Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

pred 4 urami je AmpeR napisal:

 

Tukaj je zemljevid Slovenije z podrocji, kje je prepovedano leteti z dronom v dolocenih kategorijah ... 

 

CAA-SLOVENIA.MAPS.ARCGIS.COM

 

Recimo konretno za Predjamski grad je tako, da ne smes leteti nad pozidanimi objekti ... Pa seveda je odvisno tudi, kaksen dron imas ... 

 

dron-predjamski-grad_2822EC0B.png

 

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Četara druženje z Mazdaši odlično uspelo, pošteno se najedli, cena ugodna, družba pa fantastična! :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Četara druženje z Mazdaši odlično uspelo, pošteno se najedli, cena ugodna, družba pa fantastična!
po sliki od mazdasa ki sem jo prejel bi lahko rekel da lacni res ni ste bili. upam da se vam naslednic pridruzim

Poslano z mojega SM-N950F z uporabo Tapatalk

  • Všeč 3
  • Ljubim 1

*??)

?.???.?*??) ?.?*?)

(?.?? (?.?? Lep dan

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes premagal skušnjavo in se namesto v kabria raje usedel na gorski becikel ter odpedaliral par lokalnih klancev. Je kar pasalo se prepotit in sčistit glavo po napetem pisarniškem dogajanju. .)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 20 minutami je Bini napisal:

Jutri pa tankat 95 tko po nižji ceni....:prstgor:

Je še kdo,ki tanka 100tko 🤔 baje je dobra za ventile....😁ali zdaj ni več☹️

Zakaj jutri? Jaz sem prejle tankal, je 1.56

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Reševanje zaklenjega ključa uspelo. Tok kompliciran kokr ma bavarc tole zaklepanje je pa noro.

Tamali odklene avto in zadaj da ruzak na zic. Spotoma že zaklene.. Nevede pomoje. Spotoma še vrže ključe na voznikov sedež. Zapre zadnja vrata in voila

Ključi so zaklenjeni v avto. Seveda se ženi full full mudi. Poiščem rezervo. Seveda ne odpre.. Prazna baterija.

Vzamem kovinski del ključa in vtaknem v ključavnico. Obrnem in... Nic

Kaj zdej? Medtem se odpelje z Mazdo.

Jaz guglat, vidim da se naj bi dalo na filat ključ na indukcijskem polnilniku. Ampak to bo trajal, pogledam dalje, ključ se lahko odpre ampak se ga zreže. Tega (še) nočem.

Kličem asistenco, pridejo čez pol ure, medtem mi reče da bodo odpeljali avto z vleko? Vprašam zakaj, če rabim samo rezervni ključ zrihtat.
Pride člena3, probava iste stvari kot sem jih že, nič. Da bi dobil avto na vleko izpod nadstreška, pa polagat kotalke, vsaj 1 uro dela.

Predlagam, da najprej nesem samo ključ, pa vidimo kako bo. Vmes me poučijo, da sem 1 vleko s tem že porabil

Majstr pri ds elektronik Vodice, uredi ključ in volia.. Dela.

Nauk zgodbe, sej ne vem kaj bi bil, razen da naj žena oba ključa uporablja. Moram pa pogledati, kaj je s ključavnico..

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prvič letos v službo (in nazaj) s kabriom. Vožnja po omejitvah, kar je dokaj težko ob tej zvočni kulisi, ki kar sili v neumnosti. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Včeraj pa prvič v skoraj 25 letni službeni karieri sem šel na šiht z mtb-jkom😁. Ker ne maram asfalta je bla pot makadam in tudi singlca skozi gozd. Občutek pa kar izjemen😆.

Zgleda enostavno ma izvedba pa ne. Potrebno se zbuditi 15 min prej. Se zrihtati in najprej zbuditi in zrihtati enega 3.5letnika, potem še drugega (punčko), ki komplicira v pi*************.

Tako, da mi je na vse zgodaj vso moralo in živce porabila... Pa zbuditi še 8 letnika... Sledila je predaja v vrtec, priti domov in končno zajahati e-mtb. Potem pa sami užitki😁 

V službo1.JPG

V službo2.JPG

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi sam občasno prakticiram. Pa je zoprno. Ker grem še v temu (tudi sedaj) je treba imeti lučko (na glavi) in zadaj. Pa je s tem nekaj dela. Pa zjutraj je hladno (najprej imam spust, pa vzpon, pa spet spust), in se moram kar dobro napravit. Pa se solzi iz oči, da nič ne vidiš 😂
Potem v službi kolo po stopnicah gor ... pa malo poovinkariti po hodniku, da ne zbijem vsega. Za domov pa - po možnosti kratke hlače, saj je zdele že vroče, pa še vzpona imam več, sicer res pridem popolnoma premočen domov. Vsa odvečna oblačila pa zasedejo čisto konkreten nahrbtniček. Aja, ker pa imam kakšen služben opravek (pošta, občina ...) preko dneva, zjutraj težko pridem v trenirki. Oziroma pridem in se preoblečem. Skratka - nekaj sitnosti je, ampak se ne damo.
Res pa mi veliko pomaga dejstvo, da imam e-MTB, sicer bi preveč švical.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.