Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

pred 29 minutami je TBA napisal:

Naročil novo naglavno ''lučko'' ;) 

 

null

image.png

koliko to stane dandanes, sam imam že zelo staro, je sicer led, ampak ko sem primerjal s sinovo novo na kolesu se vidi da je že boga kar se tiče svetilnosti :), ampak je pa lahka, ta zgleda kar "huge", kaj ima to zadaj, baterijo ? (moja ima baterije 3x aaa; spredaj v sklopu svetilke)....

Popravljeno od sportman333
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 14 minutami je sportman333 napisal:

koliko to stane dandanes, sam imam že zelo staro, je sicer led, ampak ko sem primerjal s sinovo novo na kolesu se vidi da je že boga kar se tiče svetilnosti :), ampak je pa lahka, ta zgleda kar "huge", kaj ima to zadaj, baterijo ? (moja ima baterije 3x aaa; spredaj v sklopu svetilke)....

Zdele imajo na ledlanser znižano pa če kodo vneseš dobiš še dodatne 25%. Tale je 355, z vsemi popusti je bla 214. Tist zadaj je pa polnilna baterija. Je kr drago ker sem uskal nekaj kar mam lahka v nočnih urah za sprehod al pa na čeladi če grem s kolesom. Edina mal bols k poznam je lupine blika k je pa še dražja. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes s hčerko na zadnje letošnje kopanje v morju, HR Is3, DeSUS termin je zakon! :)

IMG_20221015_151703.jpg

IMG_20221015_151718.jpg

  • Všeč 6
  • Haha 2

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 14 urami je Z M A J napisal:

Danes s hčerko na zadnje letošnje kopanje v morju, HR Is3, DeSUS termin je zakon! :)

IMG_20221015_151703.jpg

IMG_20221015_151718.jpg

Pa ne da ste se kopal? 😮 Ali sam namočil noge do kolen v morje 🙂 Kolk pa ima še morje stopinj?

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 38 minutami je MazdaBoy napisal:

Pa ne da ste se kopal? 😮 Ali sam namočil noge do kolen v morje 🙂 Kolk pa ima še morje stopinj?

Seveda, jaz sem se, kar konkretno; voda okrog 20C, več kot dovolj zame, otrok že prej neki prehlajen in se je pametno odločila; ostati izven vode. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 16 minutami je scania napisal:

Izdal prvo interno učno gradivo 🙂 za avtoserviserje. 

20221016_103132.jpg

 

:rispekt: se da kje to kupit? Sicer nisem avtoserviser, me pa te stvari zelo zanimajo (beri sem zgresil poklic) 😁

  • Všeč 1
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 20 minutami je Deeyan napisal:

 

:rispekt: se da kje to kupit? Sicer nisem avtoserviser, me pa te stvari zelo zanimajo (beri sem zgresil poklic) 😁

Zaenkrat je kot interno gradivo, za dijake in zaposlene. Ko bom pa izdal za vse module (predmete) racunam okoli 16 gradiv (podvozja, motorji, diagnostika, naprave za prenos moci...)  takrat pa bo 🙂 . V planu je s prihodnjim šolskim letom preit na to gradivo pri vseh strokovnih predmetih pri nas, sledi pa še enako gradivo v interaktivni obliki z animacijami in utrjevanjem.

Še vedno se lahko vpišeš v pravi program 😉

Popravljeno od scania
  • Všeč 6
  • Ljubim 1
  • Hvala 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne da bi se prav preveč hvalil, a sem jaz ta stroj enkrat celo prehitel. In to s Tomosom.

 

Ne, Tomos ni bil prav nič predelan, le konica ob 15ih med Šempetrom pri Gorici in Solkanom... Z možakarjem sva se en za drugim odjavila v službi. jaz sem imel Tomosa pred vrati, on je moral peš na parkirišče. Me je dohitel, pa obstal v koloni. Pa me je spet dohitel pa spet obstal v koloni. in tako naprej vse do semaforja pod kamnolomom, kjer sem jaz zavijal desno proti Trnovskemu gozdu on pa levo proti Goriškim Brdom. Možakar me je tako grdo gledal, da sem ga raje spustil naprej, čeprav je zavijal v drugo smer...

  • Haha 1
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Naslednje 3 dni bom član volilnega odbora za predčasne predsedniške volitve, tako da vabljeni in boste nedeljo FREJ! :))

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe, dobr da je prvi na listi... zdaj mi ne bo treba na roko s kulijem napisat kako naj volim.

 

Sej veš, v Lj. smo pred leti samo Srbi pa opankarji pa čefurji volili Jankota z Viča, zato ker so nam na roko napisali navodilo kako naj volimo.

  • Haha 2
  • Začuden 1
  • Ljubim 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 urami je Alex napisal:

Ne rabite hodit. Že imamo zmagovalca. 😉

A vozi Mazdo? Poročaj!

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 30 minutami je FuManchu napisal:

Od telemacha na A1

ka si mel probleme?

js sm kr zadovoljen s telemachom

 

dans dobu naglavno luč :) mogoče jo grem pol zvečer testirat če pes nau prej ven silu

 

image.png

Popravljeno od TBA
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.