Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Smo se dobili s kolegi na obali, ko sem bil ravno na obali in zapili @Alex-sovo CX30 v krasni restavraciji kjer imajo odlično in okusno hrano z vrhunsko postrežbo:bravo:

@Alex še enkrat ti želim srečno vožnjo z novo "RDEČKO,  X186.. :prstgor:

  • Všeč 7
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je Bini napisal:

Smo se dobili s kolegi na obali, ko sem bil ravno na obali in zapili @Alex-sovo CX30 v krasni restavraciji kjer imajo odlično in okusno hrano z vrhunsko postrežbo:bravo:

@Alex še enkrat ti želim srečno vožnjo z novo "RDEČKO,  X186.. :prstgor:

Res je bilo super👍Bomo to še kdaj ponovili, ko bo zraven tudi Gelipter. 😊

  • Všeč 1
  • Ljubim 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 24 minutami je Alex napisal:

Res je bilo super👍Bomo to še kdaj ponovili, ko bo zraven tudi Gelipter. 😊

Ja res je ...bomo se dobili 😁😁😄

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 47 minutami je Bini napisal:

Dve najlepši barvi so bile na prizorišču, samo šampanjec barva je še manjkala..... :bravo:

Ja ...res je tudi to pride 😁😁😄

  • Všeč 1
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Deeyan-a moram pohvalit, ki mi je danes becikel pripravil za ju3šnji kar dolg kolesarski izlet, ko načrtujem do Velenjca in potem preko prelaza Lipa nazaj v Kamnik oz. Sotesko. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Z M A J napisal:

Deeyan-a moram pohvalit, ki mi je danes becikel pripravil za ju3šnji kar dolg kolesarski izlet, ko načrtujem do Velenjca in potem preko prelaza Lipa nazaj v Kamnik oz. Sotesko. :)

Dobra tura,pa v Četari se okrepčaj,da boš zmogel Lipo.....:prstgor:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aktivno preživljanje LD s podmladkom; domače lokacije z obilo športnih aktivnosti, kopanja in otroškega druženja.

 

Koliko hitro mine dan, bi pa sodilo v Jamralnik, hehe

  • Všeč 1
  • Ljubim 1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 urami je Z M A J napisal:

Aktivno preživljanje LD s podmladkom; domače lokacije z obilo športnih aktivnosti, kopanja in otroškega druženja.

 

Koliko hitro mine dan, bi pa sodilo v Jamralnik, hehe

ne govor... drug tedn morm nazaj na šiht. 

 

sem pa dons pizzo doma speku :) 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 21 minutami je FuManchu napisal:

Vse razumem skor na tem svet... Ampak jajc na pici pa ne:blink:

tko k js ananasa na pic :) . 

probi :D. Sicer j bla jajca želja nekoga druzga. Če je prou narejen in lepo zapačena zraven je prou fajn, še škorjo lahk v rumenjak umakaš :D 

  • Všeč 2
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je TBA napisal:

tko k js ananasa na pic :) . 

probi :D. Sicer j bla jajca želja nekoga druzga. Če je prou narejen in lepo zapačena zraven je prou fajn, še škorjo lahk v rumenjak umakaš :D 

Ne hvala:D

Ananas na pici? Ta svet gre res v maloro.

 

 

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Paše tud v vrtičkarsko temo...al pa o orodju...pa naj bo tu,k je forum o avtih.   Kupil Metabo puhalnik AG 18 Pro pri Vsegradu za 63€,zastonj dostava,in "Black Edition"-meni lepša,k je črma,in čist frišno ven prišla-cenejša kot navadna zelena (99€). In še češnja na torti-Metabo praznuje 100-letnico,in prvič tudi v SLO ob nakupu stroja in registraciji 3-letne garancije pošljejo dvovrstični 18V/4Ah akumulator😯😃....super-konkurenca deluje,ker Makita ima včasih tudi akcijo in ponuja tudi pri nas baterijo za stroj.   In za kaj v tej temi...ker me pogosto jezi ob pranju avta,ko že vse pobrišeš,še zmeraj kje kake kapljice pritečejo...najbolj pri stranskih ogledalih,in posledično črta na vratih,ker imamo zelo trdo vodo... Po moje bo z tem puhalnikom malce lažje...tudi spredaj grill,feltne,šine na strehi itd... Piha pa k blesav...nisem si mislil,da tako...2,6m3/min,74m/s   Ima tri stopnje in "gas" na stikalu,navdušujoča pa je gumasta šoba +podaljšek...fino.
    • Bolj je zanimivo, kaj si naredil da ti pri tej kilometrini dela regeneracije na 300km. Si kaj takega menjal oz urejal?
    • Temu se reče "fuck you price". Ker nima servis orodja ali znanja to porihtat, pač dajo tako ceno da se ti bl splača drug avto vzet. Problem je, ko mehanika naučiš popravljat take zadeve, ga moraš temu primerno več tudi plačat. Pol tudi rabiš primerno zaščitno opremo zaradi štroma.   Verjetno pa, da skoraj nikoli ne pride do takih okvar, ko pride se pa glih zaradi cene to zelo hitro razve naokol. Posledično, ljudje ne želijo EVjev, ker tudi če se to zgodi enemu na 10000, nočejo tvegati da bojo oni ta eden.
    • Ja sej... pa imel sem občutek, da je tekla precej hitreje kot druge ure. To je tista relativnostna teorija , ki pravi, da čas teče rezlično hitro v odvisnosti na kateri strani vrat WC-ja se nahajaš.
    • Pa sej uro ima pa prikazano fajn na veliko  
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.