Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Ja to bo impreci podobn kontrast! :P

 

Zdej mora sam ?e pi?it tolk! :danzoman:

 

Jz se pa pohvalm d sm dons Redvindu dav komando za dol z vlaka prehitr, k sm mislu d mam vlak na Rodic in ne u Jar?ah, dobr d je biu on dost prisebn, ampak pomoje ?e zdele misl d sm ga samo zajebavu! :ne vem: :hohoho:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja to bo impreci podobn kontrast! :P

 

Zdej mora sam ?e pi?it tolk! :danzoman:

 

Ja, ?e bi ?trihal avto, bo gotovo bolj svetlo modra, v stilu Impreze ali pa Cliota Williams, torej to?no tak?na barvna kombinacija. ?el ne bo kot Impreza, dosti manj pa tut ne. :hohoho:

Aja pa saj pravim, da ni zlata, samo vle?e tako zanimivo na zlato.

 

Ve? pa sedaj lahko debatiramo pod DIY o tem. :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eto,jaz pa dans peljal mojo Mazduro na servis. Zaj se pa super po?uti. :P Cena ne pretirana....238?. :rolleyes:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U?eri smo haral (aja glagol recimo da izhaja iz samostalnika harem) pa sm ?ov direkt u slu?bo, tko da zdej ne vem al mi bo ?lo delo al ne? :ne vem: Pomoje bl da ne, sam upam d bo ?immjn ludi to porajtal! :D

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dons bla na 2h kavicah,...notr valda (zebe) in se morm prou pohvalt, da niti nism pogre?ala ?ikice zravn :) ?eprou sm pol nadoknadla ?e iz navade :P

ajaaaaaaaaaa,..pa tortica se pe?e :D:ouje:

 

Pohvale za ?ikce najprej,graja za nadoknadit. :P:hohoho: Tortico pa lahko ja. :bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja ne vem kaj je za tebe sure?? :P Druga?e pa mi jo lahko po?lje? po hitri po?ti. :hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.