Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

,..da vas sli?m,..vam je kon?no uspel nardit kej kar ste ?e ful dolgo odla?al...ste komu polep?al dan,..ga je kdo vam,..ste naredil kej taga da ste ponosni sami nase,...

 

...pa ni treba ravn dobit nobelove nagrade za ta dose?ek,..malenkosti ?tejejo,..tko da dajte si du?ka in napi?te va? dana?en (al pa v?eraj?ni) dose?ek,..

 

3,..4,...AKCIJA :hohoho:

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ok js,..za u?erej loh re?em, da sm ful ponosna sama nase, da sm spravla svojo rit ven laufat (in mi je blo proti pri?akovanjem zakon) :ouje:

 

 

Za dons pa ?e upam, da bom uspela nardit use kar mam na TO DO seznamu :D

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma je vidt da ne bo,...ste ?e tipi poskrbel za to :hohoho:

 

Mogo?e je pa res....Moja ta mlaj?a,ki nima ?e tri leta,?e vidi na cesti kak?no mazdo zakri?i:"O?i-mazdaaaa.!!! :bravo:

In to je ?ista resnica. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In to ni vse-starej?i,?olar,ima navado,ko gremo kam z mazdo re?i:"O?i,je res ,da so Mazde najbolj?i

avti na svetu?"

Jaz pa:"Ja sej so,no."

On pa:"Ve? zakaj"?Zato,ker mazda ima za ?telat radio na volanu,pa tudi gas na?tela? pa samo volan obra?a?" ?zmeden?

Dobra,a? :bravo:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

-tut jest se kr trapljam pr ramenih da sem svojo leno rit spravljal laufat zadnje cajte.

 

-trenutno mam cunning plan v teku, da prepricam sodelavca v nakup Mazde, ker glih nov voz kopuje (dons sodelavc, jutri cel sveeet mwahahaha .. khm..erm.. ja... ) :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz se pa morem pohvalit,da ?e 2 dni nisn bil na ?ihtu.... :P:hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jah,se ju3 pono?i,ko bote ve?ina doma pan?ali,bom pa jaz na ?ihtu........................spal! :P:hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.