Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

SQL - kdo je pa pol gazda u tistmu 1mu procentu?! :ne vem: :P

 

 

ja tist procent je pa se na obcini

k oni odajo naprej da vpisejo v sodni register pa tko ni se crno na belm ;)

 

gospod direktor z ?em se pa bavite? saj ve? tukaj na forumu smo vsi kolegi in so kaki popusti ne? :P

jaz pa se moram pohvalit ?e danes, da sem naredil fiziko z 97% :bravo:

kaalman ?e to bere?, sem ti rekel v nedeljo da se grem u?it in vidi? da je hasnilo :danzoman:

 

kupu sm kombi najel delava in svercava kurbe tko da ce kj rabs sam povej leta barva ...

jebote gospod direktor navadn smrtnik ki se borim za prezivetje

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aaaa... :o Kje sva se pa sre?ala??????

aaaah.... tisto je marjetica d.o.o... to pa res nima veze z mano no.... !!! :hohoho:

 

ma nima veze,..se spomnm nate k za?ne mjavkat da nujno rab za nasledn dan,..?eprou je zamudila celo ve?nost :hohoho:

 

hmmmmmmmmm,..le zakaj vidm js tlele povezavo s tabo a ?? :hohoho::hohoho::hohoho:

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

blont ali ?rna, okoli 20let in seveda da je dobra :P

pol pa el presidente :)

 

 

mam eno spodj blond zgorj crna 8051 dni stara ajđerbeđajka

 

Sam bi blo vseeno lepo,?e bi imeli enga pravega direktorja na forumu.

Nikol ne ve?,kdaj ti lahko prav pride! ;)

 

 

kako to mislis pravega?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ooo, poznam tudi direktorje, ki frajhajo stene, betonirajo plo??e, delajo v delavnicah, so celi po?mirani, imajo ?rno za nohti, ...

 

aja, in s kravato zgledajo kratkomalo sme?no (tudi ?e imajo reklc na sebi, saj ga ne znajo nosit).

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz pa poznam direktorje, ki znajo betonirat,zidat,avto ?raufat,dreva sadit,kravato nosit, met ?iste roke,zna komandirat,itd...

 

 

dva od teh direktorjev sta mi stric in o?e <_<

 

vsaki dan me ?aka za dobro jutro en "To do" listek... :unsure:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

direktor family. mislim da nima? druge izbire, kot da postane? - direktor. :hohoho:

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kdo pravi da nimam izbire? :)

 

to kaj o?e dela to ziher nebi rad delal...edino stric mi nekaj ?e ponuja in me kar naprej prepri?uje...jaz pa vseeno vztrajam da je prvo ?ola in potem vse ostalo. Seveda ?e se da ?e pa kaj zraven :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Halo kravato nosijo ?e dojen?ki ko so mali!!!!(slin?ek)

 

Pa? kravata je samo slin?ek za velike dojen?ke!!! :hohoho::hohoho:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Halo kravato nosijo ?e dojen?ki ko so mali!!!!(slin?ek)

 

Pa? kravata je samo slin?ek za velike dojen?ke!!! :hohoho::hohoho:

 

ja, kaj je pa pol metulj?ek? Duda, ki je malo ni?je zlezla? :ne vem:

 

No, ker se pa tukaj hvalimo se bom pa ?e jaz in sicer, da nisem danes ni? kapitalnega zajebal, kar je v bistvu zelo dober dose?ek :D

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja, kaj je pa pol metulj?ek? Duda, ki je malo ni?je zlezla? :ne vem:

 

No, ker se pa tukaj hvalimo se bom pa ?e jaz in sicer, da nisem danes ni? kapitalnega zajebal, kar je v bistvu zelo dober dose?ek :D

 

:hohoho: ne hvali dneva pred no?jo al kako ?e? :hohoho:

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja, kaj je pa pol metulj?ek? Duda, ki je malo ni?je zlezla? :ne vem:

 

 

Ma vbistvu bi to bilo lahko tako!! :bravo::hohoho:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.