Skoči na vsebino

Prijavi

  • Zadnja sporočila

    • Klele je tud neki za prebrat   Ekskluzivno smo se že lahko usedli na udobni "sedež za taščo" WWW.ZURNAL24.SI Žurnal24 si je lahko med prvimi na svetu v živo ogledal in otipal novo največjo evropsko mazdo z imenom CX-80. Ima skoraj pet metrov...     zmaga pa del stavka, ki govori o "obrtniških pristopih"... Zdaj ne vem a za slikopleskarje al za tesarje in krovce. 🤪
    • Ah brez veze, to bi folk samo zapil. Država mas je rešila ciroze jeter, prezgodnje demence, razpadov družin in zakonov.
    • Predvsem tisti “zadnji obrok” radi spregledajo… Sem nedolgo nazaj nekje bral nek komentar, ko je nekdo jamral, da mu noben ni povedal, da je zadnji obrok nekje cetrtina ali petina cene novega vozila  
    • Ne… zakaj… ze CX-60 mi je skoraj prevelika  
    • Mislem pa saj ni nateg. Je pa res, da vecina ne gre racunat koliko bo na koncu dala za avto. Koliko so obresti, stroski odobritve, zavarovanje, ....   Jaz mam na lizing cx30 (takrat je bila akcija brez obresti). Dal v excel, prekalkuliral vse in se na koncu odlocil kako in kaj.   Je pa folk, ki samo vidi Audi A4 ze za 130 na mesec, ne vidi pa spodaj teksta predplacilo 40.000 eur, zadnji obrok 30.000 eur  
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.