Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

pred 42 minutami je Bini napisal:

Hvala enako,tudi pri meni je podobno pri 12kkm.....🥴😭

Enako pri meni 😁😆bomo itak dali kmalu zimske gor 😉😉🙂

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gelipter, tole je bolj na nivoju DeSUS izleta in primerno skoraj za vsakogar, no vsaj če rečemo po talahki gor in dol, tale zahtevna pot ko smo šli gor morda vseeno ni za vrtoglave. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 14 urami je Z M A J napisal:

Gelipter, tole je bolj na nivoju DeSUS izleta in primerno skoraj za vsakogar, no vsaj če rečemo po talahki gor in dol, tale zahtevna pot ko smo šli gor morda vseeno ni za vrtoglave. :)

Ej...moremo enkrat po talahki poti gor pogledat na PECO...tam nismo še bli ..😉😉😉 tvoja pomoč bo prav prišla 😁😁

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Z veseljem ti bom svetoval; izhodišče je kraj JAKOBE, do tja prek Črne oz. Mežice, potem od parkirišča 45 minut do koče, kasneje še 1,5h do vrha 2126m, lepa družinska varianta, podrobnejši opis pa najboljš na www.hribi.net

 

Danes pa na lahko nedeljsko pedaliranje. :)

 

Kasneje upam na čudež in Yamaho prvaka, v sedlu pa Fabio Quartararo. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 20 minutami je Z M A J napisal:

Z veseljem ti bom svetoval; izhodišče je kraj JAKOBE, do tja prek Črne oz. Mežice, potem od parkirišča 45 minut do koče, kasneje še 1,5h do vrha 2126m, lepa družinska varianta, podrobnejši opis pa najboljš na www.hribi.net

 

Danes pa na lahko nedeljsko pedaliranje. :)

 

Kasneje upam na čudež in Yamaho prvaka, v sedlu pa Fabio Quartararo. :)

Mislim, da oz te moke od quartija ne bo nič. 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Alex napisal:

No, to smo zadeli. 😊

Na-povej še številke za Loto, grem takoj vplačat. :)

  • Všeč 1
  • Haha 2

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Z M A J napisal:

Na-povej še številke za Loto, grem takoj vplačat. :)

Sem že sam vplačal. Ker je treba srečo deliti z drugimi, sem te razveselili, da ne bo tvoj favorit prvak. 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je g.Wankel napisal:

Zdej vemo, zakaj se led tali na Antarktiki :D

 

Za taljenje ledu na Antarktiki pa res ne moreš kriviti @Bini! On ni vozil preko polov ampak po ekvatorju (glej sliko pri njegovi objavi kilometrov). Lahko ga kriviš kvečjemu, da imaš zaradi njega umazan avto - ker je dirkal po puščavi pa dvignil puščavski pesek...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ju3 in prihodnja 2 dni grem ponovno v volilni odbor, obenem še vse 3 dni tudi v mojo TAPRAVO službo. Sem kar priden, se moram pohvaliti, hehe

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 31 minutami je Z M A J napisal:

Ju3 in prihodnja 2 dni grem ponovno v volilni odbor, obenem še vse 3 dni tudi v mojo TAPRAVO službo. Sem kar priden, se moram pohvaliti, hehe

Tako priden sem bil tudi jaz od leta 91 do pred zadnjih volitev.....😉👍

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.