je FuManchu napisal:

Opral vozni park. Gužva v avtopralnici, da ni res:rolleyes:

Jaz sem tudi najprej, ko sem prišel iz Kranjske Gore dobro opral avto (tudi podvozje). 

Kakšno sranje na avtu naredijo posoljene ceste. 🤪

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 57 minutami je Alex napisal:

Jaz sem tudi najprej, ko sem prišel iz Kranjske Gore dobro opral avto (tudi podvozje). 

Kakšno sranje na avtu naredijo posoljene ceste. 🤪

Res je. Čeprav moj je star 14let in podvozje ni pretirano rjavo. Je pa res da je veliko delov iz aluminija.

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.