Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

pred 1 uro je TBA napisal:

Ja vem.... sej to ze kr neki let obstaja

Zame ne🤣

pred 47 minutami je Alex napisal:

Imaš tudi pizzo z nutello. Baje, da je dobra. 😊

Kr naj bo zarad mene🤣

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je TBA napisal:

Ja vem.... sej to ze kr neki let obstaja

 

 

Havajska pizza obstaja ze precej let :) ... 

 

Tukaj pravijo, da so jo pogrutnal ze davenga leta 1962 :)

 

 

EN.WIKIPEDIA.ORG

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 urami je Alex napisal:

Imaš tudi pizzo z nutello. Baje, da je dobra. 😊

Ja s sadjem ampak.mislim da brez ananasa. Sem probal leta nazaj pa mam raj slane potem pa sladoledne😁

Po par urah spucan, zamenju ndh15 z ekwb 360 elete pa mal kable poštimu. Da se neboste nekater preveč spraševal o čem je stvar🤣

20220812_150151.jpg

  • Všeč 1
  • Začuden 1
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolk dejansko se pozna svetloba od fanov v prostor ? Jaz se pa ravno AIO vodno metal ven pa šel na silent AIR cooler 😛

 

drugač matična strix x570-E notr AMD :D

Popravljeno od TiEn

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 51 minutami je TBA napisal:

Ja s sadjem ampak.mislim da brez ananasa. Sem probal leta nazaj pa mam raj slane potem pa sladoledne😁

Po par urah spucan, zamenju ndh15 z ekwb 360 elete pa mal kable poštimu. Da se neboste nekater preveč spraševal o čem je stvar🤣

20220812_150151.jpg

3080? Lete pare :bravo:

 

Lp, plebejc z 2060 :lol:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 35 minutami je TiEn napisal:

Kolk dejansko se pozna svetloba od fanov v prostor ? Jaz se pa ravno AIO vodno metal ven pa šel na silent AIR cooler 😛

 

drugač matična strix x570-E notr AMD :D

Pol mava tko isto plato. Js furam 5900x.

Js mam ponavad tko ful zatemnjene led al pa off. Pa se zatemnjena stekla mam na ohišju. Za ta aio sem se odloču sam zato k ma lepo pumpo (black nickel) pa tišje laufa k z noctuo ndh15 k sm jo mel prej not pa nižje temperature

Pravkar je NevLado napisal:

3080? Lete pare :bravo:

 

Lp, plebejc z 2060 :lol:

Hahah. To je blo kupljeno še pred korona podražitvami. Za mal več k 1000€. Sej zdej spet cene ful padajo. Proc in plata sta od oktobra če se ne motim (dobu 2 dni po tem ko je procesor prišu na tržišče) grafično pa kak mesec ali 2 kasneje

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tvojo plato in proc sem opisal ne mojo :D

 

Drugače zanimivo da je tišje moje, je bilo glasnejše 2x140mm z 30dbji + zvok pumpe(kraken x62)

zdej pa mam 13.5db na fanu pa iste temperature (mogoče je šla tehnologija tolk naprej da so vodna sedaj kaj boljša)

 

Popravljeno od TiEn

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je TBA napisal:

Pol mava tko isto plato. Js furam 5900x.

Js mam ponavad tko ful zatemnjene led al pa off. Pa se zatemnjena stekla mam na ohišju. Za ta aio sem se odloču sam zato k ma lepo pumpo (black nickel) pa tišje laufa k z noctuo ndh15 k sm jo mel prej not pa nižje temperature

Hahah. To je blo kupljeno še pred korona podražitvami. Za mal več k 1000€. Sej zdej spet cene ful padajo. Proc in plata sta od oktobra če se ne motim (dobu 2 dni po tem ko je procesor prišu na tržišče) grafično pa kak mesec ali 2 kasneje

2060 sem maja 2020 kupil za 300 eur. Ko je dosegla vrednost 600 eur letos pozimi sm nehou čekirat. :lol:
 

Ko so začele cene rast sem potem kupil x570 in šel iz rabljenega od sodelavca 1600x na novega 5600x. Za 250 eur je to top shit zadeva. Igram pa itak v 1080p zarad grafične omejitve. No potem sem že imel ogledanega ultrawide 1440p in ati grafe, pa so v big bangu dobili zalogo ps5ke.

 

Tako da zdej igram na 4k v 120hz :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 44 minutami je TiEn napisal:

je tako ja Asetek drži patent (oz vsaj tako je bilo do leta 2021)

 

pač da je pumpa na blocku, sej so se neki tožarili :D

ja, EKWB ma mal drgačne oblike propeler :) 

drgač pa ja prasci držijo patent pa nč kej ne delajo na tem da bi konkretno izboljšal.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se vrnil z Bavarske s kratkega dopusta, kjer sem obiskal več prijateljev, ki smo se družili par let nazaj med Gadtarbeiter obdobje.

 

Osvojili nekaj gora, jezer in slapov, steklo kar nekaj pšeničnega piva v grlo ter za konec moram pohvaliti Geckota, ki je ob vseh zastojih prevozil 935km z manj kot 47 litri. Kar varčna in zanesljiva DeSUS raketa. :)

 

Eto par fotk z gričev bližine Kitzbuhla. :)

IMG_20220813_152018.jpg

IMG_20220813_151921.jpg

IMG_20220813_150400.jpg

IMG_20220813_150323.jpg

  • Všeč 6
  • Ljubim 1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.